Granulinis katilas Mini Bio Luxury VG 12kW

Nauja

5 klasės granulinis katilas

Smulkiau

4 200,00 €

Charakteristikos

PrekėGranulinis katilas
ModelisMini Bio Luxury VG
GamintojasKostrzewa
Kilmės šalisLenkija
Energetinio efektyvumo klasėA+
Galingumas12 kW
Maks. darbinis slėgis2 bar
KomplektacijaSu bunkeriu
Įtampa230V/50Hz
Korpuso medžiagaPlienas
Svoris kg250 kg
Aukštis1715 mm
Plotis651 mm
Gylis1376 mm
Garantija5 metai
DegiklisPlatinum Bio VG
Efektyvumo klasė5 klasė
Apšildomas plotas m², kai namo energetinis efektyvumas B klasėsiki 200 m²
Naudingumo koeficientas91%
Kuro įkrovos angos matmenys550x550 mm
Dūmtraukio diametras127 mm
Vandens tūris47 L
Katilo vandens temperatūra45/85 °C
Reikalinga kamino trauka15 Pa
Granulių dydis mm6-8 mm
Kuro įkrovos degimo trukmėiki 42 val.
Bunkerio tūris220 L
Pagrindinis kurasMedžio granulės, grūdai
Kuro sąnaudos2,5 / 1 kg/h

Apie prekę

Kostrzewa Mini Bio Luxury - tai naujausi, kompaktiškų gabaritų granuliniai katilai!

Granuliniai katilai Kostrzewa Mini Bio Luxury 12 kW, skirti apšildyti įvairias patalpas nuo 50 m² iki 200 m². Tai gali būti individualūs namai, kotedžai, žemės ūkio paskirties, pramoniniai bei komercinei pastatai. Katilų naudojamas kuras – medžio granules, grūdai. Projektuojant ir gaminant granulinius katilus Kostrzewa, įmonės konstruktoriai įdiegė naujausius inžinerinius sprendimus ir naudojo specialias sertifikuotas medžiagas. Šios įmonės pagaminti granuliniai katilai pasižymi efektyvumu, ekologiškumu, patikimumu, paprastu ir patogiu aptarnavimu. Išskirtinės katilų savybės jau seniai yra įvertintos pirkėjų ne tik Lenkijoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Todėl  jau daugelį metų Kostrzewa yra viena iš lyderių Lenkijoje, tarp šildymo katilų gamintojų. Šių katilų eksploatacija ir aptarnavimas pakankamai paprasti, neužima daug laiko. Mini Bio Luxury katilai gali būti valdomi ir nustatomi nuotoliniu būdu kompiuterio ar mobilaus telefono pagalba. Viena iš svarbiausių charakteristikų naudojanti katilu – tai vienos įkrovos degimo laikas. Priklausomai nuo nustatytos temperatūros patalpose įkrovos degimo trukmė svyruoja nuo 40 iki 42 valandų

Granuliniai katilai Mini Bio Luxury susideda iš keletos pagrindinių elementų:

Katilo korpusas – tai pagrindinė dalis, prie kurios komplektuojamos kiti sistemos mazgai ir kuriame vyksta degimo procesas. Degant kurui, išsiskyrusi šiluma šilumokaičio pagalba perduodama patalpų šildymo sistemai. Šių granulinių katilų korpusai pagaminti naudojant 3xT technologiją (time, turbulator, temperature), trumpai nusakomą kaip laikas, turbolencija, temperatūra. Naudojama medžiaga tai specialus katilinis plienas.
• Granulių degiklis

– tai viena iš svarbiausių katilo dalių, kuris turi didelę įtaką katilo efektyvumui. Kostrzewa Mini Bio Luxury katilai komplektuojami su Platinum Bio VG degikliu, pritaikytu automatiškam medienos granulių ir grūdų uždegimui ir gęsinimui. Platinum Bio VG degiklių išskirtinumas - tai automatinė degiklio moduliacija Fuzzy Logic 2 leidžianti degimo metu valdyti liepsną ir temperatūrą šilumokaičio kameroje, taip pat įdiegta kintamos geometrijos technologija (VG-variable geometry). Degiklis turi fotoelementinę liepsnos kontrolę taip pat pasižymi žema šilumine inercija paleidimo ir stabdymo metu. Šiame degiklyje kuro uždegimas susideda iš 3 fazių, kas apsaugo nuo galimo sprogimo kuro uždegimo metu. Platinum Bio VG turi Autostart funkciją, kuri dingus elektros energijai išsaugo paskutinius nustatymus. Degiklio keraminis įdėklas leidžia šilumokaičio kameroje pasiekti aukštesnę nei 1000 °C temperatūrą, o tai padidina degimo efektyvumą, sumažina šilumos nuostolius ir išmetamų į atmosferą kietųjų dalelių bei dujų kiekį. Platinum Bio VG degikliai turi automatinę išsivalymo funkciją, kuri leidžia automatiškai pašalinti šlakus nuo degiklio grotelių, negęsinant katilo.

• Katilo valdiklis – tai elektroninis blokas, kuris valdo katilo darbo procesą palaikydamas nustatytus patalpų temperatūros parametrus. Pagal gautus iš daviklių duomenis valdiklis siunčia komandas intensyvinti ar slopinti vykstantį degimą, dozuojant tiekimą kurą ir orą. Kostrzewa Mini Bio Luxury granuliniai katilai komplektuojami su Platinum Bio Ecomax valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją. Ši moderni technologija efektyvina katilo darbą ir sumažina kuro bei elektros energijos sanaudas net iki 20%. Platinum Bio Ecomax valdiklius galima reguliuoti ir keisti nustatymus prisijungus internetu, mobiliuoju telefonu SMS žinutėmis ar paprasčiausiai rankiniu būdu.

• Kuro talpa Mini Bio Luxury granuliniuose katiluose sumontuota ant šilumokaičio, siekiant padaryti katilą kuo galima kompaktiškesniu ir patogesniu eksploatuojant. Šių katilų kuro konteineriai yra 220 L tūrio ir turi vandens apsaugą, saugančią talpą su kuru nuo užsidegimo. 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Granulinis katilas Mini Bio Luxury VG 12kW

Granulinis katilas Mini Bio Luxury VG 12kW

5 klasės granulinis katilas

Parašyti atsiliepimą

3 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: