Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Drenažiniai siurbliai

Drenažiniai siurbliai: patikimumas ir garantija. Kaina internetu. Pigu.

Aktyvūs filtrai

Drenažinis vandens siurblys: daugiau komforto ir švaros Jūsų namui

Gyvenate nuosavame name, mieste arba užmiestyje? Jums gali prireikti drenažinio siurblio, leisiančio išvengti užliejimo tose vietose, kuriose gali patekti vanduo: prie pamatų, rūsyje ir pan. O jeigu prie namo turite tvenkinį ar baseiną, šis įrenginys leis tyliai ir efektyviai siurbti vandenį ir naudoti jį įvairiems tikslams.
Gerame katile rasite viską, kad geriau pasiruoštumėte ir išvengtumėte netikėto užliejimo ir kitų nemalonių buitinių avarijų, bei galėtumėte lengvai ir patogiai išsiurbti skystį iš nedidelių vandens telkinių ar rezervuarų. 

Kaip nepasimesti drenažinių vandens siurblių rinkoje

Parduotuvės Tvaruskatilas.lt personalas stengiasi, kad klientai liktų patenkinti konsultacijomis, aptarnavimu, bei pasirinktu pirkiniu, todėl bendradarbiaujame su patikimiausiais ir žinomiausiais siurbimo ir sausinimo įrangos gamintojais, įskaitant: 

  • Omnigena. Tai aukštos kokybės, efektyvūs ir atsparūs mechaniniams poveikiams drenažiniai vandens siurbliai, skirti siurbti švarų ir nedaug užterštą vandenį iš užlietų rūsių, garažų, baseinų, šulinių ar kitų vandens rezervuarų, tačiau netinkami siurbti stipriai kietosiomis dalelėmis ir pluoštiniais teršalais užteršto vandens. 
  • Pedrollo. Tai šiuolaikinio dizaino, kompaktiški, patikimi ir ilgaamžiai siurbliai. Drenažiniai Pedrollo siurbliai skirti pašalinti vandenį iš užlietų patalpų, baseinų, šulinių ar kitų vandens rezervuarų. Siurbiami skysčiai turi būti ne aukštesnės nei +40°C. temperatūros, švarūs arba su nedideliu priemaišų kiekiu. 
  • IBO. Įrangos privalumas – efektyvumas, patikimumas ir prieinama kaina. Vieni buitiniam naudojimui skirti modeliai tinkami siurbti švarų, šaltą vandenį su ne didesnėmis nei 5 mm kietosiomis dalelėmis, kiti – vandenį su priemaišomis iki 35 mm.
  • Leo. Šiuolaikinio dizaino, efektyvūs ir nebrangūs, paprastos ir patikimos konstrukcijos siurbliai buitiniam naudojimui. Jie tinkami siurbti švarų arba nestipriai užterštą vandenį, kurio temperatūra neviršija +35°C, iš užlietų patalpų, šulinių, baseinų ar kitų vandenviečių.
  • Gardena. Išskirtinio dizaino, inovatyvūs, funkcionalūs ir patikimi siurbliai, skirti buitiniam naudojimui. Jie yra dviejų tipų: vieni skirti vandens siurbimui, kuriame teršalų dalelių dydis neviršija 5 mm, kiti – vandenį, užterštą net 38 mm dalelėmis.
  • Marco. Įrenginiai yra skirti jachtoms ir nedideliems laivams. Tai akumuliatoriaus maitinami, panardinami siurbliai, kurių korpusai pagaminti iš specialaus, mechaniniams smūgiams atsparaus ABS plastiko. 

Mūsų specialistai patars ir padės išsirinkti iš plataus asortimento tinkamiausią įrangą atsižvelgiant į Jūsų norus, poreikius ir galimybės. 

 

Gera vieta įsigyti drenažinį siurblį

Parduotuvė Tvarus katilas – tai ne vien skambus pavadinimas. Mes stengiamės pasiūlyti geriausias kainas, idėjas, greitą ir mandagų aptarnavimą. Čia rasite platų kokybiškų lietuviškų ir europietiškų prekių asortimentą, o mūsų vadybininkai pasiūlys optimalius sprendimus ir atsakys į visus rūpimus klausimus. Kurjeris saugiai pristatys užsakymą nurodytu adresu, kad galėtumėte kuo greičiau pasidžiaugti šios puikios įrangos teikiamais privalumais, o mūsų parduotuvėse prekes galite atsiimti nemokamai. Mūsų produkcija atitinka aukščiausios kokybės, Lietuvos ir tarptautinius standartus, o jai sugedus taikome garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Svarbus veiksnys renkantis drenažinį siurblį – kainos ir kokybės santykis. Jis paprastai priklauso nuo jo galingumo, tipo, prekės ženklo, kilmės šalies. Mes visada stengiamės pasiūlyti geriausias kainas, įvairių prekių, įskaitant drenažinius siurblius, akcijas. Jau nusprendėte, ką pirksite? Laukiame Jūsų mūsų parduotuvėje Vilniuje, Savanorių pr. 176 (PC Norfa bazė). O jeigu negalite atvykti, prekes galite užsisakyti internetu. Dar nesate tikri kokį siurblį pasirinkti? Susisiekite su mumis. Tvaraus katilo specialistai patars ir padės Jums išsirinkti optimalų variantą.

 
cookie Slapukų sutikimas