Left Banner

Left Banner

Thermona

Thermona

Aktyvūs filtrai

Thermona dujiniai katilai – Kokybės garantas

Dujinis katilas skiriasi nuo kieto kuro ar granulinių katilų – visų pirma tuo, kad juos eksploatuojant reikalinga minimali priežiūra – tai temperatūrinio režimo nustatymas, bei esant reikalui, reguliavimas ir vieną kartą prieš šildymo sezono pradžią – profilaktinis katilo ir šildymo sistemos aptarnavimas. Tokie katilai namuose sukuria pilną komfortą ir tarnauja ypatingai ilgai. Thermona yra žinomas ir vartotojų mėgstamas Čekijos katilų gamintojas. Būtent todėl Geras Katilas siūlo įvairius jų produktus, kurie tikrai nenuvils Jūsų lūkesčių. Dujiniai katilai Thermona – kokybiški ir ilgaamžiški įrenginiai, kuriems gamintojas suteikia 2 metų garantiją. Toliau pateikiame elementarius šių įrenginių veikimo principus ir įrodymus, jog būtent šis prekės ženklas yra idealus pasirinkimas Jūsų namams. Taipogi kviečiame pasidairyti mūsų parduotuvės Thermona produktų kataloge!

Kaip veikia dujiniai katilai ir kodėl tai - puikus pasirinkimas?

Prieš įsigyjant katilą, verta žinoti, kaip tiksliai šis įrenginys funkcionuoja. Dujinis katilas Thermona – pirkti vertas produktas, nes jo darbo režimas užtikrina, kad visos namų ar biuro patalpos bus apšildytos greitai ir efektyviai. Patalpų centrinis šildymas veikia labai paprastai – katilas, esantis Jūsų katilinėje, virtuvėje ar vonios kambaryje, sušildo vandenį, kurį elektra varomas cirkuliacinis siurblys ar siurbliai paskirsto į visus Jūsų radiatorius ar grindinio šildymo vamzdžius, kuriais tekėdamas karštas vanduo perduoda šiluminę energiją patalpų grindims. Viskas vyksta keliais etapais:

  1. Į jūsų namus tiekiamos gamtinės dujos paduodamos į šildymo katilą. Būtent dujose sukaupta Jūsų namus šildanti energija.
  2. Katile degant dujoms, išsiskiria didelis kiekis šiluminės energijos, kuri šilumokaičio pagalba perduodama šildymo sistemoje cirkuliuojančiam vandeniui.
  3. Cirkuliacinis siurblys priverčia cirkuliuoti sušildytą vandenį ir jį paskirsto į šildymo sistemos kontūrus.
  4. Karštas vanduo patenka į Jūsų radiatorius ar grindinio šildymo vamzdžius ir šildo namus, atvėsęs – grįžta į katilą ir vėl sušyla. Termostatas išjungia katilą, kuomet patalpų temperatūra pasiekia nustatytą reikšmę ir vėl jį įjungia kambariui atvėsus.
  5. Iš katilo degimo kameros išeina nedidelis degimo produktų kiekis, kuris per dūmtraukį išleidžiamas į atmosferą.

Dujų katilai Thermona: Kodėl verta rinktis juos?

Thermona – žinomas čekų gamintojas, jau nuo 1990 metų vartotojams tiekiantis pačius kokybiškiausius dujinius bei elektrinius katilus. Apytiksliai apskaičiuota, jog šios kompanijos parduodamų katilų tarnavimo laikas svyruoja nuo 12 iki 15 metų.

Dujiniai katilai yra rekomenduojami ne tik privatiems namams, tačiau ir komercinės paskirties ar pramoniniams vartotojams. Šio prekės ženklo produktų pranašumas yra tas, jog Thermona katilai gali ne tik ekonomiškai šildyti patalpas, tačiau ir ruošia karštą vandenį. Šie įrenginiai yra ekologiškai saugesni už kitų gamintojų siūlomus produktus – jie sukonstruoti ir pagaminti taip, kad degimo proceso teršalų kiekis išmetamas į atmosferą yra sumažintas iki minimumo ir atitinka griežtus ES reikalavimus. Galima rinktis iš gamtines dujas arba, rečiau, suskystintas dujas – propaną, naudojančių Thermona dujinių katilų. Katilai valdomi ir reguliuojami elektroninio valdymo bloku. Be viso to, dujiniai katilai Thermona pigūslyginant su kitų gamintojų analogiškais šildymo katilais.

Yra keletas dalykų, kuriuos verta turėti omeny prieš įsigyjant tinkamą šildymo katilą savo namams:

  •     Katilo galingumas
  •     Degalų sąnaudos ir jų rūšis
  •     Katilo efektyvumo lygis
  •     Katilo gamintojo reikalavimai šildymo sistemai
  •     Išskiriamų kenksmingų medžiagų kiekis

Be abejonės, svarbu atkreipti dėmesį ir į kitus parametrus. Dujinių katilų yra daug ir skirtingų, tad svarbu išsirinkti būtent tą, kuris Jūsų namams ar biurui tiks labiausiai.

Thermona dujinis katilas kaina yra vienas geriausių pasirinkimų tarp šio tipo produktų - tai vienas prieinamiausių įrenginių Europos rinkoje. Bet tai nėra vienintelis konkurencinis pranašumas, kurį mes galime pasiūlyti. Mūsų siūlomų prekių kokybė ir nepriekaištingas klientų aptarnavimas neabejotinai suteikia mums pirmaujančio šildymo įrangos tiekėjo Lietuvoje titulą. Pas mus rasite ir atmosferinių, ir kondensacinių katilų – belieka nuspręsti, ko Jums reikia.

Esame tikri, kad geresnio kainos ir kokybės santykio nerasite. Galite tuo įsitikinti mūsų internetinėje parduotuvėje. Mes pasirengę padėti Jums išsirinkti!

 
cookie Slapukų sutikimas