Left Banner

Left Banner

Kostrzewa Mini Bio Luxury

Kostrzewa Mini Bio Luxury

Aktyvūs filtrai

Kostrzewa Mini Bio Luxury tai naujausi universalūs ir modernūs granuliniai katilai!

Granuliniai katilai Kostrzewa Mini Bio Luxury, priklausomai nuo galingumo, skirti apšildyti įvairias patalpas nuo 50 m2  iki 300 m2. Tai gali būti individualūs namai, kotedžai, žemės ūkio paskirties, pramoniniai bei komercinei pastatai. Katilų naudojamas kuras – medžio granules, grūdai. Projektuojant ir gaminant granulinius katilus Kostrzewa, įmonės konstruktoriai įdiegė naujausius inžinerinius sprendimus ir naudojo specialias sertifikuotas medžiagas. Šios įmonės pagaminti granuliniai katilai pasižymi efektyvumu, ekologiškumu, patikimumu, paprastu ir patogiu aptarnavimu. Išskirtinės katilų savybės jau seniai yra įvertintos pirkėjų ne tik Lenkijoje, bet ir kaimyninėse šalyse. Todėl  jau daugelį metų Kostrzewa yra viena iš lyderių Lenkijoje, tarp šildymo katilų gamintojų. Šių katilų eksploatacija ir aptarnavimas pakankamai paprasti, neužima daug laiko. Mini Bio Luxury katilai gali būti valdomi ir nustatomi nuotoliniu būdu kompiuterio ar mobilaus telefono pagalba. Viena iš svarbiausių charakteristikų naudojanti katilu– tai vienos įkrovos degimo laikas. Priklausiomai katilo galingumo bei nustatytos temperatūros patalpose įkrovos degimo trukmė svyruoja nuo 72 iki 48 valandų. 

Granuliniai katilai Mini Bio Luxury susideda iš keletos pagrindinių elementų:

• Katilo korpusas –  tai pagrindinė dalis, prie kurios komplektuojamos kiti sistemos mazgai ir kuriame vyksta degimo procesas. Degant kurui, išsiskyrusi šiluma šilumokaičio pagalba perduodama patalpų šildymo sistemai. Šių granulinių katilų korpusai pagaminti naudojant 3xT technologiją (time, turbulator, temperature), trumpai nusakomą kaip laikas, turbolencija, temperatūra. Naudojama medžiaga tai specialus katilinis plienas.
• Granulių degiklis – tai viena iš svarbiausių katilo dalių, kuris turi didelę įtaką katilo efektyvumui. Mini Bio Luxury katilai komplektuojami su Platinum Bio VG degikliu, pritaikytu automatiškam medienos granulių ir grūdų uždegimui ir gęsinimui. Platinum Bio VG degiklių išskirtinumas - tai automatinė degiklio moduliacija Fuzzy Logic 2 leidžianti degimo metu valdyti liepsną ir temperatūrą šilumokaičio kameroje, taip pat įdiegta kintamos geometrijos technologija (VG-variable geometry). Degiklis turi fotoelementinę liepsnos kontrolę taip pat pasižymi žema šilumine inercija paleidimo ir stabdymo metu. Šiame degiklyje kuro uždegimas susideda iš 3 fazių, kas apsaugo nuo galimo sprogimo kuro uždegimo metu. Platinum Bio VG turi Autostart funkciją, kuri dingus elektros energijai išsaugo paskutinius nustatymus. Degiklio keraminis įdėklas leidžia šilumokaičio kameroje pasiekti aukštesnę nei 1000 °C temperatūrą, o tai padidina degimo efektyvumą, sumažina šilumos nuostolius ir išmetamų į atmosferą kietųjų dalelių bei dujų kiekį. Platinum Bio VG degikliai turi automatinę išsivalymo funkciją, kuri leidžia automatiškai pašalinti šlakus nuo degiklio grotelių, negęsinant katilo.
• Katilo valdiklis – tai elektroninis blokas, kuris valdo katilo darbo procesą palaikydamas nustatytus patalpų temperatūros parametrus. Pagal gautus iš daviklių duomenis valdiklis siunčia komandas intensyvinti ar slopinti vykstantį degimą, dozuojant tiekimą kurą ir orą. Kostrzewa Mini Bio Luxury granuliniai katilai komplektuojami su Platinum Bio Ecomax valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją. Ši moderni technologija efektyvina katilo darbą ir sumažina kuro bei elektros energijos sanaudas net iki 20%. Platinum Bio Ecomax valdiklius galima reguliuoti ir keisti nustatymus prisijungus internetu, mobiliuoju telefonu SMS žinutėmis ar paprasčiausiai rankiniu būdu.

• Kuro talpa Mini Bio Luxury granuliniuose katiluose sumontuota ant šilumokaičio, siekiant padaryti katilą kuo galima kompaktiškesniu ir patogesniu eksploatuojant. Šių katilų kuro konteineriai yra 230 L tūrio ir turi vandens apsaugą, saugančią talpą su kuru nuo užsidegimo. 

Kostrzewa Mini Bio Luxury granuliniai katilai gaminami keletos galingumų:

• 12 kW
• 15 kW
• 21 kW

• 30 kW

Kostrzewa Mini Bio Luxury sąlyginai pigus granuliniai katilai, lyginant su kitų gamintojų siūlomais panašių charakteristikų katilais. Šiose katiluose įdiegtos naujovės leidžia sutaupyti tiek kurą, tiek elektros energiją, tiek laiką skiriamą katilo aptarnavimui. Eksploatacijos metu pilnai atsiperka išleistos lėšas, skirtos įsigyti  katilą. Kostrzewa granulinių katilų privalumus seniai įverino pirkėjai iš įvairių Europos šalių, taip pat ir Lietuvos. Norint įsigyti patikimą šildymo įrangą, bet turint ribotą biudžetą galima paieškoti parduotuvėse granuliniai katilai akcija arba pasitarus su specialistais pirkti katilai internetu. Parduotuvės Geras katilas darbuotojai padės Jums sutaupyti ir išsirinkti geriausią katilą Jūsų šildomoms patalpoms.   

 
cookie Slapukų sutikimas