Left Banner

Left Banner

Viessmann

Kondicionieriai Viessmann - aukšta kokybė ir patikimumas! Vokietija

Aktyvūs filtrai

Kondicionieriai Viessmann – jų privalumai ir funkcijos! 

Kompanija Viessmann – tai pasaulyje gerai žinomas šildymo įrangos gamintojas, kuriantis ir siūlantis vartotojams aukštos kokybės produktus ir sprendimus. Apibūdinant šios kompanijos kondicionierius reikia atkreipti dėmesį į privalumus, kurie yra svarbūs norintiems efektyviai vėsinti ir šildyti savo gyvenamas ar darbo patalpas. Vieni iš Viessmann kondicionierių privalumų yra kokybė, patikimumas ir ilgaamžiškumas. Kondicionierių komplektuojantys  komponentai yra aukščiausios kokybės, todėl šie įrenginiai eksploatacijos metu dirba be priekaištų, nereikalaudami papildomų išlaidų ir laiko priežiūrai bei aptarnavimui. Dar vienas privalumas – aukštas efektyumas. Įdiegti pažangiausi sprendimai ir naujausios technologijos, įgalina vėsinti ir šildyti patalpas su mažiausiomis el. energijos sąnaudomis. Viessmann kondicionieriai naudojamas šaltnešis – tai ekologiškas freonas R32, neteršiantis supančios aplinkos. Viessmann kondicionieriuose įdiegtos įvairios funkcijos ir moduliai patenkins net pačių išrankiausių vartotojų poreikius. Galima išskirti automatinį išorinio bloko atitirpinimą, kurio dėka įranga efektyviai dirba temperatūrų diapazone nuo -25 ºC iki +43 ºC. Funkcijos I FEEL, I SLEEP, savaiminės diagnostikos, galimybės užprogramuoti 24 val. darbo režimą, padeda sukurti ir palaikyti komfortabilią temperatūrą patalpose, tiek karštuoju, tiek šaltuoju metų sezonu. Integravus WiFi modulį kondicionierių galima valdyti, sekti darbo režimo parametrus ir keisti vėsinamų patalpų temperatūrą nuotoliniu būdu, naudojant išmanujį telefoną, planšetę ar kompiuterį. 

Kaip išsirinkti tinkamiausią kondicionierius Viessmann modelį? 

Renkantis sau tinkamą kondicionierių patalpų vėsinimui, svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių. Pirmiausia, reikia įvertinti patalpų dydį ir jų šilumos izoliaciją, kad būtų galima nustatyti tinkamą kondicionieriaus galingumą. Taip pat reikia nuspręsti kokios funkcijos jums yra svarbiausios, koks oro filtravimas jums reikalingas, ar naudositės nuotoliniu valdymu ar jums užteks valdymo pultelio, įeinančio į gamyklinę gaminio komplektaciją. Taigi kondicionieriai Viessmann yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina kokybę, patikimumą ir efektyvumą. 

Pirkti kondicionierius Viessmann – patikimas pardavėjas, greitas pristatymas!

Išdėstę kondicionierių Viessmann privalumus, dar reikia atkreipti dėmesį į neaukštą kainą, lyginant su kitų gamintojų produktais. Tai vienas iš svarbesnių kriterijų renkantis patalpų vėsinimo ar šildymo įrangą. Norint įsigyti įrenginius visada pravartu žinoti, kad pigu pirkti internetu kondicionieriai Viessmann. Nusprendus pirkti ir renkantis kondicionirius, galima apsilankyti specializuotose parduotuvėse arba pasinaudoti internetinėmis prekybos platformomis. Vienas iš patikimų pardavėjų Lietuvoje yra Tvaruskatilas.lt, kuris siūlo platų Viessmann kondicionierių asortimentą. Šioje parduotuvėje taip pat gausite profesionalias konsultacijas ir patarimus, padėsiančius išsirinkti tinkamiausią modelį jūsų poreikiams. Be to, Tvaruskatilas.lt garantuoja greitą prekių pristatymą nurodytu adresu, todėl galite būti tikri, kad išsirinkę kondicionierių per trumpiausią laiką jį turėsite savo namuose.

 

 
cookie Slapukų sutikimas