Katalogas

Įjungti filtrai

  Elektriniai

  Informacija

  Gamintojai

  Elektriniai

  Elektriniai vandens šildytuvai – sumanus sprendimas Jums ir Jūsų namams

  Karštas vanduo yra būtinas dalykas kiekviename būste ar komercinėse patalpose. Jam paruošti naudojami specialūs įrenginiai – vandens šildytuvai (boileriai), kurie vandenį kaitina naudodami elektros energiją ar termofikatą iš išorinio šilumos šaltinio. Vienas iš dažniausių pasirinkimų yra elektriniai vandens boileriai. Vanduo juose šildomas palaipsniui, todėl tam, jog galėtumėte naudotis šiais įrenginiais nereikia galingo elektros tinklo. Šildymui naudojamas boileriuose įmontuotas elektrinis kaitinimo elementas. Dėl puikios izoliacijos ir aukštos kokybės medžiagų šio tipo šildytuvai turi minimalius energijos nuostolius. Mūsų parduodami elektriniai boileriai už priimtiną kainą yra neabejotinai puikus pasirinkimas vertinantiems patvarumą ir ekonomiškumą bei norintiems ilgą laiką tarnausiančio įrenginio, kuris tiks tiek mažesniam, tiek didesniam būstui.  

  Svarbiausi dalykai, kuriuos verta žinoti prieš įsigyjant elektrinius boilerius

  Modernėjant technologijoms ir kintant vartotojų poreikiams atsiranda vis didesnis pasirinkimas įrenginių šildančių ir tiekiančių vartotojams karštą vandenį. Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti, kad naujasis pirkinys atitiktų visus Jūsų lūkesčius. Elektrinio boilerio kaina tikrai neturėtų būti reikšmingiausias sprendimą nulemiantis veiksnys. Visų pirma, šios rūšies šildytuvai gali būti horizontalūs ar vertikalūs, priklausomai nuo to kokioje padėtyje jie pritaikyti eksploatuoti. Kai kurie gamintojai siūlo universalius šildytuvus – priklausomai nuo patalpų ploto ir išplanavimo, šiuos boilerius galima montuoti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Taip pat skiriasi ir šildytuvų forma bei išmatavimai, todėl būtinai apsvarstykite, kurioje vietoje bus statomas naujasis įrenginys. Itin svarbu žinoti savo namų karšto vandens poreikį, nes būtent pagal jį nustatysite, kokios talpos boilerio Jums reikia.

  Kokie yra pagrindiniai elektrinių vandens boilerių pranašumai?

  Kaip ir renkantis bet kurį kitą gaminį, būtina gerai apgalvoti visus jo pliusus ir minusus lyginant su panašiomis prekėmis, jog būtų priimtas tinkamiausias sprendimas. Reiktų išskirti šiuos pagrindinius elektros energija maitinamų vandens šildymo įrenginių privalumus:

  •     Boileriai greitai ir paprastai montuojami bei prijungiami prie vandentiekio sistemos, todėl nesukels papildomų nepatogumų
  •     Užtikrinamas pastovus karšto vandens tiekimas visais metų laikais
  •     Dėl savo kompaktiško dydžio nereikalauja didelių erdvių, taip pat yra lengvai prižiūrimi ir valomi
  •     Karštas vanduo šildytuvuose paruošiamas labai greitai, paprasta nustatyti norimą temperatūrą bei ją reguliuoti
  •     Dėl geros izoliacijos, daugelis gamintojų tam naudoja poliuretano putas, net ir eksploatuojant didelės talpos el. vandens šildytuvus patiriami šilumos nuostoliai būna itin maži
  •     Įrenginiuose integruotos apsaugos sistemos užtikrina maksimalų saugumą, bei įrangos patikimumą
  •     Naujausios konstrukcijos boileriuose elektrinis kaitinimo elementas tiesiogiai nekontaktuoja su vandeniu
  • Platus įrangos pasirinkimas garantuoja, jog bus patenkinti įvairūs vartotojų karšto vandens poreikiai - tiek didesni, tiek mažesni.

  Elektriniai vandens šildytuvai yra tikrai patogus ir modernus sprendimas ieškantiems komforto. Mūsų kataloge rasite keletos prekinių ženklų (Ariston, Dražice, Tatramat, Electrolux ir Kospel) gaminamus šio tipo boilerius. Jei planuojante įsigyti šią įrangą ir Jums iškyla neaiškumų ar abejonių, būtinai susisiekite su Tvarus Katilas specialistais, kurie yra visuomet pasiruošę suteikti reikiamą pagalbą priimant optimaliausius sprendimus ir atsakyti į visus klausimus, susijusius su ieškomu gaminiu. Įsigiję prekę, ją galite atsisiųsti į namus arba atsiimti mūsų fizinėse parduotuvėse, kurios yra įsikūrusios Vilniuje – Kalvarijų skyrių rasite adresu Kalvarijų g. 125, o Savanorių – Savanorių pr. 176, PC Norfa bazėje.

  Tvarus Katilas – tai aukšta kokybė ir prieinamos kainos. Mūsų komandai rūpi, jog Jūsų apsipirkimas būtų malonus ir teisingas, todėl pasirinkę mus galite būti garantuoti, jog pasirūpinsime net ir mažiausiomis detalėmis!

  Elektriniai  Yra 51 prekės(-ių).

  puslapyje
  Rodoma 1 - 24 iš 51 dalykų