Pedrollo

Informacija

Gamintojai

Pedrollo

Pedrollo vandens siurbliai – puikus sprendimas vertinantiems kokybę

Vienas svarbiausių vandens tiekimo sistemos elementų – kokybiškas giluminis siurblys. Pagrindinė šių įrenginių paskirtis yra iš didelio gylio siurbti vandenį į paviršių ir per vandentiekį jį patiekti vartotojui. Giluminiai vandens siurbliai naudojami ne tik privačiuose namuose, kaimo sodybose, bet ir įmonėse bei kitose vietose, kur reikalingas vandens tiekimas. Pasitelkus šią įrangą vandenį galima siurbti iš įvairių gręžinių bei paviršinvandens telkinių

Šie siurbliai skirstomi į du tipus – monoblokai, kuriuose variklis ir siurblio darbo ratas sumontuoti viename korpuse bei daugiapakopius siurblius, susidedančius iš dviejų skirtingų dalių - siurblio variklio ir turbinos. Ypač puikus pasirinkimas norintiems maksimalaus efektyvumo ir patvarumo – giluminiai siurbliai gręžiniams Pedrollo. Šis italų vandens siurblių gamintojas – vienas iš rinkos lyderių, savo produkciją eksportuojantis į 160 pasaulio šalių. Didelė ir sparčiai auganti įmonė vandens siurblių gamyboje specializuojasi jau daugiau nei 40 metų, o jos gamybos apimtys siekia net 2 milijonus siurblių per metus. Kompanija nuolat tobulina savo gaminius ir diegia naujas technologijas, todėl mūsų Tvarus Katilas elektroninėje parduotuvėje įsigiję būtent Pedrollo giluminį siurblį galite būti tikri dėl jo aukštos kokybės, tvarumo bei ilgaamžiškumo. Viskas, ko reikia – tai teisingai išsirinkti Jums tinkamiausią prietaisą.

Pedrollo siurblių privalumai: kodėl verta pirkti?

Svarbiausias veiksnys, sąlygojantis šio italų gamintojo populiarumą yra nenuginčijami gaminių pranašumai:

 • Pedrollo įrenginiai ir jų detalės gaminami iš itin kokybiškų medžiagų – AISI 304 markės nerūdijančio plieno ir specialaus plastiko Lexan 141-R.
 • Patogus ir lengvas naudojimas – siurbliai gali būti eksploatuojami tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyse.
 • Gaminiai išsiskiria savo patvarumu, ilgu tarnavimo laiku ir dideliu našumu.
 • Pedrollo giluminiai siurbliaika savo konstrukcijos yra labai kompaktiški ir tinka vandens tiekimui net ir iš siaurų gręžinių.
 • Puikus kainos ir kokybės santykis, vertinamas vartotojų jau daugelį metų.
 • Siurbliai tinka vandens siurbimui net ir iš labai didelio gylio gręžinių. 

Tai tik keletas šių įrenginių privalumų, o jų yra iš tikrųjų nemažai. Įsigykite ir įsitikinkite patys!

Kaip išsirinkti tinkamiausią giluminį siurblį Pedrollo?

Tam, kad įrenginys atitiktų visus Jūsų lūkesčius, prieš perkant vandens siurblį reikia atlikti tam tikrus matavimus ir išsiaiškinti, kokius parametrus turi atitikti įrenginys. Pateikiame svarbiausius aspektus, į kuriuos būtina atsižvelgti renkantis siurblį:

 • Gręžinio ar šulinio skersmuo

Nuo šio matmens priklausys įrenginio pasirinkimas. Jis turėtų būtų didesnis už vandens siurblio skersmenį.

 • Gręžinio gylis

Parametras, nusakantis atstumą nuo žemės paviršiaus iki gręžinio dugno.

 • Dinaminis vandens lygis

Atstumas nuo žemės paviršiaus iki vandens paviršiaus gręžinyje, kai siurblys eksploatuojamas panardintas po vandeniu.

 • Reikiamas vandens kėlimo aukštis

Atstumas nuo dinaminio vandens lygio iki aukščiausios vandens vartojimo vietos, pvz. vonios. Mūsų siūlomi vandens siurbliai Pedrollo, priklausomai nuo pasirinkto modelio, vandenį gali pakelti net iki 208 metrų.

 • Vandens suvartojimo poreikis

Pagal šį parametrą sužinomas reikalingas vandens siurblio našumas. Jis priklauso nuo vartotojų skaičiaus, vandentiekio sistemos naudojimo paskirties ir kitų aspektų.

  • Hidraulinės pasipriešinimo jėgos

Hidrodinaminės jėgos, atsirandančios vandeniui tekant vamzdynu ir mažinančios vandens slėgį bei debitą vartojimo taške.

   • Vamzdynų specifika

Kitos vandens tiekimo sistemos ypatybės, kurios gali daryti įtaką vandens kėlimui iki reikiamo taško.

Išsiaiškinę visas aukščiau paminėtas charakteristikas ir detales bei nusistatę biudžetą jau galite pradėti ieškoti tinkamo gaminio.

Profesionali pagalba renkantis įrenginį ir greitas pristatymas

Kyla klausimų renkantis Pedrollo giluminius siurblius? Nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus, kurie padės išsirinkti Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį gaminį ir atsakys į visus kylančius klausimus. Dėl konsultacijos su Tvarus Katilas darbuotojais visada galite susisiekti el. paštu ar paskambinę telefonu. Perkant prekes internetu užtikriname greitą pristatymą kurjeriu visoje Lietuvoje. Apsilankę mūsų fizinėse parduotuvėse jas galite atsiimti nemokamai. Jei prekė dėl tam tikrų priežasčių Jūsų netenkina, ją per 14 darbo dienų galima grąžinti. Galite būti tikri, jog Tvarus Katilas komanda padarys viską, jog užtikrintų kokybišką aptarnavimą ir šimtaprocentinį klientų pasitenkinimą.

Pedrollo Yra 28 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 28 dalykų