Cooper & Hunter

Informacija

Gamintojai

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Cooper & Hunter

Cooper and Hunter kondicionieriai – Idealus pasirinkimas ir karštą vasarą ir lietingą rudenį

Cooper and Hunter – tai įmonė įkurta 1996 metais, kuri specializuojasi ŠVOK ( šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo) įrangos gamyboje. Daugiau nei 20 metų patirtis kompanijai užtikrina vieną pirmaujančių savo srities pozicijų. Jų kondicionieriai eksportuojami į daugiau nei 50 pasaulio šalių. Kondicionierių gamyboje naudojamas ozono sluoksnio neardantis freonas R-32.

Išskirtinės Cooper&Hunter oro kondicionierių savybės

Šios savybės išskiria kompanijos produktus iš kitų gamintojų siūlomos vėsinimo ir šildymo įrangos:

 • Patikimumas. Kiekvienas oro kondicionierius Cooper&Hunter patenka į išsamų visų jo funkcijų kokybės kontrolę. Kas penkiasdešimtas įrenginys išbandomas didžiausios apkrovos sąlygomis bandymų laboratorijose ir esant nors vieno parametro neatitikčiai, visa partija šalinama iš gamybos linijos ir siunčiama tobulinti.

 • Filtravimas. CH 7-SKY technologija suderina šešis skirtingų tipų trisluoksnius filtrus ir elektrostatinį dulkių filtrą „ECO FRESH“. Esminis pranašumas - nebereikia atskirai rinktis vieno ar kito filtro, nes Jūs gaunate vieningą oro filtravimo sistemą.

 • Energetinis efektyvumas. Cooper&Hunter oro kondicionieriai priskiriami energetinio efektyvumo klasei A++. Efektyvumą užtikrina pažangi programinė įranga, optimizuojanti kondicionieriaus darbo režimą, keičiantis patalpų temperatūrai.

 • Nežymūs vibracija ir triukšmas. Cooper and Hunter naudoja pažangų skaitmeninio modeliavimo sprendimą. Tai leidžia nustatyti įrenginio parametrus bei apkrovos dydžius, užtikrinant ypač tylų įrangos darbą.

 • Aktyvus įtampos reguliavimas. Cooper&Hunter įranga pasižymi atsparumui tinklo įtampos svyravimams. Jie efektyviai ir be sutrikimų dirba esant 150–260 V įtampai el. tinkle. Taip amortizuojami tinklo įtampos svyravimai, neretai pasitaikantys mūsų elektros tiekimo sistemose. Šie svyravimai atsiranda dėl staigaus elektros enegijos vartojimo padidėjimo ar sumažėjimo.

Mini split tipo sistemų esminės savybės

Trumpas sąrašas, kuriame pateikiame Tvaruskatilas.lt esančių šio tipo produktų privalumai:

 • Mažas dydis ir lankstumas pritaikant veikimui atskiruose kambariuose.

 • Nesudėtingas montavimas. Dėl to šios sistemos idealiai tinka vėsinti bei šildyti tiek butus, individualius namus, tiek biurus tiek įvairias komercines patalpas.

 • Nereikalingi ortakiai, kompaktiškų gabaritų, aukštas energetinis efektyvumas.

 • Šiuolaikiškas dizainas. Dėka modernios formos vidiniai sistemos blokai įsilieja į patalpų interjerą ir tampa jo dalimi.


Potencialiai galimi Tvaruskatilas.lt esančių šio tipo kondicionierių trūkumai:

 • Kondicionieriai kainuoja ženkliai brangiau nei mums įprasti ventiliatoriai ar nedidelio galingumo šildymo prietaisai, dažnai naudojami pereinamųjų sezonų metu. Laimei, santykinai pigūs Cooper and Hunter kondicionieriai savo funkcionalumu patalpose sukuria komfortą tiek vasarą, tiek žiemą.

 • Kai kuriems vartotojams gali nepatikti vidinių komponentų išvaizda.

Populiariausi modeliai Tvarus Katilas parduotuvėje

Šiame skirsnyje įvardinsime populiariausius Cooper&Hunter pasirinkimus iš geraskatilas.lt esančių kndicionierių:

 • Cooper&Hunter Veritas NG CH-S09FTXQ-NG 2,6/2,8 kW - vienas ekonomiškesnių ir labiausiai perkamų modelių, idealiai tinkantis nedidelėms (iki 28m²) patalpoms.

 • Cooper&Hunter Arctic NG CH-S24FTXLA-NG 7,0/7,4 kW didelio galingumo oro kondicionierius, kuris generuoja iki 1250 m³/val oro srautą ir tinkantis didesnėms (iki 70m²) patalpoms. 

Tvarus Katilas - Jūsų parduotuvė Lietuvoje, kurioje galite nusipirkti Cooper&Hunter oro kondicionieriai

Aplankykite Tvarus Katilas elektroninę ir fizines parduotuves, kuriose galėsite įsigyti oro kondicionierius pasaulyje žinomų gamintojų, tokių kaip Cooper&Hunter. Mes siūlome puikias nuolaidas, puikų klientų aptarnavimą ir greitą pristatymą visoje respublikoje. Taigi pirkti oro kondicionierių Tvarus Katilas parduotuvėse yra teisingas pasirinkimas.
Jei labiau mėgstate prekes įsigyti fizinėse parduotuvėse, kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje adresu Kalvarijų g. 125, Vilnius arba Savanorių pr. 176, PC Norfa Bazė. Susisiekite su mūsų konsultantais galite elektroniniu paštu [email protected] arba mobiliuoju telefonu 865685153 ir jie suteiks visą reikiamą informaciją ir atsakys į Jus dominančius klausimus.

Cooper & Hunter Yra 19 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 19 iš 19 dalykų