Left Banner

Left Banner

Electrolux

ElectroluxAktyvūs filtrai

Kuo ypatingi šilumos siurbliai oras vanduo Electrolux

Oras-vanduo šilumos siurblys – vienas efektyviausių ir ekonomiškiausių įrenginių, skirtų namų šildymui. Šiuolaikiniai šilumos siurbliai turi ir karšto vandens ruošimo, ir patalpų vėsinimo sistemas, todėl šis įrenginys yra pritaikomas visais metų laikais. Šilumos siurbliams vis labiau populiarėjant, prekyboje galima rasti tikrai nemažą tokios produkcijos pasirinkimą, tačiau tenka pastebėti, kad bene didžiausio susidomėjimo sulaukia šilumos siurbliai oras vanduo Elektrolux. Tai – prieš šimtmetį įkurta kompanija, kuri kasmet parduoda apie 400 milijonų produktų ir yra puikiai žinoma net 150 pasaulio šalių.

Electrolux šilumos siurblių oras-vanduo užtikrinamas ilgaamžiškumas

Electrolux – tai puikiai žinomas buitinės technikos gamintojas, kuris per ilgus gyvavimo metus spėjo užsitarnauti daugybės vartotojų pasitikėjimą. Šio gamintojo produkcija pasižymi itin aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu, todėl galite net neabejoti, kad oras vanduo šilumos siurbliai Electrolux tarnaus metų metus. Įprasta manyti, kad patikimų ir ilgaamžių įrenginių kaina yra labai aukšta, tačiau tai nėra tiesa: jei jus domina Electrolux šilumos siurbliai oras vanduo, kaina tikrai nebus pernelyg aukšta. Nustatyti įkainiai įprastai priklauso nuo įrenginio parametrų, todėl įvertinkite, kurie parametrai Jums yra patys svarbiausi, ir tuomet galėsite priimti palankiausią sprendimą.

Galimybė taupyti elektros energiją

Nors kartais manoma, kad šilumos siurbliai sunaudoja didelį elektros energijos kiekį, tačiau tai nėra tiesa. Electrolux šilumos siurbliai oras vanduo pagamina iki 4,45 kW šilumos energijos kiekvienam suvartotam elektros kW, tad dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Naudojant šį įrenginį elektros energija yra naudojama tik šilumos perdavimui, todėl tai yra tikrai puikus būdas taupyti elektros energiją. Maža to, šilumos siurblių naudojimas yra visiškai nekenksmingas aplinkai, tad toks sprendimas yra tinkamas kiekvienam, kuris siekia kiek įmanoma labiau prisidėti prie aplinkos tausojimo.

Universalus ir patogus įrenginys

Šilumos siurbliai oras vanduo Electrolux yra universalūs:

  • tuo pat metu jie gali tiekti šilumą radiatoriniam ir grindiniam šildymui;

  • tiekti karštą vandenį bei dirbti kondicionavimo režimu.

Visa tai gali gerokai palengvinti kasdienybę. Tad tuomet, jei ieškoma ne tik efektyvaus, bet ir funkcionalaus įrenginio, šilumos siurblys oras vanduo tikrai gali būti puikiu pasirinkimu. Šilumos siurblys suteikia galimybę nustatyti ir palaikyti nustatytus parametrus pagal individualius poreikius, tad šis sprendimas tikrai gali būti vienas geriausių.

Tyliai veikiantys įrenginiai

Svarstantys įsirengti šilumos siurblį gana dažnai kelia klausimą, ar tokia įranga nebus pernelyg triukšminga. Tikrai nėra jokio reikalo nerimauti, nes Electrolux šilumos siurbliai oras vanduo veikia tikrai labai tyliai: garso lygis išorėje gali siekti maždaug 57 dB, o viduje – vos 31 dB. Palyginimui: šiuolaikiniai šaldytuvai skleidžia maždaug 40 dB triukšmą, todėl šilumos siurbliai tikrai netrikdys jūsų poilsio.

Nesudėtingas šilumos siurblių montavimas

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad šilumos siurblių montavimas – labai ilgas ir sudėtingas procesas, tačiau tai nėra tiesa. Montuojant šilumos siurblį lauke yra statomas monoblokas, kuris jungiamas į trifazį elektros tinklą bei sujungiamas su šildymo sistemos elementais bei valdymo bloku. Šiuolaikiniai gamintojai rūpinasi, kad šių įrenginių montavimas būtų kiek įmanoma paprastesnis, todėl tai tikrai nepareikalaus didelių laiko sąnaudų.

Pirkite ir sutaupykite

Pigūs Electrolux šilumos siurbliai oras vanduo kokybe nenusileidžia brangiau kainuojantiems įrenginiams, todėl tikrai rasite jums labiausiai tinkantį sprendimą. Mūsų parduotuvėje Tvaruskatilas.lt ši produkcija yra siūloma tikrai palankiomis kainomis, todėl galėsite išsirinkti tokį įrenginį, kuris geriausiai atitiktų jūsų finansines galimybes. Jei renkantis šilumos siurblį iškiltų tam tikrų klausimų ar neaiškumų, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes padėsime išsirinkti tinkamiausią šildymo įrenginį.

 
cookie Slapukų sutikimas