Left Banner

Left Banner

Vėdinimas

Vedinimo Sistemos - Pirkti Vedinimo Iranga | Tvarus Katilas

 

Aktyvūs filtrai

Geras namų mikroklimatas su kokybiška vėdinimo įranga

Komfortabili gyvenamoji aplinka yra tarsi atpildas už sunkų kasdienį darbą. Kartais, net ir smulkiausias dekoro ar stiliaus elementas, gali suteikti jūsų namams išskirtinumo ir pagerinti gyvenimo kokybę. Vieni dalykai yra akivaizdūs, tuo tarpu kitų galime iš viso nematyti, tačiau tai visiškai nereiškia, kad šie jūsų namų elementai yra mažiau svarbūs. Vienas iš tokių dalykų yra jūsų namų vėdinimo įranga.

Tinkamai įrengtas vėdinimas aprūpina jūsų namus šviežiu oru ir iš jų pašalina jau atidirbusį slogų orą. Mes suprantame ventiliacijos svarbą, todėl siūlome išsamiau sužinoti apie šių sistemų teikiamą naudą ir galimus sprendimus. 

Šviežio oro gūsis: ventiliacijos sistemos jūsų namams

Mūsų siūlomi vėdinimo sprendimai gali būti pritaikomi prie individualių poreikių. Visiškai nesvarbu, koks yra jūsų namų dydis – pas mus galite išsirinkti tiek mažiems butams, tiek dideliems namams pritaikytus sprendimus.

Jei norite įrengti rekuperatorius mažose patalpose, patariama rinktis autonominius įrenginius  su nedideliu oro srautu. Tokios vėdinimo sistemos kaina yra nedidelė, montavimas neužima daug laiko ir yra sąlyginai nebrangus. Pas mus galite rasti tokių gerai žinomų gamintojų, kaip Mitsubishi Electric, O.ERRE, Brofer, Blauberg ir kitų mini rekuperatorius. Jie pasižymi dideliu našumu ir naudingumo koeficientu.

Jeigu reikalingas didesnio našumo sprendimas, tuomet rinkitės centralizuotą vėdinimo sistemą, kuri tiekia ir šalina orą per patalpose išvedžiotą ortakių sistemas. Siūlome įsigyti gerai pažįstamų gamintojų Komfovent, Zehnder, Daikin, Electrolux bei kitų Europos gamintojų rekuperatorius, pasižyminčius itin aukštu efektyvumu. Šaltuoju metų laiku į patalpą tiekiamas oras yra pašildomas naudojant jūsų namuose esančią šilumą, o šaltuoju metų laiku šis procesas veikia atvirkščiai – naudojant iš jūsų patalpų šalinamą atvėsintą orą, į jūsų patalpas tiekiamas šviežias oras yra vėsinamas.

Efektyvių vėdinimo sistemų teikiama nauda

Siekiant užkirsti kelią pelėsio atsiradimui ir drėgmei namuose, reikia užtikrinti tinkamo lygio ventiliaciją. Jei nusprendėte pirkti vėdinimo sistemą, kviečiame plačiau susipažinti su jų teikiamomis naudomis:

  • Nenutrūkstamas gryno oro tiekimas. Pagrindinė rekuperatoriaus paskirtis – sukurti priverstinę oro cirkuliaciją, ventiliuoti jūsų patalpas ir visada užtikrinti šviežio oro tiekimą ir seno oro pašalinimą.
  • Energetinis efektyvumas. Dėl savo konstrukcijos ir pritaikytų sprendimų, rekuperatoriai pasižymi itin dideliu efektyvumu, tai yra šilumos grąžinimo koeficientu. Tai leidžia ženkliai sumažinti energijos sąnaudas.
  • Nauda sveikatai. Nuolat tiekiamas filtruotas oras yra išvalytas nuo nematomų dulkių ir kitų teršalų, kurie gali sukelti alergines reakcijas ar apsunkinti kvėpavimą.
  • Patogus valdymas. Sistema yra lengvai valdoma ir programuojama, todėl net ir išvykus atostogauti, grįžus namų oras bus visada gaivus ir be pašalinių kvapų.

Įsigijus kokybišką rekuperacinę sistemą, galėsite visam laikui pamiršti namų vėdinimą atvėrus langus ir su tuo susijusias problemas.

Kiekvieniems namams pritaikytas vėdinimo sistemų sprendimas

Kokybiškai įrengta ventiliacija užtikrina kur kas daugiau, nei tik paprastą oro cirkuliaciją. Tačiau svarbu, kad kiekvienas sprendimas būtų pritaikytas jūsų konkrečiam atvejui. Jei nusprendėte įsigyti ventiliacijos sistemą internetu, būtinai atsižvelkite į kai kuriuos aspektus:

  • Priklausomai nuo patalpų išplanavimo ir montavimo ypatumų, galite rinktis mini rekuperatorius, montuojamus prie išorinės patalpų sienos ar centralizuotus - montuojamus  vertikaliai ar horizontaliai ir tiekiančius orą per išvedžiotą ortakių sistemą.
  • Rekuperatoriaus našumas priklauso nuo patalpų, kuriose jis bus montuojamas, oro tūrio. Rekomenduojama, kad jis galėtų per 1-1,5 val. pakeisti visą vėdinamų patalpų orą.
  • Jei norite sutaupyti energijos, rinkitės aukštesnio efektyvumo rekuperatorius. Kuo aukštesnis šilumogrąžos koeficientas – tuo daugiau šilumos sugrąžinama iš šalinamo oro.
  • Atsižvelkite ir į kitus aspektus, tokius kaip nuotolinis rekuperatoriaus valdymas, skleidžiamas garsas, automatika ir kiti.

Jei nusprendėte savo ventiliacijos sprendimą patikėti Tvaruskatilas.lt komandai, nedelskite ir užsisakykite sau tinkamą įrenginį, kurį greitai pristatysime nurodytu adresu. 

 
cookie Slapukų sutikimas