Left Banner

Left Banner

Grundfos

Giluminiai siurbliai Grundfos: išskirtinė kokybė ir patikimumas

Aktyvūs filtrai

Giluminiai siurbliai gręžiniams Grundfos – Kompaktiški ir patikimi įrenginiai

Didžiausia pasaulyje siurblių gamintoja Danijos įmonė Grundfos per metus pagamina 16 000 milijonų siurblių. Gaminių asortimentas platus – tai vandens tiekimo sistemų, nuotekų tvarkymo, dozavimo siurbliai, varikliai bei elektroninė siurblių valdymo įranga. Ypač paklausūs, kokybiški ir puikiai vertinami giluminiai siurbliai, skirti tiekti vartotojams vandenį iš artezinių gręžinių. Gręžinių siurblių techniniai parametrai nuolat tobulinami, tad net išrankiausias vartotojas atras savo poreikius tenkinantį produktą. Nusprendus pirkti Grundfos giluminį siurblį gręžiniui teliks išsirinkti modelį ir variklio galingumą, pagal gręžinio parametrus bei suvartojamo vandens kiekį.

 Puikius giluminiai siurbliai gręžiniams Grundfos pardavimus sąlygojantys privalumai

Panardinamas Grundfos siurblys – kompaktiškas, daugiapakopis, išcentrinis trijų colių skersmens prietaisas, kurį galima montuoti siauruose gręžiniuose, kurių vidinis diametras yra ne mažesnis už 75mm. Įrenginys gali siurbti vandenį net iš 200 metrų gylio. Siurblyje integruota elektroninio valdymo modulis, leidžiantis parinkti optimalų siurblio darbo režimą, priklausomai nuo suvartojamo vandens kiekio. Giluminiai Grundfos siurbliai gręžiniams – tai patikimas vandens tiekimas ir patogus valdymas. Norint užtikrinti pastovų tiekiamo vandens slėgį, siurblys komplektuojamas su valdikliu CU 301.
Giluminiai gręžinių siurbliai naudojami ne tik tiekti vandenį iš gręžinių ar cisternų individualių namų ūkių reikmėms, laistymui ar drėkinimui. Šio tipo siurbliai naudojami artezinių gręžinių vandeniu užpildant vandenvietes, siurbiant ar perpilant didelius skysčių kiekius iš įvairių talpyklų ar rezervuarų. Kompaktiškas, bet galingas įrenginys gali tiekti vandenį techninės ir komercinės paskirties pastatams, pavyzdžiui, garažams, degalinėms, plovykloms. Taip pat nedidelėms gamybinėms įmonėms. Giluminių siurblių gręžiniams Grundfos dėka galima slėgį vandentiekyje pakelti ir pastoviai palaikyti nustatytose ribose.

Giluminių siurblių gręžiniams Grundfos savybės ir privalumai

Panardinamo siurblio variklio korpusas, velenas, darbaračiai ir su skysčiu kontaktuojančios dalys pagamintos iš korozijai atsparių medžiagų: 

  • Nerūdijančio plieno

  • Volframo karbido

  • Keramikos

Priklausomai nuo modelio Grundfos giluminiai siurbliai gali būti su vienfaziu arba trifaziu tiesiogiai magnetu paleidžiamu varikliu. Variklio apvijos padengtos laku, guoliai savaime susitepa vandens ir glikolio užpildu. Vienfaziame variklyje integruota apsauga nuo perkaitimo arba perkrovos. Taip pat prietaise yra apsaugos nuo sausosios eigos, viršįtampių, skysčio srauto sukelto spaudimo ir per aukštos temperatūros. Siurblys pritaikytas siurbti 3-30 °C temperatūros skysčius.
Išsirinkti norimo galingumo prietaisą ir priedus, kuriais galima valdyti variklio greitį ar perduoti duomenis dvejomis kryptimis, palyginti visas dominančias skirtingų modelių technines charakteristikas ir įsigyti giluminius siurblius gręžiniams Grundfos internetu galima Tvarus Katilas elektroninėje parduotuvėje. 
Net jei išsirinksite patį paprasčiausią modelį, jis puikiai atliks savo darbą – patikimai siurbs ir patieks vartotojams vandenį ten kur jo reikia.  Nebrangūs giluminiai siurbliai gręžiniams Grundfos priklausomai nuo variklio galios per valandą gali tiekti nuo 1 iki 7 kubinių metrų vandens.

Jums pasiūlys optimaliausią sprendimą, padės išsirinkti siurblio modelį Tvarus Katilas patyrę konsultantai. Perkant mūsų parduotuvėse gręžinių siurblius mes padėsime sukomplektuoti visą gręžinio įrangą, kad Jūsų vandentiekio sistema patikimai veiktų daugelį metų. Apsilankykite parduotuvėje Savanorių g. 176, taip pat galite skambinti telefonu +370 656 85153. Visada pasiruošę padėti.
 
cookie Slapukų sutikimas