Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Left Banner

Left Banner

Grundfos

Grundfos cirkuliaciniai siurbliai: išskirtinė kokybė - Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Cirkuliaciniai siurbliai Grundfos – Puikus taupaus vartotojo pasirinkimas

Danijos Bjerringbro mieste 1945 metais buvo įkurta Grundfos kompanija. Šiuo metu – tai viena iš didžiausių pasaulyje vandens siurblių gamintoja. Per metus įmonė pagamina daugiau nei 16 000 milijonų įvairios paskirties vandens siurblių, kuriuos parduoda daugelyje pasaulio šalių. Jos parduodama produkcija užimdama labai didelę pasaulinės vandens siurblių rinkos dalį. Oficialios Grundfos atstovybės veikia 56 šalyse. Platus ir įvairus Grundfos gaminių asortimentas, kurį sudaro šildymo ir oro kondicionavimo sistemų cirkuliaciniai siurbliai, bei kiti įvairių paskirčių vandens siurbliai bei nuotekų siurblinės. Gaminama produkcija skirta tiek pramonės įmonėms, tiek individualiems vartotojams. Be to, kompanija gamina panardinamų bei nenardinamų siurblių variklius, taip pat elektroninę siurblių valdymo ir reguliavimo įrangą. Cirkuliaciniu Grundfos siurblių dėka idealiai sureguliuojamas radiatorinio ir grindinio šildymo sistemų darbas, karšto vandens buitinių ir pramoninių sistemų darbas bei sumažinamos energijos sąnaudos. 
Pasirinkti cirkuliacini Grundfos siurblius siūlome vartotojams vertinantiems kokybę ir patikimumą, taip pat inžineriams bei meistrams, projektuojantiems ir montuojantiems šiuolaikiškas šildymo sistemas, šilumos mazgus bei katilines. Šio gamintojo siurbliai taip pat montuojami karšto vandens sistemose, tam kad sukurdami priverstinę vandens cirkuliaciją pagreitintų vandens tiekimą iš vandens šildytuvo iki maišytuvo. Jų dėka vartotojams pateikiamas reikalingos temperatūros karštas vanduo. Cirkuliacinis siurblys puikus pasirinkimas taupiesiems ir ieškantiems ekologiškų, draugiškų tiek aplinkai, tiek žmogui sprendimų bei įrenginių.

Grundfos siurbliai ypatybės – Kaip išsirinkti tinkamiausią

 Cirkuliaciniai siurbliai sukuria priverstinę vandens ar termofikato cirkuliaciją, leidžiančią mums sutaupyti elektros energiją, sunaudojamo vandens kiekį bei laiką. Karšto vandens tiekimo sistemoje įrengtas cirkuliacinis siurblys užtikrina, kad visame pastate sušildytas vanduo tekės vos atsukus čiaupą ar dušą, nors vandens šildytuvas bus sumontuotas katilinėje ar kitose patalpose, nutolusiose nuo karšto vandens vartojimo vietų. Taip sumažinami šilumos nuostoliai vamzdyne, tekant karštam vandeniui. Drąsiai galima teigti, kad šie siurbliai buityje sukuria komfortą ir sumažina išlaidas už elektros energiją. 
Grundfos siūlo ne tik standartinius cirkuliacinių siurbliu modelius, bet ir siurblius, kuriuose įdiegtos išmaniosios technologijos, parenkančios siurblio darbo režimą, priklausomai nuo vartojamo vandens kiekio. Išmani karšto vandens recirkuliacija – cirkuliacinis siurblys Grundfos su integruotu laikmačiu registruoja vartotojo karšto vandens poreikius ir dirba tik tuomet, kai vartojamas karštas vanduo. Tyliai veikiančio siurblio variklio galingumas tesiekia 5-7 W. Palyginus su kitų gamintojų įprastu cirkuliaciniu siurbliu, elektros energijos sunaudojama iki 90% mažiau, o šiluminiai nuostoliai sumažėja beveik dvigubai. Minimalios šilumos ir elektros energijos sąnaudos – tai pagrindiniai kriterijai, kodėl verta įsigyti šio gamintojo cirkuliacinius siurblius.

Grundfos siurblio kaina atperka visus lūkesčius

Individualiuose namuose galima įrengti efektyvias ir išmanias karšto vandens tiekimo ir recirkuliacijos sistemas, kuriose siurblys gali dirbti trimis režimais: nuolatiniu, pagal suvartotojamo vandens kiekį arba temperatūriniu režimu, kai nustatytatomos siurblio paleidimo ir sustabdymo temperatūrų reikšmes. Temperatūros režime labiausiai sumažinamas elektros energijos suvartojimas. Renkantis siurblį reikia įvertinti sistemos, kurioje jis bus eksploatuojamas, specifiką ir parametrus, taip pat įvertinti siurblio technines charakteristikas. Siurblio eksploatacijos instrukcijoje nurodomas optimalus darbo režimo diapazonas, kuomet įrenginys dirba su mažiausiomis energijos sąnaudomis. Dirbant šiame diapazone ilgėja siurblio tarnavimo laikas, mažėja gedimų tikimybė. Renkantis siurblį reikia atkreipti dėmesį ar įrenginyje integruotos apsaugos nuo perkaitimo, tuščios eigos, ar valdymo pultelyje galėsite sužinoti atsiradusias klaidas bei gedimus. Optimalų sprendimą padės rasti Tvarus Katilas konsultantai. Pirkti cirkuliacinį siurblį Grundfos mūsų parduotuvėje tikrai verta, nes kiekvienas produktas turi garantiją, užtikrinančią remonto paslaugas, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

Mus rasite Vilniuje, Savanorių g. 176. Darbo valandomis skambinkite: +370 656 38445.

 
cookie Slapukų sutikimas