"Tvarus katilas" - specializuota elektroninė parduotuvė, kuri padės Jums susikurti jaukią šilumą namuose, pagal Jūsų poreikius ir galimybes.

Mūsų parduotuvėje rasite platų prekių asortimentą su Lietuvoje gerai žinomais prekiniais ženklais, taip pat galėsite įsigyti neseniai rinkose pasirodžiusiu produktus iš Vakarų Europos bei Rytų.

Parduotuvės vadybininkai padės Jums rasti optimalius sprendimus, projektuojant įrengiant ar rekonstruojant šildymo įrangą. Patarsime kaip iš gausios pasiūlos išsirinkti prekes pagal individualius kriterijus: dizainą, stilių ar kainą ir įgyvendinti jūsų lūkesčius. 

Parduotuvėje "Tvarus katilas" galite ne tik greitai ir saugiai įsigyti patikusius gaminius, bet taip pat ir užsisakyti prekes, kurių neradote kitose parduotuvėse ar prekybos centruose. Perkant keletą prekių visada galima tartis dėl nuolaidos. 

Jūsų įvertinimai ir nuomonė mums labai svarbūs todėl stengsimės pasiūlyti daugiau nei kiti, geresnes kainas, naujas idėjas bei greitą ir mandagų aptarnavimą. Mes norime, kad Jūs sugrįžę pasakytumėte, mums patinka "Tvarus katilas".

Jei iškiltų klausimų, prašome kreiptis el. paštu vadyba@liganda.lt arba mob.: +370 656 38445

Mes esame, kad Jūs pasirinktumėte.