UAB Vandens ratas valdantis el. parduotuvę Tvaruskatilas.lt sėkmingai vykdo veiklą nuo 1998 m. Įmonės pagrindinės veiklos kryptys - didmeninė ir mažmeninė prekyba vandentiekio, šildymo bei vėdinimo įranga ir komplektojančiomis medžiagomis. Dirbdami su įvairiais klientais - montavimo, prekybos įmonėmis, individualiais vartotojais - pastoviai plečiame prekių asortimentą, įtraukdami patikimus ir kokybiškus Europos, Amerikos bei Rytų šalyse pagamintus produktus.
Tvaruskatilas.lt
 - specializuota el. parduotuvė, kuri padės Jums sukurti jaukius, šiltus namus su komfortabiliu mikroklimatu. Mūsų parduotuvėje rasite platų prekių asortimentą su Lietuvoje gerai žinomais prekiniais ženklais, taip pat galėsite įsigyti neseniai rinkose pasirodžiusius produktus tiek iš Vakarų Europos, tiek pagamintus Amerikoje bei Azijos šalyse.
Parduotuvės vadybininkai padės Jums rasti optimalius sprendimus, projektuojant įrengiant ar rekonstruojant butą, biurą individualų namą, Patarsime kaip iš gausios pasiūlos išsirinkti prekes pagal individualius kriterijus: funkcionalumą, dizainą, stilių bei kainą ir įgyvendinti jūsų lūkesčius. 
Parduotuvėje Tvarus Katilas galite ne tik greitai ir saugiai įsigyti patikusius gaminius, bet taip pat ir užsisakyti prekes, kurių neradote kitose parduotuvėse ar prekybos centruose. Perkant keletą prekių visada galima tartis dėl nuolaidos. Jūsų įvertinimai ir nuomonė mums labai svarbūs todėl stengsimės pasiūlyti daugiau nei kiti, geresnes kainas, naujas idėjas bei greitą ir mandagų aptarnavimą. Mes norime, kad Jūs sugrįžę pasakytumėte, mums patinka Tvarus Katilas.
Jei iškiltų klausimų, prašome kreiptis el. paštu [email protected] arba mob.: +370 656 85153.

Mes esame, kad Jūs pasirinktumėte!