Left Banner

Left Banner

Haier

Oro Kondicionieriai Haier Internetu | Tvarus Katilas

Aktyvūs filtrai

Kondicionieriai Haier – Klimato kontrolės įrenginiai, kurių kokybė pripažįstama visame pasaulyje

Haier Group įkurta Kinijoje 1984 metais. Nuo pat įkūrimo įmonė sparčiai pletėsi gaminamų produktų asortimentu, pardavimų augimu, bei užimamos rinkos dalimi. Šiuo metu Haier ženklu pažymėti klimato kontrolės prietaisai sudaro beveik trečdalį visų pasaulyje parduodamų šio segmento produktų. Tai akivaizdžiai byloja, kad oro kondicionieriai Haier kaina atitinka prietaisų kokybę ir patikimumą. Nepriklausoma rinkos tyrimų kompanija Euromonitor International jau 13 metų iš eilės skelbia, jog Haier prekinis ženklas užima aukščiausias pozicijas tarp kitų pasaulyje žinomų šios srities prietaisų prekinių ženklų.
Haier Group siekia kurti tik aukščiausios kokybės, patikimus, efektyvius ir ekologiškus produktus, kuriuose įdiegiamos ne tik naujausios inžinerinės inovacijos, bet ir suasmenintos išmaniosios technologijos. Viena iš pagrindinių kompanijos veiklos sričių – Haier kondicionieriai, jų projektavimas, gamyba ir pardavimas, bei patalpų mikroklimato sprendimai, kurių dėka patalpose palaikoma komfortabili oro temperatūra bei drėgmės balansas.
Klimato kontrolės prietaisai nėra pigūs, bet investicijos su kaupu atsiperka dėka sukurtos norimos tempertūros, taip pat sureguliuoto drėgnumo. Darbo vietoje suderinta patalpų temperatūra bei drėgmė, padidins Jūsų darbingumą, o namuose – leis pilnavertiškai pailsėti ir atgauti jėgas. Subalansuotas patalpų mikrtoklimatas saugos ne tik Jūsų sveikatą, bet ir patalpas nuo pelėsio atsiradimo bei plitimo.

Oro kondicionierius Haier, pagrindiniai parametrai ir išskirtinės gaminių technologijos

Šie kondicionieriai išsiskiria ne tik modernia išvaizda bet ir spalvų gama, dėl ko prietaisas tampa stilinga namų interjero dalimi. Haier kondicionierius galima užprogramuoti veikti šildymo, vėsinimo, sausinimo ir vėdinimo darbo režimu. Tam, kad patalpoje nejaustume tiesioginio pūtimo, orą kreipiančios mentelės sušildyto oro srautą nukreipia į apačią, o prietaisui dirbant vėsinimo režimu, šaltas oras nukreipiamas į viršų. Prietaise yra įmontuotas judesio daviklis, kuris seka patalpose esantį žmogų ir oro srautą nukreipia taip, kad žmogus nejaustų tiesioginio pūtimo. Kai patalpoje nėra žmonių, prietaisas persijungia į budėjimo režimą, taip ženkliai sumažindamas elektros energijos suvartojimą. Haier ženklu pažymėta oro kondicionavimo įranga yra nedidelių gabaritų, todėl net ir mažose patalpose visada atsiras vietos sumontuoti vidiniam įrenginio blokui.
Haier klimato kontrolės įrenginiuose įdiegtos pačios naujausios ir išskirtinės technologijos. Viena jų – Self Clean – savaiminis ant kondicionieriaus vidinio šilumokaičio bloko susikaupusių nešvarumų išsivalymas, todėl į patalpas visada pučiamas gaivus ir švarus oro srautas. Šios technologijos dėka pašalinamos ore esančios dulkės, teršalai, o pavasarį – žiedadulkės. Techninė prietaiso priežiūra ir eksploatacija tampa dar paprastesnė bei ekonomiškesnė. Haier oro kondicionieriai taip pat pasižymi ypač tyliu veikimu, neblaško dėmesio, o įjungus SLEEP funkciją, prietaiso darbo režimo praktiškai nesigirdi.

Patikimas pardavėjas ir patraukli oro kondicionieriai Haier kaina

Haier prekiniu ženklu pažymėti gaminiai parduodami 160 pasaulio šalių. O kur pirkti kondicionieriai Haier Lietuvoje? Šios kompanijos gaminiais prekiauja Tvarus Katilas parduotuvė.
Pirkti kondicionierius Haier Internetu taip pat labai paprasta ir patogu. Prie kiekvieno gaminio pateikiamas išsamus aprašymas bei techninė charakteristika, belieka išsirinkti tinkamiausią variantą, o jei kyla klausimų ar abejonių, Jums visada padės patyrę konsultantai. Esame įsitikinę, kad mūsų oro kondicionieriai Haier parduotuvė bus ta vieta kur išsirinksite ir įsigysite kokybišką ir efektyvų prietaisą. 
Kviečiame apsilankyti Savanorių pr. 176, PC Norfa bazėje esančiose parduotuvėse. Susisiekti rūpimais klausimais galima elektroniniu paštu arba skambinti mobiliuoju telefonu 8 656 85153. Tikimės, kad mūsų parduotuvėje įsigyto įrenginio dėka Jūsų namuose bus dar jaukiau.

 
cookie Slapukų sutikimas