Left Banner

Left Banner

ICY III

ICY III

Aktyvūs filtrai

Cooper & Hunter šilumos siurbliai oras-oras – tai patalpų šildymo ir vėsinimo įranga, išsiskirianti efektyvumu ir daugiafuncionalumu!

Plačiai žinomo prekės ženklo C&H (Cooper & Hunter) pradžia – 2003 metai, kuomet JAV korporacija „Cooper and Hunter International Corporation“, gaminanti klimato kontrolės įrangą, registravo šį ženklą ir pradėjo juo žymėti visus gaminamus produktus. Dėka aukštos kokybės ir ekonomiškumo, modernaus gaminių dizaino bei plataus įrangos asortimento C&H produktai tapo vertinami ir mėgstami pirkėjų Amerikoje, Europoje bei Azijos šalyse. Šiuo metu kompanijos pagaminami produkcijos vienetai skaičiuojami milijonais ir eksportuojami į daugiau nei 50 pasaulio šalių. Kokybei ir patikimumui įmonė skiria didelį dėmesį, yra sukūrusi net kelias kokybės programas, kurios padeda pasiekti aukščiausius rodiklius. Kompanija vystydama veiklą ir kurdama naujus gaminius visada įvertina klientų ir vartotojų poreikius, taip pat atsižvelgia į ateities technologijų tendencijas bei vartotojų lūkesčius. Įmonės credo nesikeitė visą veiklos laikotarpį: „Mes orientuojamės į nuolatinį tobulėjimą ir kuo geresnių produktų kūrimą. Mes siekiame ir net įsipareigojame gaminti kokybiškus produktus, pagerinančius žmonių gyvenimą“.
Cooper & Hunter šilumos siurbliai oras-oras ICY III – tai amerikiečių suprojektuota ir pagaminta daugiafunkcinė šildymo ir vėsinimo įranga, pritaikyta eksploatuoti šiaurės šalyse. Išorinis šilumos siurblio blokas turi pašildymo sistemą, įgalinančią įrangą efektyviai dirbti lauko temperatūrai siekiant net -30C. Dėka dviejų pakopų mikroprocesoriaus valdomo Inverter tipo kompresoriaus šilumos siurbliai ICY III pasiekia net A+++ energetinio efektyvumo klasę ir ekonomiškai dirba esant plačiam lauko temperatūros diapazonui. Siurbliuose integruotos funkcijos mažiausiomis sąnaudomis ne tik sukurs ir palaikys Jūsų namuose norimą oro temperatūrą ir drėgmę, bet ir išvalys orą nuo dulkių, alergenų bei naminių gyvūnų plaukų. Daugiapakopė filtravimo sistema „CH 7-SKY“ efektyviai išvalo patalpų orą nuo visų žinomų buitinių teršalų. Dar keli įrangos privalumai – tai tylus darbo režimas, oro srauto kreipiančiųjų valdymas bei naujos kartos šaltnešis R32.

 
cookie Slapukų sutikimas