Filtruoti pagal

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Junkers

Junkers

Aktyvūs filtrai

Junkers katilai – vokiška kokybė už puikią kainą

Junkers – 1895 metais Vokietijoje įkurta kompanija, gaminanti aukščiausio lygio šildymo įrenginius. Per ilgą gyvavimo laikotarpį spėjusi užsitarnauti gerą vardą ši įmonė nuo 1932-ųjų priklauso vienam pagrindinių šilumos technikos gamintojų pasaulyje BOSCH. Junkers gaminiai išsiskiria inovatyvumu ir gera kokybe, todėl yra ypač vertinami mūsų šalyje.

Kompanija siūlo platų šildymo technikos, efektyviai naudojančios gamtinius išteklius, pasirinkimą. Pastaraisiais metais įmonė vis daugiau dėmesio skiria atsinaujinančiai energijai, rinkai pateikdamas efektyvius ir į ateitį orientuotus produktus, tokius kaip šildymo sistemos su saulės energiją naudojančiais kolektoriais, elektriniai šilumos siurbliai bei mūsų parduodami modernūs Junkers dujiniai katilai. Visos gamintojo įrenginių dalys ir mazgai yra optimaliai suderinti tarpusavyje, kad katilai būtų lengvai montuojami ir patogiai eksploatuojami.

Dujų katilų Junkers tipai

Kiekvienas šios vokiečių kompanijos šildymo įrenginys yra pritaikytas vis kitokiai erdvei, jog būtų patenkintas kiekvieno kliento poreikis, todėl pirkinį reikia rinktis atidžiai. Iš viso yra 3 dujinių katilų rūšys:

  • Kondensacinis katilas su momentiniu vandens ruošimu – kompaktiškas, nedidelių gabaritų lengvai sumontuojamas šildymo įrenginys, puikiai tinkantis mažesniems būstams. Karštas vanduo ruošiamas ir tiekiamas vartotojui, šildant pratekantį šalto vandens srautą. Taip užtikrinamas greitesnis ir ekonomiškesnis karšto vandens ruošimas. Įsigiję būtent tokį katilą sutaupysite daug energijos bei pinigų.
  • Katilas su integruotu vandens šildytuvu – tokie katilai karštą vandenį ruošia jų viduje įmontuotoje talpoje – boileryje. Šio tipo katiluose būna integruoti ir išsiplėtimo indai. Šie įrenginiai ypač efektyvūs, kai patalpose įrengtas grindinis šildymas. Tokio tipo katilai labiau tinkami didesniems būstams, kuriuose yra daugiau nei vienas vonios kambarys ir didesni karšto vandens poreikiai.
  • Katilas su galimybe pajungti atskirą vandens šildytuvą – dideliems namams tinkamiausias pasirinkimas. Tokiam Junkers dujiniam katilui reikia atskiro įrenginio – vandens šildytuvo, kuriame kaupiamas karštas vanduo. Atskirai prijungtas boileris suteikia galimybę tiekti vandenį net keliems vartotojams vienu metu naudojant karštą vandenį, todėl gali patenkinti ir itin didelį karšto vandens poreikį. Sistemoje taip pat integruojami išsiplėtimo indai.

Prieš pirkdami gerai apsvarstykite, kokias ypatybes turinčio šildymo įrenginio Jums reikia, jog jis patenkintų visus lūkesčius.

Dujinių katilų Junkers privalumai

Šio Vokietijos gamintojo įrenginiai mėgiami daugelio vartotojų, besirūpinančių efektyviu šildymu ir komfortu. Įranga turi daugybę pranašumų lyginant su kitų gamintojų šildymo katilais:

  • Puikus kainos ir kokybės santykis,bei nedidelės išlaidos šildymui.
  • Platus gaminių pasirinkimas, tinkančių tiek mažiems butams, tiek individualiems namams šildyti.
  • Junkers dujiniai katilai tinkami ir grindiniam, ir radiatoriniam šildymui.
  • Nedideli gabaritai ir mažas svoris, tačiau didelis našumas bei aukštas naudingumo koeficientas.
  • Katilai pasižymi saugumu, ilgaamžiškumu ir inovatyvumu – juose naudojamos medžiagos ir technologijos nekenksmingos žmogui ir aplinkai.
  • Įrenginiai greitai ir nesunkiai sumontuojami – taip sutaupote laiko ir greičiau galite mėgautis namų šiluma.
  • Įdiegtas modernus valdymo modulis, palengvinantis naudojimąsi katilu.

Dujinio katilo Junkers kaina – prieinama kiekvienam, o mūsų internetinėje parduotuvėje norimą įrenginį įsigysite ypač pigiai. Kyla klausimų renkantis Jūsų namams tinkamiausią gaminį? Nedvejodami susisiekite su mūsų specialistais, kurie patars ir padės Jums apsispręsti. Tai galite padaryti paskambinę telefonu ar parašę mums el. paštu.

 
cookie Slapukų sutikimas