Left Banner

Left Banner

VIP

VIP

Aktyvūs filtrai

Cooper & Hunter VIP šilumos siurbliai oras-oras – tai daugiafunkcinė patalpų šildymo ir vėsinimo įranga, skirta vartotojams mėgstantiems ir vertinantiems komfortą!

Plačiai žinomo prekės ženklo C&H (Cooper & Hunter) pradžia – 2003 metai, kuomet JAV korporacija „Cooper and Hunter International Corporation“, gaminanti klimato kontrolės įrangą, registravo šį ženklą ir pradėjo juo žymėti visus gaminamus produktus. Dėka aukštos kokybės ir ekonomiškumo, modernaus gaminių dizaino bei plataus įrangos asortimento C&H produktai tapo vertinami ir mėgstami pirkėjų Amerikoje, Europoje bei Azijos šalyse. Šiuo metu kompanijos pagaminami produkcijos vienetai skaičiuojami milijonais ir eksportuojami į daugiau nei 50 pasaulio šalių. Kokybei ir patikimumui įmonė skiria didelį dėmesį, yra sukūrusi net kelias kokybės programas, kurios padeda pasiekti aukščiausius rodiklius. Kompanija vystydama veiklą ir kurdama naujus gaminius visada įvertina klientų ir vartotojų poreikius, taip pat atsižvelgia į ateities technologijų tendencijas bei vartotojų lūkesčius. Įmonės credo nesikeitė visą veiklos laikotarpį: „Mes orientuojamės į nuolatinį tobulėjimą ir kuo geresnių produktų kūrimą. Mes siekiame ir net įsipareigojame gaminti kokybiškus produktus, pagerinančius žmonių gyvenimą“
Cooper&Hunter VIP šilumos siurbliai oras-oras – tai daugiafunkcinė šildymo ir vėsinimo įranga skirta vartotojams gyvenantiems šalto klimato zonoje. Dėka įdiegtų naujausių techninių sprendimų bei moderniausių komplektuojančių komponentų C&H VIP siurbliai pagal savo parametrus priskiriami A+++ energetinio efektyvumo klasei. Reikia pažymėti, kad įranga ekonomiškai dirba lauko temperatūrai esant -30 °C iki + 54 °C. Tokį siurblių darbo efektyvumą įtakoja naujos kartos Inverter tipo dviejų pakopų kompresorius, kuris keičiantis patalpų oro temperatūrai, parenka optimaliausią šilumos siurblio darbo režimą ir naudojamą galingumą. Pasiekus oro temperatūrai nustatytą reikšmę, įranga pradeda dirbti budėjimo režimu, ženkliai sumažėja elektros energijos suvartojimas bei skleidžiamas garsas. Šie prietaisai ne tik šildo ir vėsina, bet ir palaiko nustatytą oro drėgnumą patalpose. Integruota filtravimo sistema „CH 7-SKY“ pilnai išvalo orą nuo buitinių teršalų. Aprašant C&H oras oras siurblių VIP modelius reikia pažymėti vidinio bloko stilingą dizainą bei spalvą. Cooper&Hunter VIP šilumos siurbliai padės nebrangiai susikurti ir išlaikyti norimą mikroklimatą namuose ar biure. Ši įranga patiks net išrankiausiems vartotojams.

 
cookie Slapukų sutikimas