Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Left Banner

Left Banner

ELONIKA

Elonika rankšluosčių džiovintuvai: pagaminta Lietuvoje-Tvarus Katilas.

Aktyvūs filtrai

Elonika džiovintuvai Jūsų vonios kambario jaukumui ir šilumai

UAB “Elonika” yra gerai žinomas rankšluosčių džiovintuvų gamintojas Lietuvoje. Siūlomi ne vien standartiniai, bet ir šiuolaikiški modernūs sprendimai. Rankšluosčių džiovintuvai Elonika pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu. Gaminami ne vien tik įmonės inžinerių suprojektuoti ir pateikti vartotojui vandeniniai rankšluosčių džiovintuvai, bet taip pat gyvatukai ir kopetėlės pagal individualius užsakymus bei kiti pagal Jūsų pageidavimą panašaus pobūdžio gaminiai.

Elonika rankšluosčių džiovintuvai skirti ne tik vonios kambariui, Jūs galite sėkmingai juos pritaikyti ir virtuvės patalpose.

Džiovintuvai Elonika – gaminiai siūlomi Jūsų namų jaukumui 

Galimi įvairių tipų Elonika džiovintuvai:

  • Elektriniai gyvatukai - gaminami įvairaus dizaino ir įvairių matmenų. Džiovintuvuose  įmontuojamas šildymo elementas su jungikliu ir signaline lempute – diodu. Jie gali puikiai pasitarnauti kaip paprasto radiatoriaus pakaitalas, kai namuose reikia šilumos, o nedirba šildymo sistema, arba tiesiog norisi kuo greičiau išdžiovinti savo vonios rankšluosčius. 

  • Kilpiniai gyvatukai - esantys iki 70 cm pločio, o aukštis net iki 1.09 metro.

  • Džiovintuvai primenantys kopetėles. Įmonė gali jums pagaminti pagal pageidaujamus išmatavimus. Yra galimybė net pritaikyti laikiklius pagal Jūsų seno gyvatuko buvimo vietą.

  • Gyvatukus ir kopetėles galima padengti chromu arba nudažyti milteliniu būdu priklausomai nuo to, kokios spalvos pageidaujate. Paprastai ta pačia spalva nudažomi ir laikikliai bei pajungimo detalės.

Kaip teisingai pasirinkti džiovintuvą, kad galėtumėte juo džiaugtis ilgai

Jei apsisprendėte, dėl to, kokio gamintojo rankšluosčių džiovintuvą montuosite savo namuose, pasiūlysime Jums keletą naudingų patarimų kaip teisingai išsirinkti labiausiai Jūsų namams tinkančius džiovintuvai Elonika:

  • Rinkdamiesi džiovintuvą Jūs turėtumėte apsispręsti į kokią šildymo sistemą jį pajungsite. Jei tai bus karšto vandens Sistema, nesvarbu ar gyvenate daugiabutyje ar individualiame name, tuomet Rankšluosčių džiovintuvai Elonika šildys žiemą bei vasarą. Čia galima montuoti, banguotus – kilpinius arba kopetėlių formos gyvatukus iš vario ir nerūdijančio plieno. Šiose sistemose neleistina montuoti plieninių džiovintuvų.

  • Jei montuosite į uždarą centrinio apšildymo sistemą, tada Jūsų džiovintuvas šildys tik kol bus šildomos patalpos. Tokiu atveju galima montuoti bet kokio tipo gyvatuką. Yra galimybė naudotis kombinuotu šildymu, kai vasaros metu naudojamas įmontuotas elektrinis kaitintuvas, o prasidėjus šildymo sezonui – centrinio šildymo sistemos karštas vanduo. Taupymo sumetimais, kad efektyviau ir ekonomiškiau būtų naudojama šilumos energija, prie rankšluosčių džiovintuvų montuojami termoreguliatoriai. Kombinuotam šildymui tiktų kopetėlių formos arba kilpiniai gyvatukai su grįžtamu vandens srautu.

  • Galimi keli kombinuoto šildymo variantai: pirmasis - kai vanduo paduodamas ir grįžta per specialų mazgą montuojamą vienoje iš kopetėlių pusių, o kitoje pusėje montuojamas elektrinis kaitintuvas, o antrasis variantas - kai vandens padavimo ir grįžimo įvadai parenkami pagal gyvatuko ar kopetėlių vamzdžių centrus. Tada vienoje pusėje būna elektrinis kaitintuvas, o kitoje - balansinis ventilis. 

  • Dar vienas iš Elonika rankšluosčių džiovintuvai variantų - tai šildymas vien tik elektros energija. Visi gyvatukai užpildomi specialiu skysčiu ir juose sumontuojami kaitintuvai turintys termoreguliatorius.

Turėkite omenyje, jei montuojate džiovintuvą į karšto vandens sistemą, tam labiausiai tinka gyvatukai pagaminti iš vario, žalvario arba nerūdijančio plieno. Jie nesaveikauja su vandeniu, neprasideda korozijos procesas. Kalbant apie karšto vandens vamzdyną rekomenduojama jį  įžeminti, taip pat būtina įžeminti pačius elektrinius džiovintuvus. Europos Sąjungoje visų elektrinių prietaisų kištukai ir elektros tinklo lizdai turi įžeminimą, todėl šis klausimas yra jau išspręstas.

Rinkdamiesi norimą gyvatuką įvertinkite visus šiuos faktorius, nes kartais lieka neišnaudoti įrangos privalumai: kai pasirenkamas ar sumontuojamas džiovintuvas per didelio galingumo ir eksploatuojamas ne pilnu pajėgumu, arba atvirkščiai, pasirenkamas per mažo galingumo įrenginys. Galite pasitarti su specialistais, kurie pagelbės tiek renkantis, tiek montuojant džiovintuvą. Specialistai atliks tai daug geriau ir greičiau už Jus, nes reikalingos šios srities žinios ir įgudimas. Profesionalai, pastoviai dirbantys su Elonika įranga, montavimą ir prijungimą atliks pagal gamintojo nustatytus reikalavimus, ir Jūsų pasirinktas džiovintuvas funkcionuos daugelį metų be trikdžių ir gedimų.

 
cookie Slapukų sutikimas