Filtruoti pagal

Kategorijos

Kategorijos

Gamintojas

Gamintojas

Left Banner

Left Banner

Granulinių katilų degikliai

Granulinių katilų degikliai

Aktyvūs filtrai

Granulinių katilų degikliai – Vienas svarbiausių katilo elementų

Granulinis degiklis – tai kompaktiškas įrenginys, kurio dėka dozuojamas, tiekiamas ir deginamas kuras. Granulinių katilų degikliai yra vienas svarbiausių katilo elementų, užtikrinantis efektyvų įrengos darbą bei šildymo procesą. Modernizuojant šildymo sistemą, dažnai malkomis kūrenamuose katiluose sumontuojamas granulių degiklis ir gaunamas granulėmis kūrenamas katilas, kuris reikalauja mažiau priežiūros. Kuro bunkeris granulėmis papildomas ne kiekvieną dieną, bet kas 7-10 dienų. Įvertinus, kad granulinio katilo aptarnavimas ir priežiūra reikalauja daug mažiau laiko ir yra paprastesnė, nei malkomis kūrenamo katilo, galime teigti, kad pirkti granulinių katilų degiklius verta. Sumontavus degiklį ir, modernizavus bei automatizavus kietojo kuro katilą, atėjus šaltajam sezonui, į katilinę teks vaikščioti daug rečiau. Taip pat reikia pažymėti, kad kūrenent granulėmis padidėja katilo naudingumom koeficientas.

 Granulinių katilų degikliai pardavimas Tvarus Katilas parduotuvėje

 Šiuolaikiškas granulinis degiklis vartotojui sukuria komfortabilesnius namus, palaiko šildomose patalpose norimą temperatūrą, taupo laiką ir mažina išlaidas. Jo dėka automatiškai valdomas kuro uždegimas bei gęsinimas, nupučiami pelenai. Pagal termostatų duomenis reguliuojamas katilo degimo procesas ir termofikato, paduodamo į šildymo sistemą temperatūra. katilui perkaitus ar pasibaigus kurui įsijungia aliarmo signalas. Šiuolaikiški nebrangūs granulinių katilų degikliai pasižymi patikimumu, ilgu eksploatacijos period bei puikiai atlieka pagrindinę užduotų – palaiko patalpose nustatytą temperatūrą. Tvarus Katilas prekiauja net kelių gamintojų produkcija.

 Lenkų gamintojo TIS granuliniai degikliai pasižymi geromis techninėmis charakteristikomis ir eksploatacinėmis savybėmis. Šio gamintojo granulių degikliai turi savaiminę pelenų išsivalymo funkciją, juos galima kūrenti drėgmesnėmis ir prastesnėmis granulėmis, degiklis neužsikiš, o katilas nepradės “dūsti”. Kalbant apie šiuos degiklius reikia pažymėti neaukštą jų kainą.    

Pagal pažangias technologijas pagaminti nerūdijančio plieno Kamen degikliai atlaiko iki 1150 °C laipsnių. Ekologiški, nes labai efektyviai degina kurą, net ir prastesnės kokybės granules, neteršia aplinkos. Tinkami kieto ir skysto kuro katilų automatizavimui ir montuojami kartu su elektroniniu valdikliu.

 Kostrzewa granulinių katilų degiklių privalumas itin paprasta eksploatacija ir paprastas valdymas, užtenka suberti kurą ir paspausti START mygtuką. Kostrzewa degiklio valdymo sistema išsiskiria tuo, jog degiklis įjungiamas automatiškai, liepsna šilumokaityje kontroliuojama fotoelemento pagalba, o elektros energijos sąnaudos itin mažos. Automatinio valymo funkcija pašalina ant grotelių susikaupusias nuosedas, o unikali įrenginio konstrukcija pritaikyta deginti ne tik įvairių rūšių granules, bet ir avižas. Dėl teikiamos ES paramos šio degiklio kaina nėra didelė.

 Čekų gamintojas Atmos gamina degiklius skirtus Atmos granuliniams katilams, kurių galingumas siekia iki 30 kW. 

 Automatinį granulinių katilų degiklį Moderator galima montuoti prie centrinės šildymo sistemos katilų. Automatinis degiklis puikiai degina ir prastesnės kokybės medienos granules, taip pat turi savaiminio išsivalymo funkciją.

Granulinių katilų degikliai internetu – Patogus būdas pirkti neišeinant iš namų

Šiais laikais įsigyti norimą daiktą paprasčiau nei paprasta, tereikia žinoti, ko nori ir išsirinkti elektroninę parduotuvę parduodančią norimą prekę. Platus produktų asortimentas Tvarus Katilas parduotuvėje suvilios ne vieną, nusprendusi pasikeisti sugędusį ar senos konstrukcijos, mažo naudingumo koeficiento degiklį. Jums padėti visada pasiruošę mūsų parduotuvės specialistai. 

Įsigyti katilų degiklius, valdiklius ir kitą šildymo įrangą galite Tvarus Katilas parduotuvėse Vilniuje Savanorių g. 176, PC Norfa bazė. Norint pasikonsultuoti, darbo metu galima skambinti telefonu +370 656 85153. Geranoriškai nusiteikę ir ilgametę patirtį turintys darbuotojai maloniai padės išsirinkti priimtiniausią variantą, tad laukiame apsilankant.

 
cookie Slapukų sutikimas