Sumažinta kaina! Siurblys šuliniams Omnigena Omnitech 1500-5 Padidinti

Siurblys šuliniams Omnigena Omnitech 1500-5

4428706

Nauja

 Siurblys su plūdiniu valdymu

Smulkiau

334,75 €

-35%

515,00 €

Charakteristikos

PrekėSiurblys šuliniams
ModelisOmnitech 1500-5
GamintojasOmnigena
Maks. vandens kėlimo aukštis75 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis30 m
Galingumas1,5 kW
Siurblio diametras125 mm
Maksimalus debitas6,0 m³/val
Maks. darbinis slėgis7,5 bar
Maksimali darbinė temperatūra+35 °C
Pajungimo diametras11/4"
Kabelio ilgis15 m
KomplektacijaSu plūde, valdymo pultu ir kabeliu
Įtampa230V/50Hz
Korpuso medžiagaNerūdijantis plienas
Aukštis680 mm
Garantija2 metai

Apie prekę

  Panardinami siurbliai šuliniams Omnigena OMNITECH su plūdiniu valdymu yra pagaminti iš nerūdijančio plieno ir skirti siurbti švarų, šaltą vandenį be mechaninių teršalų iš betoninių žiedų šulinių bei kitų vandens rezervuarų, kurių mažiausias skersmuo yra didesnis nei 60cm. Šių modifikacijų siurbliai plačiai naudojami žemės ūkyje, taip pat pilnai aprūpina vandeniu individualius namus ir nedideles gamybos įmones . Unikali siurblio konstrukcija leidžia jį eksploatuoti didelių gabaritų šuliniuose, be būtinybės naudoti papildomus vamzdžius, pagerinančius siurblio aušinimą. Šie vandens siurbliai nėra pritaikyti siurbti nešvaraus vandens, taip pat vandens, kuriame yra kietųjų abrazyvinių dalelių ar pluoštinių teršalų. Dėl vandenyje esančių nešvarumų trumpėja siurblio eksploatacijos laikas, didėja gedimų tikimybė. Šulinių siurbliai OMNITECH suprojektuoti taip, kad siurbiant vandenį ir mažėjant vandens lygiui, plūdinis jungiklis leistųsi žemyn iki pat jo automatinio išjungimo padėties. Kai šulinio našumas yra mažesnis už vandens poreikį, vandens lygis gali mažėti tol, kol plūdinis jungiklis leisdamasis pasiekia padėtį „off“ (išjungta) ir išjungia šulinių siurblį. Įrenginys lieka išjungtas iki to momento, kol šulinys prisipildo vandens ir plūdinis jungiklis pakyla į padėtį „on“ (įjungta), įjungdamas vandens siurblį. 

   Dėmesio! Siurbliai šuliniams nėra skirti naudoti riboto fizinio, jausminio arba psichinio gebėjimo asmenims, taip pat vaikams iki 14 metų. Asmenys, kurie neturi patirties ar nesugeba naudotis įranga, ją gali pradėti eksploatuoti tik gerai susipažinę su siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija ir griežtai laikydamiesi joje išdėstytų reikalavimų arba prižiūrimi už jų saugumą atsakingiems asmenims.  

   Atliekų tvarkymas! Šie siurbliai yra paženklinti perbraukto konteinerio simboliu, kuris rodo, kad nusidėvėjusią įrangą draudžiama išmesti į buitinių atliekų konteinerį kartu su kitomis atliekomis. Išsamios informacijos apie gaminio perdirbimą galima gauti miesto ar rajono savivaldybėje, komunalinių atliekų tvarkymo įmonėje arba parduotuvėje, kurioje įsigijote šią prekę. Šiuos šulinių siurblius ir jų dalis reikia šalinti pagal aplinkosaugos taisykles. Kai nusidėvėjusių siurblių remontas nėra ekonomiškai pagrįstas, tuomet gaminius reikia išmontuoti, atskiriant vieną nuo kitos ketines, plienines, varines, plastikines dalis ir gumą. Gautus elementus reikia perduoti antrinių žaliavų surinkimo punktui.   

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Atsiliepimai

Įvertinimas 
Titas 2022-07-16

Siurblys geras

Esu patenkintas siurbliu, aptarnavimu ir greitu pristatymu. Jei turit gilų šulinį tai šis Omnitech siurblys tinkamas variantas.

  Parašykite savo atsiliepimą !

  Parašyti atsiliepimą

  Siurblys šuliniams Omnigena Omnitech 1500-5

  Siurblys šuliniams Omnigena Omnitech 1500-5

   Siurblys su plūdiniu valdymu

  Parašyti atsiliepimą

  6 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: