Left Banner

Left Banner

  • −35%
Siurblys šuliniams Omnigena Omnitron 5000 Automat

Siurblys šuliniams Omnigena Omnitron 5000 Automat

1 Review(s) 
339,95 € Sutaupote 35%
523,00 €
4428712
Siurblys "viskas viename" - įjunk į tinklą ir naudokis!
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Siurblys šuliniams Omnigena Omnitron 5000 Automat - tai modernus siurblys, kurį galime apibūdinti kaip "viskas viename"!

Omnigena Omnitron 5000 Automat - tai naujos kartos panardinami siurbliai šuliniams, kuriuose įdiegti pažangiausi techniniai sprendimai. Šiuos siurblius galime apibūdinti, kaip "viskas viename". Eksploatuojant automatinius siurblius, vandentiekyje užtenka sumontuoti tik nedidelės talpos išsiplėtimo indą 3-12 litrų, apsaugantį sistemą nuo hidraulinių smūgių; atbulinis vožtuvas ir slėgio relė šioje sistemoje nereikalingi. Vartotojui įsigijus siurblį tereikia jį prijungti prie vandentiekio vamzdžio bei elektros tinklo, nuleisti į šulinį ir, atsukus čiaupą naudoti vandenį savo reikmėms. Visa kita atliks siurblys. Šie siurbliai išsiskiria integruotomis funkcijomis, patikimu darbu ir ilgu tarnavimo periodu. Omnitron 5000 Automat siurbliuose yra įmontuotas srauto jutiklis, kuris automatiškai įjungia siurblį atsiradus vandens vartojimui vandentiekio sistemoje ir taip pat automatiškai siurblį išjungia, kai nutraukiamas vartojimas ir vandentiekyje slėgis pakyla daugiau nei 3,5 bar. Siurblyje taip pat integruota automatinė apsauga nuo tuščios eigos, išjungianti siurblį jei vandenvietėje sumažėja vandens lygis. Tokiu būdu siurblys apsaugomas nuo perkaitimo ir sugadinimo. Šio modelio siurbliai pasižymi tyliu darbo režimu ir puikiai pakeičia nenardinamus siurblius. Omnigena Omnitron 5000 Automat šulinių siurbliai skirti siurbti šaltą, švarų vandenį, kuriame nėra gruntinių teršalų, kietųjų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių), bei pluoštinių priemaišų. Įvairios priemaišos ir teršalai trumpina siurblio tarnavimo laiką, didina gedimų tikimybę. Šio modelio siurbliai pilnai aprūpina vandeniu individualius namus, kotedžus, sodų ir daržų laistymo sistemas, bei nedideles gamybines įmones. 

Pastaba: 1. Maksimalus aukščių skirtumas nuo vandens lygio šulinyje iki vandens vartojimo čiaupo 11 m.
                2. Stabiliam siurblio ir vandentiekio sistemos funkcionavimui privaloma sumontuoti 3-12 L išsiplėtimo indą.
                3. Vandentiekio sistemoje, kurioje eksploatuojamas automatinis siurblys, negalima montuoti atbulinio vožtuvo. 
    

 Dėmesio! Siurbliai šuliniams nėra skirti naudoti riboto fizinio, jausminio arba psichinio gebėjimo asmenims, taip pat vaikams iki 14 metų. Asmenys, kurie neturi patirties ar nesugeba naudotis įranga, ją gali pradėti eksploatuoti tik gerai susipažinę su siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija ir griežtai laikydamiesi joje išdėstytų reikalavimų arba prižiūrimi už jų saugumą atsakingiems asmenims.  

Atliekų tvarkymas! Šie siurbliai yra paženklinti perbraukto konteinerio simboliu, kuris rodo, kad nusidėvėjusią įrangą draudžiama išmesti į buitinių atliekų konteinerį kartu su kitomis atliekomis. Išsamios informacijos apie gaminio perdirbimą galima gauti miesto ar rajono savivaldybėje, komunalinių atliekų tvarkymo įmonėje arba parduotuvėje, kurioje įsigijote šią prekę. Šiuos šulinių siurblius ir jų dalis reikia šalinti pagal aplinkosaugos taisykles. Kai nusidėvėjusių siurblių remontas nėra ekonomiškai pagrįstas, tuomet gaminius reikia išmontuoti, atskiriant vieną nuo kitos ketines, plienines, varines, plastikines dalis ir gumą. Gautus elementus reikia perduoti antrinių žaliavų surinkimo punktui.

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Prekė
Siurblys šuliniams
Modelis
Omnitron 5000 Automat
Gamintojas
Omnigena
Kilmės šalis
Lenkija
Maksimalus siurblio panardinimo gylis
20 m
Galingumas
1,1 kW
Siurbiamo skysčio temperatūra
iki +35 °C
Siurblio diametras
98 mm
Siurblio našumas
5,4 m³/val
Maks. darbinis slėgis
5 bar
Kabelio ilgis
20 m
Komplektacija
Su kabeliu
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Nerūdijantis plienas
Svoris kg
14,0 kg
Aukštis
920 mm
Garantija
2 metai
Apsaugos klasė
IP68
Prijungimo sriegis (-iai)
Vidinis 1"
Tipas
Panardinamas
Izoliacijos klasė
B
Grade 
Quality


2022-07-16

Patogus siurblys.

Esu patenkintas siurbliu ir pardavėjais. Profesionaliai patarė ir greitai pristatė siublį .

Write your review

Siurblys šuliniams Omnigena Omnitron 5000 Automat

Siurblys "viskas viename" - įjunk į tinklą ir naudokis!

Write your review

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko

6 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas