Left Banner

Left Banner

  • −35%

Siurblys šuliniams Leo SPm37

0 Review(s) 
95,93 € Sutaupote 35%
147,58 €
Siurblys su plūdiniu valdymu
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Leo SPm37 – tai kompaktiškų gabaritų šulinių siurbliai, sukeliantys aukštą slėgį!

Panardinami siurbliai šuliniams Leo SPm37 su plūdiniu valdymu ir skirti siurbti vandenį iš įvairių vandenviečių – šulinių iš betoninių žiedų, tvenkinių, vandens bakų ar rezervuarų. Šių modifikacijų siurbliai naudojami vandens tiekimui namų ūkyje, sodų bei daržų laistymo sistemoms – ten kur reikalingan nedidelių ngabaritų įranga, sukelianti aukštą slėgį. Unikali siurblio konstrukcija leidžia jį eksploatuoti didelių gabaritų šuliniuose, be būtinybės naudoti papildomus vamzdžius, pagerinančius siurblio aušinimą. Šie vandens siurbliai pritaikyti siurbti švarų vandenį, kuriame nėra kietųjų abrazyvinių dalelių ar pluoštinių teršalų. Dėl vandenyje esančių nešvarumų trumpėja siurblio eksploatacijos laikas, didėja gedimų tikimybė. Šulinių siurbliai Leo SPm37 suprojektuoti taip, kad siurbiant vandenį ir mažėjant vandens lygiui, plūdinis jungiklis leistųsi žemyn iki pat jo automatinio išjungimo padėties. Kai šulinio našumas yra mažesnis už vandens poreikį, vandens lygis gali mažėti tol, kol plūdinis jungiklis leisdamasis pasiekia padėtį „off“ (išjungta) ir išjungia šulinių siurblį. Įrenginys lieka išjungtas iki to momento, kol šulinys prisipildo vandens ir plūdinis jungiklis pakyla į padėtį „on“ (įjungta), įjungdamas vandens siurblį. 

Dėmesio! Leo siurbliai šuliniams nėra skirti naudoti riboto fizinio, jausminio arba psichinio gebėjimo asmenims, taip pat vaikams iki 14 metų. Asmenys, kurie neturi patirties ar nesugeba naudotis įranga, ją gali pradėti eksploatuoti tik gerai susipažinę su siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija ir griežtai laikydamiesi joje išdėstytų reikalavimų arba prižiūrimi už jų saugumą atsakingiems asmenims. 
Atliekų tvarkymas! Šie siurbliai yra paženklinti perbraukto konteinerio simboliu, kuris rodo, kad nusidėvėjusią įrangą draudžiama išmesti į buitinių atliekų konteinerį kartu su kitomis atliekomis. Išsamios informacijos apie gaminio perdirbimą galima gauti miesto ar rajono savivaldybėje, komunalinių atliekų tvarkymo įmonėje arba parduotuvėje, kurioje įsigijote šią prekę. Šiuos šulinių siurblius ir jų dalis reikia šalinti pagal aplinkosaugos taisykles. Kai nusidėvėjusių siurblių remontas nėra ekonomiškai pagrįstas, tuomet gaminius reikia išmontuoti, atskiriant vieną nuo kitos ketines, plienines, varines, plastikines dalis ir gumą. Gautus elementus reikia perduoti antrinių žaliavų surinkimo punktui.

Gamintojo tinklalapis: www.leo-pumps.com

Prekė
Siurblys šuliniams
Modelis
Leo SPm37
Gamintojas
Leo pumps
Kilmės šalis
Kinija
Maks. vandens kėlimo aukštis
40 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis
5 m
Galingumas
0,37 kW
Siurbiamo skysčio temperatūra
iki +35 °C
Maksimalus debitas
1,98 m³/val
Maks. darbinis slėgis
4 bar
Komplektacija
Su plūde, valdymo pultu ir kabeliu
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Ketus ir nerūdijantis plienas
Svoris kg
8,30 kg
Aukštis
244 mm
Garantija
2 metai
Apsaugos klasė
IPX8
Prijungimo sriegis (-iai)
Vidinis 1"

Write your review

Siurblys šuliniams Leo SPm37

Siurblys su plūdiniu valdymu

Write your review

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko

2 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas