Left Banner

Left Banner

  • −35%
Siurblys šuliniams Leo LKS902SE

Siurblys šuliniams Leo LKS902SE

0 Review(s) 
236,60 € Sutaupote 35%
364,00 €
Siurblys su integruotu elektroniniu valdymu
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Siurblys šuliniams LKS902SE - tai panardinamas siurblys, kuriame įdiegta koncepcija "viskas viename"!

Šulinių siurbliai Leo LKS902SE - tai naujos kartos panardinami vandens siurbliai, kuriuose įdiegti pažangiausi techniniai sprendimai. Šiuos siurblius galime apibūdinti, kaip "viskas viename". Naudojant šią įrangą vandentiekyje nereikia papildomai montuoti išsiplėtimo bako, reguliavimo relės bei manomentro. Vartotojui įsigijus siurblį tereikia jį prijungti prie elektros tinklo, nuleisti į šulinį ir, atsukus vandentiekio čiaupą naudoti vandenį savo reikmėms. Visa kita atliks siurblys. Šie siurbliai išsiskiria integruotomis funkcijomis, patikimu darbu ir ilgu tarnavimo periodu. Leo LKS902SE siurbliuose yra įmontuotas srauto jutiklis, kuris automatiškai įjungia siurblį atsiradus vandens vartojimui vandentiekio sistemoje ir taip pat automatiškai siurblį išjungia, kai nutraukiamas vartojimas ir vandentiekyje slėgis pakyla daugiau nei 3,5 bar. Siurblyje taip pat integruota automatinė apsauga nuo tuščios eigos, išjungianti siurblį jei vandenvietėja sumažėja vandens lygis. Tokiu būdu siurblys apsaugomas nuo perkaitimo ir sugadinimo. Šio modelio siurbliai pasižymi tyliu darbo režimu ir puikiai pakeičia nenardinamus siurblius. 
Šulinių siurbliai Leo LKS902SE skirti siurbti šaltą, švarų vandenį, kuriame nėra gruntinių teršalų, kietųjų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių), bei pluoštinių priemaišų. Įvairios priemaišos ir teršalai trumpina siurblio tarnavimo laiką, didina gedimų tikimybę. Šio modelio siurbliai pilnai  aprūpina vandeniu individualius namus, kotedžus, sodų ir daržų laistymo sistemas, bei nedideles gamybines įmones. 
    

Dėmesio! Leo siurbliai šuliniams nėra skirti naudoti riboto fizinio, jausminio arba psichinio gebėjimo asmenims, taip pat vaikams iki 14 metų. Asmenys, kurie neturi patirties ar nesugeba naudotis įranga, ją gali pradėti eksploatuoti tik gerai susipažinę su siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija ir griežtai laikydamiesi joje išdėstytų reikalavimų arba prižiūrimi už jų saugumą atsakingiems asmenims. 
Atliekų tvarkymas! Šie siurbliai yra paženklinti perbraukto konteinerio simboliu, kuris rodo, kad nusidėvėjusią įrangą draudžiama išmesti į buitinių atliekų konteinerį kartu su kitomis atliekomis. Išsamios informacijos apie gaminio perdirbimą galima gauti miesto ar rajono savivaldybėje, komunalinių atliekų tvarkymo įmonėje arba parduotuvėje, kurioje įsigijote šią prekę. Šiuos šulinių siurblius ir jų dalis reikia šalinti pagal aplinkosaugos taisykles. Kai nusidėvėjusių siurblių remontas nėra ekonomiškai pagrįstas, tuomet gaminius reikia išmontuoti, atskiriant vieną nuo kitos ketines, plienines, varines, plastikines dalis ir gumą. Gautus elementus reikia perduoti antrinių žaliavų surinkimo punktui.

Gamintojo tinklalapis: www.leo-pumps.com

Prekė
Siurblys šuliniams
Modelis
LKS902SE
Gamintojas
Leo pumps
Kilmės šalis
Kinija
Maks. vandens kėlimo aukštis
35 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis
12 m
Galingumas
0,9 kW
Siurbiamo skysčio temperatūra
iki +35 °C
Maksimalus debitas
6,0 m³/val
Maks. darbinis slėgis
3,5 bar
Spalva
Žalia
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Nerūdijantis plienas
Svoris kg
10,30 kg
Aukštis
469 mm
Garantija
2 metai
Apsaugos klasė
IPX8
Prijungimo sriegis (-iai)
Vidinis 1"
Izoliacijos klasė
F

Write your review

Siurblys šuliniams Leo LKS902SE

Siurblys su integruotu elektroniniu valdymu

Write your review

2 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas