Left Banner

Left Banner

  • −35%
Siurblys šuliniams Omnigena Multi Diver 1200 EVO

Siurblys šuliniams Omnigena Multi Diver 1200 EVO

3 Review(s) 
267,80 € Sutaupote 35%
412,00 €
4428716
Siurblys "viskas viename" - įjunk į tinklą ir naudokis!
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Omnigena Multi Diver 1200 EVO – tai pilnai automatizuoti šulinių siurbliai!

Multi Diver 1200 EVO - tai naujausi kompanijos Omnigena šulinių siurbliai su elektroniniu valdymu. Šiuose siurbliuose pilnai įgyvendinta konsepcija "viskas viename". Eksploatuojant automatinius siurblius, vandentiekyje užtenka sumontuoti tik nedidelės talpos išsiplėtimo indą 3-12 litrų, apsaugantį sistemą nuo hidraulinių smūgių; atbulinis vožtuvas ir slėgio relė šioje sistemoje nereikalingi. Vartotojui įsigijus siurblį tereikia jį prijungti prie vandentiekio vamzdžio bei elektros tinklo, nuleisti į šulinį ir, atsukus čiaupą naudoti vandenį savo reikmėms. Visa kita atliks siurblys. Šie siurbliai išsiskiria integruotomis funkcijomis, patikimu darbu ir ilgu tarnavimo periodu. Multi Diver siurbliuose yra įmontuotas srauto jutiklis, kuris automatiškai įjungia siurblį atsiradus vandens vartojimui vandentiekio sistemoje ir taip pat automatiškai siurblį išjungia, kai nutraukiamas vartojimas ir vandentiekyje slėgis pakyla daugiau nei 3,5 bar. Siurblys turi integruotą automatinę apsaugą nuo “tuščios eigos”, išjungiančią siurblį jei vandenvietėje sumažėja vandens lygis, taip pat apsaugą nuo "per dažno junginėjimosi", esant nesandariai vandentiekio sistemai. Tokiu būdu siurblys apsaugomas nuo perkaitimo ir sugadinimo. Šio modelio siurbliai pasižymi tyliu darbo režimu ir puikiai pakeičia nenardinamus siurblius. Omnigena Multi Diver šulinių siurbliai skirti siurbti šaltą, švarų vandenį, kuriame nėra gruntinių teršalų, kietųjų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių), bei pluoštinių priemaišų. Įvairios priemaišos ir teršalai trumpina siurblio tarnavimo laiką, didina gedimų tikimybę. Šio modelio siurbliai pilnai aprūpina vandeniu individualius namus, kotedžus, sodų ir daržų laistymo sistemas, bei nedideles gamybines įmones.

Pastaba: 1. Maksimalus aukščių skirtumas nuo vandens lygio šulinyje iki vandens vartojimo čiaupo 11 m.
                2. Stabiliam siurblio ir vandentiekio sistemos funkcionavimui privaloma sumontuoti 3-12 L išsiplėtimo indą.
                3. Vandentiekio sistemoje, kurioje eksploatuojamas automatinis siurblys, negalima montuoti atbulinio vožtuvo. 
    

 Dėmesio! Siurbliai šuliniams nėra skirti naudoti riboto fizinio, jausminio arba psichinio gebėjimo asmenims, taip pat vaikams iki 14 metų. Asmenys, kurie neturi patirties ar nesugeba naudotis įranga, ją gali pradėti eksploatuoti tik gerai susipažinę su siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija ir griežtai laikydamiesi joje išdėstytų reikalavimų arba prižiūrimi už jų saugumą atsakingiems asmenims.  

Atliekų tvarkymas! Šie siurbliai yra paženklinti perbraukto konteinerio simboliu, kuris rodo, kad nusidėvėjusią įrangą draudžiama išmesti į buitinių atliekų konteinerį kartu su kitomis atliekomis. Išsamios informacijos apie gaminio perdirbimą galima gauti miesto ar rajono savivaldybėje, komunalinių atliekų tvarkymo įmonėje arba parduotuvėje, kurioje įsigijote šią prekę. Šiuos šulinių siurblius ir jų dalis reikia šalinti pagal aplinkosaugos taisykles. Kai nusidėvėjusių siurblių remontas nėra ekonomiškai pagrįstas, tuomet gaminius reikia išmontuoti, atskiriant vieną nuo kitos ketines, plienines, varines, plastikines dalis ir gumą. Gautus elementus reikia perduoti antrinių žaliavų surinkimo punktui.

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Prekė
Siurblys šuliniams
Modelis
Multi Diver 1200 EVO
Gamintojas
Omnigena
Kilmės šalis
Lenkija
Maks. vandens kėlimo aukštis
45 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis
12 m
Galingumas
1,1 kW
Siurbiamo skysčio temperatūra
iki +35 °C
Siurblio diametras
150 mm
Siurblio našumas
6,3 m³/val
Maks. darbinis slėgis
4,5 bar
Kabelio ilgis
15 m
Komplektacija
Su kabeliu
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Nerūdijantis plienas
Svoris kg
11,2 kg
Aukštis
535 mm
Garantija
2 metai
Apsaugos klasė
IPX8
Prijungimo sriegis (-iai)
Vidinis 1"
Tipas
Panardinamas
Izoliacijos klasė
B
Grade 
Quality


2022-07-27

Geras pasirinkimas

Puiku pakaitalas vietoje vandens tiekimo sistemos, lengva eksplotuoti.

Grade 
Quality


2022-07-16

Patogus siurblys

Labai patogus siurblys, nereikia papildomos įrangos. Dirba užtikrintai. Taip pat puikūs pardavėjai. Galiu rekomenduoti šį siurblį ir kitiems.

Grade 
Quality


2022-07-16

Patogus siurblys

Patenkintas įsigytu siurbliu, pilnai pakeičia garsiai dirbantį hidroforą. Firmos pardavėjai taip pat paliko gerą įspūdį, supranta ką parduoda

Write your review

Siurblys šuliniams Omnigena Multi Diver 1200 EVO

Siurblys "viskas viename" - įjunk į tinklą ir naudokis!

Write your review

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko

6 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas