Sumažinta kaina! Siurblys šuliniams Omnigena Multi Diver 1200 EVO Padidinti

Siurblys šuliniams Omnigena Multi Diver 1200 EVO

4428716

Nauja

Siurblys "viskas viename" - įjunk į tinklą ir naudokis!

Smulkiau

221,00 €

-35%

340,00 €

Charakteristikos

PrekėSiurblys šuliniams
ModelisMulti Diver 1200 EVO
GamintojasOmnigena
Kilmės šalisLenkija
Maks. vandens kėlimo aukštis45 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis12 m
Galingumas1,1 kW
Siurbiamo skysčio temperatūraiki +35 °C
Siurblio diametras150 mm
Siurblio našumas6,3 m³/val
Maks. darbinis slėgis4,5 bar
Kabelio ilgis15 m
KomplektacijaSu kabeliu
Įtampa230V/50Hz
Korpuso medžiagaNerūdijantis plienas
Svoris kg11,2 kg
Aukštis535 mm
Garantija2 metai
Apsaugos klasėIPX8
Prijungimo sriegis (-iai)Vidinis 1"
TipasPanardinamas
Izoliacijos klasėB

Apie prekę

Omnigena Multi Diver 1200 EVO – tai pilnai automatizuoti šulinių siurbliai!

Multi Diver 1200 EVO - tai naujausi kompanijos Omnigena šulinių siurbliai su elektroniniu valdymu. Šiuose siurbliuose pilnai įgyvendinta konsepcija "viskas viename". Eksploatuojant siurblius, vandentiekyje nereikia papildomai montuoti išsiplėtimo bako, reguliavimo relės bei manometro. Vartotojui įsigijus siurblį tereikia jį prijungti prie elektros tinklo, nuleisti į šulinį ir, atsukus vandentiekio čiaupą naudoti vandenį savo reikmėms. Visa kita atliks siurblys. Šie siurbliai išsiskiria integruotomis funkcijomis, patikimu darbu ir ilgu tarnavimo periodu. Multi Diver siurbliuose yra įmontuotas srauto jutiklis, kuris automatiškai įjungia siurblį atsiradus vandens vartojimui vandentiekio sistemoje ir taip pat automatiškai siurblį išjungia, kai nutraukiamas vartojimas ir vandentiekyje slėgis pakyla daugiau nei 3,5 bar. Siurblys turi integruotą automatinę apsaugą nuo “tuščios eigos”, išjungiančią siurblį jei vandenvietėje sumažėja vandens lygis, taip pat apsaugą nuo "per dažno junginėjimosi", esant nesandariai vandentiekio sistemai. Tokiu būdu siurblys apsaugomas nuo perkaitimo ir sugadinimo. Šio modelio siurbliai pasižymi tyliu darbo režimu ir puikiai pakeičia nenardinamus siurblius. Omnigena Multi Diver šulinių siurbliai skirti siurbti šaltą, švarų vandenį, kuriame nėra gruntinių teršalų, kietųjų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių), bei pluoštinių priemaišų. Įvairios priemaišos ir teršalai trumpina siurblio tarnavimo laiką, didina gedimų tikimybę. Šio modelio siurbliai pilnai aprūpina vandeniu individualius namus, kotedžus, sodų ir daržų laistymo sistemas, bei nedideles gamybines įmones. 
    

 Dėmesio! Siurbliai šuliniams nėra skirti naudoti riboto fizinio, jausminio arba psichinio gebėjimo asmenims, taip pat vaikams iki 14 metų. Asmenys, kurie neturi patirties ar nesugeba naudotis įranga, ją gali pradėti eksploatuoti tik gerai susipažinę su siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija ir griežtai laikydamiesi joje išdėstytų reikalavimų arba prižiūrimi už jų saugumą atsakingiems asmenims.  

Atliekų tvarkymas! Šie siurbliai yra paženklinti perbraukto konteinerio simboliu, kuris rodo, kad nusidėvėjusią įrangą draudžiama išmesti į buitinių atliekų konteinerį kartu su kitomis atliekomis. Išsamios informacijos apie gaminio perdirbimą galima gauti miesto ar rajono savivaldybėje, komunalinių atliekų tvarkymo įmonėje arba parduotuvėje, kurioje įsigijote šią prekę. Šiuos šulinių siurblius ir jų dalis reikia šalinti pagal aplinkosaugos taisykles. Kai nusidėvėjusių siurblių remontas nėra ekonomiškai pagrįstas, tuomet gaminius reikia išmontuoti, atskiriant vieną nuo kitos ketines, plienines, varines, plastikines dalis ir gumą. Gautus elementus reikia perduoti antrinių žaliavų surinkimo punktui.

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Atsiliepimai

Įvertinimas 
Algimantas 2022-07-27

Geras pasirinkimas

Puiku pakaitalas vietoje vandens tiekimo sistemos, lengva eksplotuoti.

  Įvertinimas 
  Arūnas 2022-07-16

  Patogus siurblys

  Labai patogus siurblys, nereikia papildomos įrangos. Dirba užtikrintai. Taip pat puikūs pardavėjai. Galiu rekomenduoti šį siurblį ir kitiems.

   Įvertinimas 
   Vaidas 2022-07-16

   Patogus siurblys

   Patenkintas įsigytu siurbliu, pilnai pakeičia garsiai dirbantį hidroforą. Firmos pardavėjai taip pat paliko gerą įspūdį, supranta ką parduoda

    Parašykite savo atsiliepimą !

    Parašyti atsiliepimą

    Siurblys šuliniams Omnigena Multi Diver 1200 EVO

    Siurblys šuliniams Omnigena Multi Diver 1200 EVO

    Siurblys "viskas viename" - įjunk į tinklą ir naudokis!

    Parašyti atsiliepimą

    6 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: