Sumažinta kaina! Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena EVJ 1,2-100-0,75 Padidinti

Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena EVJ 1,2-100-0,75

4428709

Nauja

Sraigtinis siurblys.
Siurblio diametras 98 mm.

Smulkiau

281,45 €

-35%

433,00 €

Charakteristikos

Prekė Giluminis siurblys gręžiniams
Modelis EVJ 1,2-100-0,75
Gamintojas Omnigena
Kilmės šalis Lenkija
Maks. vandens kėlimo aukštis 140 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis 30 m
Galingumas 0,75 kW
Siurbiamo skysčio temperatūra iki +35 °C
Siurblio diametras 98 mm
Maksimalus debitas 1,8 m³/val
Kabelio ilgis 19 m
Komplektacija Su valdymo pultu ir kabeliu
Įtampa 230V/50Hz
Korpuso medžiaga Nerūdijantis plienas
Svoris kg 13,2 kg
Aukštis 660 mm
Garantija 2 metai
Apsaugos klasė IP68
Prijungimo sriegis (-iai) Vidinis 1"
Tipas Sraigtinis
Izoliacijos klasė B

Apie prekę

 Sraigtiniai giluminiai siurbliai Omnigena EVJ 1,2-100-0,75 - tai efektyvūs ir patikimi siurbliai!

Giluminiai siurbliai Omnigena EVJ 1,2-100-0,75 skirti siurbti ir patiekti vartotojui šaltą, švarų vandenį iš giluminių vandenviečių. Šio tipo siurbliai plačiai naudojami įvairiose srityse - tiek buitiniame sektoriuje, tiek žemės ir gyvulininkystės ūkiuose, tiek nedidelėse gamybinėse įmonėse. Nedidelis siurblio diametras - 98mm leidžia gaminį eksploatuoti siauruose gręžiniuose, taip mažinant išlaidas gręžinio įrengimui. Šios konstrukcijos siurbliai labai efektyvūs siurbiant vandenį iš gilių gręžinių. Dirbant siurbliui labai svarbus yra variklio aušinimas, kurį atlieka vanduo cirkuliuojantis tarp siurblio ir gręžinio sienelių. Neteisingai parinkus siurblį, kuomet nėra užtikrintas reikalingas siurblio aušinimas, trumpėja siurblio eksploatavimo laikas ir atsiranda siurblio gedimų tikimybė. Omnigena EVJ siurbliai pritaikyti siurbti vandenį ne aukštesnės kaip +35 °C temperatūros. Šio modelio gręžinių siurblių negalima naudoti siurbiant užterštą vandenį, kuriame yra gruntinių teršalų, kietųjų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių), taip pat pluoštinių priemaišų. Teršalai ir priemaišos trumpina siurblio tarnavimo laiką, didina galimybes sugesti.
Norint pilnai patenkinti vandens vartojimo poreikius, reikia teisingai pasirinkti siurblį, įvertinant suvartojamo vandens kiekį m³/val, gręžinio parametrus - gręžinio diametrą, statinį ir dinaminį vandens lygį, aukščių skirtumą tarp gręžinio dinaminio vandens lygio ir aukščiausio vandens vartojimo taško. Taip pat būtina žinoti atstumą nuo gręžinio iki tolimiausio vandens vartojimo taško, bei įvertinti hidraulines pasipriešinimo jėgas, atsirandančias vandentiekyje. Teisingai skaičiavimus gali atlikti kvalifikuoti specialistai. Elektroninės parduotuvės Geras katilas specialistai, įvertinę gręžinio parametrus, padės atlikti skaičiavimus, bei pasiūlys giluminių siurblių modelius, labiausiai tinkančius Jūsų poreikiams.

Giluminių siurblių Omnigena EVJ 1,2-100-0,75 išskirtinumai:

  • patikima konstrukcija;
  • efektyviai dirba siurbiant vandenį iš gilių gręžinių;
  • nedidelis diametras 98 mm;
  • siurblio korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno;
  • komplektuojamas su valdymo pultu ir 19m ilgio kabeliu;
  • ilgas eksploatacijos laikas;
  • neaukšta kaina;
  • gamintojas suteikia 2 metų garantiją. 
Gręžinių siurblio paruošimas eksploatacijai:

1. Giluminio siurblio montavimą ir prijungimą prie elektros tinklo ir paleidimą turėtų atlikti kvalifikuotas specialistas. 
2. Nuleidžiant siurblį į gręžinį būtina žinoti gręžinio dinaminį vandens lygį ir nuleisti bei eksploatuoti siurblį nors 2m žemiau šio lygio, bet ne žemiau nei 2m nuo gręžinio dugno. 
3. Prieš nuleidžiant siurblį, prie jo reikia pritvirtinti apsauginį nerūdijančio plieno trosą, kuris tvirtinsis prie gręžinio adapterio ir kritiniu atveju - dėl įvairių priežasčių atsijungus giluminiu siurbliui nuo siurbimo vamzdžio, neleis siurbliui paskęsti gręžinyje. Troso pagalba siurblį bus galima ištraukti iš gręžinio ir sutvarkyti sistemą. 
4. Siurblio maitinimo kabelis turi būti kas 3m pritvirtintas prie siurbimo vamzdžio plastikinėmis apkabomis arba dirželiais. 
5. Negalima siurblio kelti ar leisti į gręžinį laikant už elektros kabelio.
6. Visada prieš įleidžiant siurblį į vandenvietę, būtina patikrinti ar siurblys dirba neužsikirsdamas. Tam tikslui reikia panardinti siurblį į vandens rezervuarą ir įjungus leisti neilgai padirbti. Jei siurblys dirbs sklandžiai, neužsikirsdamas, variklis neskleis pašalinių garsų ir negaus, tuomet įrenginį galima nardinti į gręžinį ir eksploatuoti. Esant įtarimų dėl siurblio darbo ar variklio gedimų, reiktų kreiptis į serviso centrą arba į parduotuvę, kurioje įsigijote gaminį.   

Pastaba: Giluminiai siurbliai gręžiniams nėra skirti asmenims su ribotais fiziniais, jausminiais ar psichiniais gebėjimais, bei vaikams iki 14 metų amžiaus. Minėti asmenys gali pradėti eksploatuoti įrangą tik prižiūrimi už jų saugumą atsakingų asmenų. Asmenys, neturintys patirties ar nesugebantys naudotis šia įranga, gali pradėti eksploatuoti siurblius tik perskaitę ir gerai susipažinę su giluminio siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija, bei laikydamiesi instrukcijoje išdėstytų reikalavimų. 
Atliekų tvarkymas: Šie giluminiai siurbliai pažymėti Perbraukto konteinerio simboliu, nusakančiu, kad baigus eksploatuoti įrangą draudžiama išmesti į konteinerius kartu su kitomis buitinėmis atliekomis. Šiuos siurblius ir jų komplektuojančias dalis privaloma šalinti pagal aplinkosaugos nustatytas taisykles. Platesnę informaciją apie įrangos perdirbimą ir utilizavimą galima gauti savivaldybėje, įmonėse tvarkančiose komunalines atliekas bei parduotuvėse, parduodančiose buitinius elektrinius prietaisus bei įrangą.

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl              

Atsiliepimai

Įvertinimas 
Zigmas 2022-07-16

Nebrangus siurblys

Nebrangus ir gerai dirbantis siurblys. Esu patenkintas ir rekomenduoju kitiems - sutaupysite.

Parašykite savo atsiliepimą !

Parašyti atsiliepimą

Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena EVJ 1,2-100-0,75

Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena EVJ 1,2-100-0,75

Sraigtinis siurblys.
Siurblio diametras 98 mm.

Parašyti atsiliepimą

Susijusios prekės

10 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: