Left Banner

Left Banner

  • −35%
Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena 3T46

Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena 3T46

1 Review(s) 
287,95 € Sutaupote 35%
443,00 €
4428723
Siurblio diametras 75 mm.
Daugiapakopis giluminis siurblys.
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Daugiapakopiai siurbliai Omnigena 3T46 - tai labai efektyvūs ir kokybiški giluminiai siurbliai!

Giluminiai siurbliai gręžiniams Omnigena 3T46 skirti siurbti ir patiekti vartotojui šaltą, švarų vandenį iš giluminių vandenviečių. Šio tipo siurbliai plačiai naudojami įvairiose srityse - tiek buitiniam sektoriuje, tiek žemės ir gyvulininkystės ūkiuose, tiek nedidelėse gamybinėse įmonėse. Nedidelis siurblio diametras - 75mm leidžia gaminį eksploatuoti siauruose gręžiniuose, taip mažinant išlaidas gręžinio įrengimui. Dirbant siurbliui labai svarbus yra variklio aušinimas, kurį atlieka vanduo cirkuliuojantis tarp siurblio ir gręžinio sienelių. Neteisingai parinkus siurblį, kuomet nėra užtikrintas reikalingas siurblio aušinimas, trumpėja siurblio eksploatavimo laikas ir atsiranda gedimų tikimybė. Omnigena 3T46 siurbliai skirti siurbti vandenį ne aukštesnės kaip +35 °C temperatūros. Šio modelio gręžinių siurbliai nėra pritaikyti siurbti užteršto vandens, kuriame yra gruntinių teršalų, kietųjų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių), taip pat pluoštinių priemaišų. Teršalai ir priemaišos trumpina siurblio tarnavimo laiką, didina galimybes sugesti.
Norint pilnai patenkinti vandens vartojimo poreikius, reikia teisingai pasirinkti siurblį, įvertinant suvartojamo vandens kiekį m³/val, gręžinio parametrus - gręžinio diametrą, statinį ir dinaminį vandens lygį, aukščių skirtumą tarp gręžinio dinaminio vandens lygio ir aukščiausio vandens vartojimo taško. Taip pat būtina žinoti atstumą nuo gręžinio iki tolimiausio vandens vartojimo taško, bei įvertinti hidraulines pasipriešinimo jėgas, atsirandančias vandentiekyje. Teisingai skaičiavimus gali atlikti kvalifikuoti specialistai. El. parduotuvės Geras katilas specialistai, įvertinę gręžinio parametrus, padės atlikti skaičiavimus, bei pasiūlys giluminių siurblių modelius, labiausiai tinkančius Jūsų poreikiams.

Giluminių siurblių Omnigena 3T46 ypatybės:

  • didelis maks. našumas siekia 3,12 m³/val;
  • efektyvūs siurbliai, pritaikyti eksploatuoti giliuose gręžiniuose;
  • nedidelio diametro 75 mm;
  • daugiapakopiai, patikima ir ilgaamžė konstrukcija;
  • siurblio korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno;
  • komplektuojami su valdymo pultu ir 1,5m ilgio kabeliu;
  • ilgas eksploatacijos laikas;
  • neaukšta kaina;
  • gamintojas suteikia 2 metų garantiją. 
Gręžinių siurblio paruošimas eksploatacijai:

1. Giluminio siurblio montavimą ir prijungimą prie elektros tinklo ir paleidimą turėtų atlikti kvalifikuotas specialistas. 
2. Nuleidžiant siurblį į gręžinį būtina žinoti gręžinio dinaminį vandens lygį ir nuleisti bei eksploatuoti siurblį nors 2m žemiau šio lygio, bet ne žemiau nei 2m nuo gręžinio dugno. 
3. Prieš nuleidžiant siurblį, prie jo reikia pritvirtinti apsauginį nerūdijančio plieno trosą, kuris tvirtinsis prie gręžinio adapterio ir kritiniu atveju - dėl įvairių priežasčių atsijungus giluminiu siurbliui nuo siurbimo vamzdžio, neleis siurbliui paskęsti gręžinyje. Troso pagalba siurblį bus galima ištraukti iš gręžinio ir sutvarkyti sistemą. 
4. Siurblio maitinimo kabelis turi būti kas 3m pritvirtintas prie siurbimo vamzdžio plastikinėmis apkabomis arba dirželiais. 
5. Negalima siurblio kelti ar leisti į gręžinį laikant už elektros kabelio.
6. Visada prieš įleidžiant siurblį į vandenvietę, reikia patikrinti ar siurblys dirba neužsikirsdamas. Tam tikslui reikia panardinti siurblį į vandens rezervuarą ir įjungus leisti neilgai padirbti. Jei siurblys dirbs sklandžiai, neužsikirsdamas, variklis neskleis pašalinių garsų ir negaus, tuomet įrenginį galima nardinti į gręžinį ir eksploatuoti. Esant įtarimų dėl siurblio darbo ar variklio gedimų, reiktų kreiptis į serviso centrą arba į parduotuvę, kurioje įsigijote gaminį.    
 

Pastaba: Giluminiai siurbliai gręžiniams nėra skirti asmenims su ribotais fiziniais, jausminiais ar psichiniais gebėjimais, bei vaikams iki 14 metų amžiaus. Minėti asmenys gali pradėti eksploatuoti įrangą tik prižiūrimi už jų saugumą atsakingų asmenų. Asmenys, neturintys patirties ar nesugebantys naudotis šia įranga, gali pradėti eksploatuoti siurblius tik perskaitę ir gerai susipažinę su giluminio siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija, bei laikydamiesi instrukcijoje išdėstytų reikalavimų. 
Atliekų tvarkymas: Šie giluminiai siurbliai pažymėti Perbraukto konteinerio simboliu, nusakančiu, kad baigus eksploatuoti įrangą draudžiama išmesti į konteinerius kartu su kitomis buitinėmis atliekomis. Šiuos siurblius ir jų komplektuojančias dalis privaloma šalinti pagal aplinkosaugos nustatytas taisykles. Platesnę informaciją apie įrangos perdirbimą ir utilizavimą galima gauti savivaldybėje, įmonėse tvarkančiose komunalines atliekas bei parduotuvėse, parduodančiose buitinius elektrinius prietaisus bei įrangą.   
           
Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Prekė
Giluminis siurblys gręžiniams
Modelis
3T46
Gamintojas
Omnigena
Kilmės šalis
Lenkija
Maks. vandens kėlimo aukštis
140 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis
50 m
Galingumas
1,1 kW
Siurbiamo skysčio temperatūra
iki +35 °C
Siurblio diametras
75 mm
Maksimalus debitas
3,12 m³/val
Kabelio ilgis
1,5 m
Komplektacija
Su valdymo pultu ir kabeliu
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Nerūdijantis plienas
Svoris kg
15,7 kg
Aukštis
1705 mm
Garantija
2 metai
Apsaugos klasė
IP68
Prijungimo sriegis (-iai)
Vidinis 1"
Tipas
Daugiapakopis
Izoliacijos klasė
B
Grade 
Quality


2022-07-16

Giluminis siurblys

Gerai kad nusipirkau šį siurblį, daug sutaupiau, siurblys dirba gerai, vandens turiu pakankamai. Galėčiau patarti ir kitiems Omnigena siurblius.

Write your review

Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena 3T46

Siurblio diametras 75 mm.
Daugiapakopis giluminis siurblys.

Write your review

10 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas