Sumažinta kaina! Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena 3" SKM 100 Padidinti

Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena 3" SKM 100

4428700

Nauja

Siurblio diametras 75 mm

Smulkiau

215,80 €

-35%

332,00 €

Charakteristikos

PrekėGiluminis siurblys gręžiniams
Modelis3" SKM 100
GamintojasOmnigena
Kilmės šalisLenkija
Maks. vandens kėlimo aukštis60 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis30 m
Galingumas0,75 kW
Siurbiamo skysčio temperatūraiki +35 °C
Siurblio diametras3"
Minimalus gręžinio skersmuo76 mm
Maksimalus debitas2,7 m³/val
Kabelio ilgis15 m
KomplektacijaSu valdymo pultu ir kabeliu
Įtampa230V/50Hz
Korpuso medžiagaNerūdijantis plienas
Svoris kg12,5 kg
Aukštis540 mm
Garantija2 metai
Apsaugos klasėIP68
Prijungimo sriegis (-iai)Vidinis 1"
TipasPanardinamas
Izoliacijos klasėB

Apie prekę

Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena 3" SKM 100 - tai išskirtinė kokybė už prieinamą kainą!

Giluminiai siurbliai gręžiniams Omnigena 3" SKM 100 skirti siurbti ir patiekti vartotojui šaltą, švarų vandenį iš giluminių vandenviečių. Šio tipo siurbliai plačiai naudojami įvairiose srityse - tiek buitiniam sektoriuje, tiek žemės ir gyvulininkystės ūkiuose, tiek nedidelėse gamybinėse įmonėse. Nedidelis siurblio diametras 75 mm leidžia siurblį eksploatuoti siauruose gręžiniuose, taip mažinant išlaidas gręžinio įrengimui. Dirbant siurbliui labai svarbus yra variklio aušinimas, kurį atlieka vanduo cirkuliuojantis tarp siurblio ir gręžinio sienelių. Neteisingai parinkus siurblį, kuomet nėra užtikrintas reikalingas siurblio aušinimas, trumpėja siurblio eksploatavimo laikas ir atsiranda siurblio gedimų tikimybė. Omnigena 3" SKM 100 siurbliai pritaikyti siurbti vandenį ne aukštesnės kaip +35 °C temperatūros. Šio modelio gręžinių siurbliai nėra pritaikyti siurbti užteršto vandens, kuriame yra gruntinių teršalų, kietųjų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių), taip pat pluoštinių priemaišų. Teršalai ir priemaišos trumpina siurblio tarnavimo laiką, didina galimybes sugesti.
Norint pilnai patenkinti vandens vartojimo poreikius, reikia teisingai pasirinkti siurblį, įvertinant suvartojamo vandens kiekį m³/val, gręžinio parametrus - gręžinio diametrą, statinį ir dinaminį vandens lygį, aukščių skirtumą tarp gręžinio dinaminio vandens lygio ir aukščiausio vandens vartojimo taško. Taip pat būtina žinoti atstumą nuo gręžinio iki tolimiausio vandens vartojimo taško, bei įvertinti hidraulines pasipriešinimo jėgas, atsirandančias vandentiekyje. Teisingai skaičiavimus gali atlikti kvalifikuoti specialistai. El. parduotuvės Geras katilas specialistai, įvertinę gręžinio parametrus, padės atlikti skaičiavimus, bei pasiūlys giluminių siurblių modelius, labiausiai tinkančius Jūsų poreikiams. 

Giluminių siurblių Omnigena SKM privalumai:

 • geros techninės charakteristikos;
 • nedidelis siurblio diametras 75 mm;
 • siurblio korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno;
 • komplektuojamas su valdymo pultu ir 15m ilgio kabeliu;
 • siurbiamas vanduo praeina pro smulkų mechaninį filtrą;
 • ilgas eksploatacijos laikas;
 • neaukšta kaina;
 • gamintojas suteikia 2 metų garantiją.

Gręžinių siurblio paruošimas eksploatacijai:

1. Giluminio siurblio montavimą ir prijungimą prie elektros tinklo ir paleidimą turėtų atlikti kvalifikuotas specialistas. 
2. Nuleidžiant siurblį į gręžinį būtina žinoti gręžinio dinaminį vandens lygį ir nuleisti bei eksploatuoti siurblį nors 2m žemiau šio lygio, bet ne žemiau nei 1m nuo gręžinio dugno. 
3. Prieš nuleidžiant siurblį, prie jo reikia pritvirtinti apsauginį nerūdijančio plieno trosą, kuris tvirtinsis prie gręžinio adapterio ir kritiniu atveju - dėl įvairių priežasčių atsijungus giluminiui siurbliui nuo siurbimo vamzdžio, neleis siurbliui paskęsti gręžinyje. Troso pagalba siurblį bus galima ištraukti iš gręžinio ir sutvarkyti sistemą. 
4. Siurblio maitinimo kabelis turi būti kas 3m pritvirtintas prie siurbimo vamzdžio plastikinėmis apkabomis arba dirželiais. 
5. Negalima siurblio kelti ar leisti į gręžinį laikant už elektros kabelio. 
6. Giluminiai siurbliai pritaikyti eksploatuoti pastoviai panardinti gręžinyje. Jei siurblys ištraukiamas ilgesniam laikui, gali užsiblokuoti jo rotorius. 
7. Visada prieš įleidžiant siurblį į vandenvietę, reikia patikrinti ar siurblys dirba neužsikirsdamas. Tam tikslui reikia panardinti siurblį į vandens rezervuarą ir įjungus leisti padirbti keletą sekundžių. Jei siurblys dirbs neužsikirsdamas, reiškia rotorius neužsiblokavęs, jį galima nardintį į gręžinį ir eksploatuoti. 
8. Jei siurblys gaudžia, bet nesiurbia - tai ženklas, kad užsiblokavęs rotorius ir jį reikia atblokuoti prieš nardinant į gręžinį. Tuo tikslu reikia žiediniu raktu Nr 4 atsukti varžtus tvirtinančius viršutinę bronzinę siurblio dalį su plastikine kabelio apkaba. Nuimti bronzinę dalį ir viršutinę siurblio pakopą su įmontuotu rotoriumi. Atblokuoti užstrigusį rotorių ir surinkti siurblį. Patikrinus vandens rezervuare ar siurblys dirba, jį galima nardinti į gręžinį ir eksploatuoti. Pirkėjas šią procedūrą gali atlikti savarankiškai. 
 

Pastaba: Giluminiai siurbliai gręžiniams nėra skirti asmenims su ribotais fiziniais, jausminiais ar psichiniais gebėjimais, bei vaikams iki 14 metų amžiaus. Minėti asmenys gali pradėti eksploatuoti įrangą tik prižiūrimi už jų saugumą atsakingų asmenų. Asmenys, neturintys patirties ar nesugebantys naudotis šia įranga, gali pradėti eksploatuoti siurblius tik perskaitę ir gerai susipažinę su giluminio siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija, bei laikydamiesi instrukcijoje išdėstytų reikalavimų. 
Atliekų tvarkymas: Šie giluminiai siurbliai pažymėti Perbraukto konteinerio simboliu, nusakančiu, kad baigus eksploatuoti įrangą draudžiama išmesti į konteinerius kartu su kitomis buitinėmis atliekomis. Šiuos siurblius ir jų komplektuojančias dalis privaloma šalinti pagal aplinkosaugos nustatytas taisykles. Platesnę informaciją apie įrangos perdirbimą ir utilizavimą galima gauti savivaldybėje, įmonėse tvarkančiose komunalines atliekas bei parduotuvėse, parduodančiose buitinius elektrinius prietaisus bei įrangą.   
    

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl


 

Atsiliepimai

Įvertinimas 
Darius 2022-07-16

Patenkintas siurbliu

Geras ir nebrangus siurblys. Esu patenkintas siurbliu ir pardavėjais, turi kompetencijos. Galiu rekomenduoti kitiems.

  Parašykite savo atsiliepimą !

  Parašyti atsiliepimą

  Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena 3" SKM 100

  Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena 3" SKM 100

  Siurblio diametras 75 mm

  Parašyti atsiliepimą

  Susijusios prekės

  10 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

  Atsisiųsti