Sumažinta kaina! Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena 3T32 Padidinti

Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena 3T32

4428722

Nauja

Siurblio diametras 75 mm.
Daugiapakopis giluminis siurblys.

Smulkiau

235,95 €

-35%

363,00 €

Charakteristikos

PrekėGiluminis siurblys gręžiniams
Modelis3T32
GamintojasOmnigena
Kilmės šalisLenkija
Maks. vandens kėlimo aukštis100 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis50 m
Galingumas0,75 kW
Siurbiamo skysčio temperatūraiki +35 °C
Siurblio diametras75 mm
Maksimalus debitas3,12 m³/val
Kabelio ilgis1,5 m
KomplektacijaSu valdymo pultu ir kabeliu
Įtampa230V/50Hz
Korpuso medžiagaNerūdijantis plienas
Svoris kg13,3 kg
Aukštis1395 mm
Garantija2 metai
Apsaugos klasėIP68
Prijungimo sriegis (-iai)Vidinis 1"
TipasDaugiapakopis
Izoliacijos klasėB

Apie prekę

Siurbliai Omnigena 3T32 - tai efektyvūs ir ilgaamžiai daugiapakopiai gręžinių siurbliai!

Giluminiai siurbliai gręžiniams Omnigena 3T32 skirti siurbti ir patiekti vartotojui šaltą, švarų vandenį iš giluminių vandenviečių. Šio tipo siurbliai plačiai naudojami įvairiose srityse - tiek buitiniam sektoriuje, tiek žemės ir gyvulininkystės ūkiuose, tiek nedidelėse gamybinėse įmonėse. Nedidelis siurblio diametras - 75mm leidžia gaminį eksploatuoti siauruose gręžiniuose, taip mažinant išlaidas gręžinio įrengimui. Dirbant siurbliui labai svarbus yra variklio aušinimas, kurį atlieka vanduo cirkuliuojantis tarp siurblio ir gręžinio sienelių. Neteisingai parinkus siurblį, kuomet nėra užtikrintas reikalingas siurblio aušinimas, trumpėja siurblio eksploatavimo laikas ir atsiranda gedimų tikimybė. Omnigena 3T32 siurbliai pritaikyti siurbti vandenį ne aukštesnės kaip +35 °C temperatūros. Šio modelio gręžinių siurbliai nėra pritaikyti siurbti užteršto vandens, kuriame yra gruntinių teršalų, kietųjų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių), taip pat pluoštinių priemaišų. Teršalai ir priemaišos trumpina siurblio tarnavimo laiką, didina galimybes sugesti.
Norint pilnai patenkinti vandens vartojimo poreikius, reikia teisingai pasirinkti siurblį, įvertinant suvartojamo vandens kiekį m³/val, gręžinio parametrus - gręžinio diametrą, statinį ir dinaminį vandens lygį, aukščių skirtumą tarp gręžinio dinaminio vandens lygio ir aukščiausio vandens vartojimo taško. Taip pat būtina žinoti atstumą nuo gręžinio iki tolimiausio vandens vartojimo taško, bei įvertinti hidraulines pasipriešinimo jėgas, atsirandančias vandentiekyje. Teisingai skaičiavimus gali atlikti kvalifikuoti specialistai. El. parduotuvės Geras katilas specialistai, įvertinę gręžinio parametrus, padės atlikti skaičiavimus, bei pasiūlys giluminių siurblių modelius, labiausiai tinkančius Jūsų poreikiams.

Giluminių siurblių Omnigena 3T32 ypatybės:
didelis maks. našumas siekia 3,12 m³/val;
ekonomiški, nedidelio galingumo tik 0,75 kW;
nedidelio diametro 75 mm;
daugiapakopiai, patikima ir ilgaamžė konstrukcija;
siurblio korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno;
komplektuojami su valdymo pultu ir 1,5m ilgio kabeliu;
ilgas eksploatacijos laikas;
neaukšta kaina;
gamintojas suteikia 2 metų garantiją. 

Gręžinių siurblio paruošimas eksploatacijai:

1. Giluminio siurblio montavimą ir prijungimą prie elektros tinklo ir paleidimą turėtų atlikti kvalifikuotas specialistas. 
2. Nuleidžiant siurblį į gręžinį būtina žinoti gręžinio dinaminį vandens lygį ir nuleisti bei eksploatuoti siurblį nors 2m žemiau šio lygio, bet ne žemiau nei 2m nuo gręžinio dugno. 
3. Prieš nuleidžiant siurblį, prie jo reikia pritvirtinti apsauginį nerūdijančio plieno trosą, kuris tvirtinsis prie gręžinio adapterio ir kritiniu atveju - dėl įvairių priežasčių atsijungus giluminiu siurbliui nuo siurbimo vamzdžio, neleis siurbliui paskęsti gręžinyje. Troso pagalba siurblį bus galima ištraukti iš gręžinio ir sutvarkyti sistemą. 
4. Siurblio maitinimo kabelis turi būti kas 3m pritvirtintas prie siurbimo vamzdžio plastikinėmis apkabomis arba dirželiais. 
5. Negalima siurblio kelti ar leisti į gręžinį laikant už elektros kabelio.
6. Visada prieš įleidžiant siurblį į vandenvietę, reikia patikrinti ar siurblys dirba neužsikirsdamas. Tam tikslui reikia panardinti siurblį į vandens rezervuarą ir įjungus leisti neilgai padirbti. Jei siurblys dirbs sklandžiai, neužsikirsdamas, variklis neskleis pašalinių garsų ir negaus, tuomet įrenginį galima nardinti į gręžinį ir eksploatuoti. Esant įtarimų dėl siurblio darbo ar variklio gedimų, reiktų kreiptis į serviso centrą arba į parduotuvę, kurioje įsigijote gaminį.    
 

Pastaba: Giluminiai siurbliai gręžiniams nėra skirti asmenims su ribotais fiziniais, jausminiais ar psichiniais gebėjimais, bei vaikams iki 14 metų amžiaus. Minėti asmenys gali pradėti eksploatuoti įrangą tik prižiūrimi už jų saugumą atsakingų asmenų. Asmenys, neturintys patirties ar nesugebantys naudotis šia įranga, gali pradėti eksploatuoti siurblius tik perskaitę ir gerai susipažinę su giluminio siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija, bei laikydamiesi instrukcijoje išdėstytų reikalavimų. 
Atliekų tvarkymas: Šie giluminiai siurbliai pažymėti Perbraukto konteinerio simboliu, nusakančiu, kad baigus eksploatuoti įrangą draudžiama išmesti į konteinerius kartu su kitomis buitinėmis atliekomis. Šiuos siurblius ir jų komplektuojančias dalis privaloma šalinti pagal aplinkosaugos nustatytas taisykles. Platesnę informaciją apie įrangos perdirbimą ir utilizavimą galima gauti savivaldybėje, įmonėse tvarkančiose komunalines atliekas bei parduotuvėse, parduodančiose buitinius elektrinius prietaisus bei įrangą.   
           
Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Atsiliepimai

Įvertinimas 
Valdas 2022-07-16

Nebrangus siurblys

Siurblys dirba turiu vandenį ir sutaupiau pakankamai nemažai. Likau patenkintas šita firma.

  Parašykite savo atsiliepimą !

  Parašyti atsiliepimą

  Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena 3T32

  Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena 3T32

  Siurblio diametras 75 mm.
  Daugiapakopis giluminis siurblys.

  Parašyti atsiliepimą

  10 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: