Left Banner

Left Banner

  • −35%
Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena SKM 150

Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena SKM 150

1 Review(s) 
286,00 € Sutaupote 35%
440,00 €
4428702
Siurblio diametras 97 mm
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Giluminiai siurbliai Omnigena SKM 150 - tai ekonomiški, labai kokybiški ir ilgaamžiai siurbliai!

Giluminiai siurbliai gręžiniams Omnigena SKM 150 skirti siurbti ir patiekti vartotojui šaltą, švarų vandenį iš giluminių vandenviečių. Šio tipo siurbliai plačiai naudojami įvairiose srityse - tiek buitiniam sektoriuje, tiek žemės ir gyvulininkystės ūkiuose, tiek nedidelėse gamybinėse įmonėse. Nedidelis siurblio diametras - 97mm leidžia gaminį eksploatuoti siauruose gręžiniuose, taip mažinant išlaidas gręžinio įrengimui. Dirbant siurbliui labai svarbus yra variklio aušinimas, kurį atlieka vanduo cirkuliuojantis tarp siurblio ir gręžinio sienelių. Neteisingai parinkus siurblį, kuomet nėra užtikrintas reikalingas siurblio aušinimas, trumpėja siurblio eksploatavimo laikas ir atsiranda gedimų tikimybė. Omnigena SKM 150 siurbliai pritaikyti siurbti vandenį ne aukštesnės kaip +35 °C temperatūros. Šio modelio gręžinių siurbliai nėra pritaikyti siurbti užteršto vandens, kuriame yra gruntinių teršalų, kietųjų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių), taip pat pluoštinių priemaišų. Teršalai ir priemaišos trumpina siurblio tarnavimo laiką, didina galimybes sugesti.
Norint pilnai patenkinti vandens vartojimo poreikius, reikia teisingai pasirinkti siurblį, įvertinant suvartojamo vandens kiekį m³/val, gręžinio parametrus - gręžinio diametrą, statinį ir dinaminį vandens lygį, aukščių skirtumą tarp gręžinio dinaminio vandens lygio ir aukščiausio vandens vartojimo taško. Taip pat būtina žinoti atstumą nuo gręžinio iki tolimiausio vandens vartojimo taško, bei įvertinti hidraulines pasipriešinimo jėgas, atsirandančias vandentiekyje. Teisingai skaičiavimus gali atlikti kvalifikuoti specialistai. El. parduotuvės Geras katilas specialistai, įvertinę gręžinio parametrus, padės atlikti skaičiavimus, bei pasiūlys giluminių siurblių modelius, labiausiai tinkančius Jūsų poreikiams.

Giluminių siurblių Omnigena SKM ypatybės:
geri techniniai parametrai;
nedideli siurblio gabaritai;
siurblio korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno;
komplektuojamas su valdymo pultu ir 15m ilgio kabeliu;
siurbiamas vanduo praeina pro smulkų mechaninį filtrą;
ilgas eksploatacijos laikas;
neaukšta kaina;
gamintojas suteikia 2 metų garantiją. 


Gręžinių siurblio paruošimas eksploatacijai:

1. Giluminio siurblio montavimą ir prijungimą prie elektros tinklo ir paleidimą turėtų atlikti kvalifikuotas specialistas. 
2. Nuleidžiant siurblį į gręžinį būtina žinoti gręžinio dinaminį vandens lygį ir nuleisti bei eksploatuoti siurblį nors 2m žemiau šio lygio, bet ne žemiau nei 1m nuo gręžinio dugno. 
3. Prieš nuleidžiant siurblį, prie jo reikia pritvirtinti apsauginį nerūdijančio plieno trosą, kuris tvirtinsis prie gręžinio adapterio ir kritiniu atveju - dėl įvairių priežasčių atsijungus giluminiu siurbliui nuo siurbimo vamzdžio, neleis siurbliui paskęsti gręžinyje. Troso pagalba siurblį bus galima ištraukti iš gręžinio ir sutvarkyti sistemą. 
4. Siurblio maitinimo kabelis turi būti kas 3m pritvirtintas prie siurbimo vamzdžio plastikinėmis apkabomis arba dirželiais. 
5. Negalima siurblio kelti ar leisti į gręžinį laikant už elektros kabelio. 
6. Giluminiai siurbliai pritaikyti eksploatuoti pastoviai panardinti gręžinyje. Jei siurblys ištraukiamas ilgesniam laikui, gali užsiblokuoti jo rotorius. 
7. Visada prieš įleidžiant siurblį į vandenvietę, reikia patikrinti ar siurblys dirba neužsikirsdamas. Tam tikslui reikia panardinti siurblį į vandens rezervuarą ir įjungus leisti padirbti keletą sekundžių. Jei siurblys dirbs neužsikirsdamas, reiškia rotorius neužsiblokavęs, jį galima nardintį į gręžinį ir eksploatuoti. 
8. Jei siurblys gaudžia, bet nesiurbia - tai ženklas, kad užsiblokavęs rotorius ir jį reikia atblokuoti prieš nardinant į gręžinį. Tuo tikslu reikia žiediniu raktu Nr 4 atsukti varžtus tvirtinančius viršutinę žalvarinę siurblio dalį su plastikine kabelio apkaba. Nuimti žalvarinę dalį ir viršutinę siurblio pakopą su įmontuotu rotoriumi. Atblokuoti užstrigusį rotorių ir surinkti siurblį. Patikrinus vandens rezervuare ar siurblys dirba, jį galima nardinti į gręžinį ir eksploatuoti. Pirkėjas šią procedūrą gali atlikti savarankiškai.   
 

Pastaba: Giluminiai siurbliai gręžiniams nėra skirti asmenims su ribotais fiziniais, jausminiais ar psichiniais gebėjimais, bei vaikams iki 14 metų amžiaus. Minėti asmenys gali pradėti eksploatuoti įrangą tik prižiūrimi už jų saugumą atsakingų asmenų. Asmenys, neturintys patirties ar nesugebantys naudotis šia įranga, gali pradėti eksploatuoti siurblius tik perskaitę ir gerai susipažinę su giluminio siurblio Naudojimo ir priežiūros instrukcija, bei laikydamiesi instrukcijoje išdėstytų reikalavimų. 
Atliekų tvarkymas: Šie giluminiai siurbliai pažymėti Perbraukto konteinerio simboliu, nusakančiu, kad baigus eksploatuoti įrangą draudžiama išmesti į konteinerius kartu su kitomis buitinėmis atliekomis. Šiuos siurblius ir jų komplektuojančias dalis privaloma šalinti pagal aplinkosaugos nustatytas taisykles. Platesnę informaciją apie įrangos perdirbimą ir utilizavimą galima gauti savivaldybėje, įmonėse tvarkančiose komunalines atliekas bei parduotuvėse, parduodančiose buitinius elektrinius prietaisus bei įrangą.       

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl        

Prekė
Giluminis siurblys gręžiniams
Modelis
SKM 150
Gamintojas
Omnigena
Kilmės šalis
Lenkija
Maks. vandens kėlimo aukštis
110 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis
30 m
Galingumas
1,1 kW
Siurbiamo skysčio temperatūra
iki +35 °C
Siurblio diametras
97 mm
Maksimalus debitas
3,0 m³/val
Kabelio ilgis
15 m
Komplektacija
Su valdymo pultu ir kabeliu
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Nerūdijantis plienas
Svoris kg
17.0 kg
Aukštis
550 mm
Garantija
2 metai
Apsaugos klasė
IP68
Prijungimo sriegis (-iai)
Vidinis 1"
Tipas
Monoblokas
Izoliacijos klasė
B
Grade 
Quality


2022-07-16

Siurblys

Nebrangus ir geras siurblys. Esu poatenkintas, galiu šį siurblį patarti įsigyti ir kitiems. Sutaupysite.

Write your review

Giluminis siurblys gręžiniams Omnigena SKM 150

Siurblio diametras 97 mm

Write your review

10 prekių toje pačioje kategorijoje :