Left Banner

Left Banner

  • −35%
Drenažinis siurblys švariam vandeniui Omnigena Multi TP 800

Drenažinis siurblys švariam vandeniui Omnigena Multi TP 800

0 Review(s) 
152,75 € Sutaupote 35%
235,00 €
4428514
Daugiapakopis siurblys švariam vandeniui
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Panardinami drenažiniai siurbliai Omnigena Multi TP 800 – tai kompaktiški, gerų techninių charakteristikų siurbliai skirti švariam vandeniui!

Omnigena - tai Lenkijos įmonė įkurta 1974 metais, siekiant pateikti vartotojams aukštos kokybės, bet nebrangius vandens siurblius. Šiuo metu įmonė, pagal pagaminamos produkcijos apimtis – lyderė Lenkijoje tarp vandens siurblių gamintojų. Jos gaminamas produkcijos asortimentas pakankamai platus, pradedant siurbliais skirtais buitiniam naudojimui iki didelio galingumo ir našumo siurblių naudojamų pramonės įmonėse. Šios įmonės produktai pasižymi kokybe, konstrukcijos patikimumu, bei neaukšta kaina. Drenažiniai siurbliai Omnigena Multi TP 800 – tai daugiapakopiai, gerų techninių parametrų, efektyvūs ir atsparūs mechaniniams poveikiams vandens siurbliai, skirti siurbti šaltą, švarų vandenį, kuriame kietųjų priemaišų dydis ≤ 5 mm. Siurbliai sukonstruoti taip, kad siurbiamas vanduo tekėdamas pro variklį jį aušina. Ši konstrukcija leidžia siurbliui periodiškai dirbti ne pilnai panardintam į vandenį. Dar vienas siurblių Multi TP 800 išskirtinumas – tai sukeliamas pakankamai aukštas 3 bar slėgis. Šie siurbliai naudojami išsiurbti vandenį iš baseinų, šulinių ar kitų vandens rezervuarų, taip pat dėl sukeliamo slėgio naudojami daržų ir sodų laistymui, vandens tiekimui sodyboms ir vasarnamiams. Multi TP 800 drenažiniai siurbliai numatyti buitiniam naudojimui, todėl nepatariama juos eksploatuoti gamybinėse įmonėse ar statybos objektuose.
Omnigena Multi TP 800 drenažiniai siurbliai gaminami su plūdiniu jungikliu, apsaugančiu įrenginį nuo darbo "sausu režimu", bei sugadinimo. Dirbant siurbliui ir mažėjant skysčio lygiui vandenvietėje, plūdė leidžiasi iki nustatytos ribos ir išjungia siurblį. Kylant vandens lygiui, plūdinis mechanizmas taip pat kyla ir prie tam tikros ribos automatiškai įjungia siurblį. Šie siurbliai sukonstruoti taip, kad keičiant plūdės laido tvirtinimo vietą, reguliuojame plūdės jungiklio įjungimo ir išjungimo lygius, kitaip tariant, nustatome vandens lygius, kuriems esant siurblys bus automatiškai įjungiamas ir išjungiamas. Gamintojas rekomenduoja, kad plūdės laido ilgis neturėtų būti trumpesnis nei 8 cm. Siekiant apsaugoti įrangą nuo kietųjų frakcijų patekimo ir siurblio užteršimo, reiktų gaminį pakabinti ant troso ar lyno virš vandenvietės dugno. Taip išvengsime nepataisomų gedimų ir prailginsime siurblio tarnavimo laiką. 

Pastaba: Negalima eksploatuoti siurblio, kuomet įsiurbimo angos ar sietas yra apsinešę purvu ar nešvarumais, ir trukdomas laisvas vandens tekėjimas į siurblį. 

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Prekė
Drenažinis siurblys
Modelis
Multi TP 800
Gamintojas
Omnigena
Kilmės šalis
Lenkija
Maks. vandens kėlimo aukštis
30 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis
30 m
Galingumas
0,8 kW
Siurbiamo skysčio temperatūra
iki +35 °C
Siurblio našumas
5,52 m³/val
Maks. darbinis slėgis
3 bar
Kabelio ilgis
10 m
Komplektacija
Su plūde ir kabeliu
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Nerūdijantis plienas
Svoris kg
9,0 kg
Aukštis
370 mm
Garantija
2 metai
Kietųjų priemaišų dydis
≤ 5 mm
Žarnos diametras
25 mm
Apsaugos klasė
IP68
Tipas
Panardinamas
Diametras
180 mm

Write your review

Drenažinis siurblys švariam vandeniui Omnigena Multi TP 800

Daugiapakopis siurblys švariam vandeniui

Write your review

10 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas