Left Banner

Left Banner

  • −35%
Drenažinis siurblys Omnigena TP 250 švariam vandeniui

Drenažinis siurblys Omnigena TP 250 švariam vandeniui

0 Review(s) 
60,45 € Sutaupote 35%
93,00 €
4428501
Siurblys švariam vandeniui
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Drenažiniai siurbliai Omnigena TP 250 - kompaktiški ir nebrangūs siurbliai švariam vandeniui!

Omnigena - tai Lenkijos įmonė įkurta 1974 metais, siekiant pateikti vartotojams aukštos kokybės, bet nebrangius vandens siurblius. Šiuo metu įmonės gaminamas produkcijos asortimentas pakankamai platus. Jį sudaro siurbliai naudojami buitinių vartotojų, bei didelio galingumo ir našumo siurbliai naudojami pramonės įmonėse. Šios įmonės produktai pasižymi kokybe, konstrukcijos patikimumu, bei neaukšta kaina. Drenažiniai siurbliai Omnigena TP-250 - tai aukštų parametrų, efektyvūs ir atsparūs mechaniniams poveikiams vandens siurbliai, skirti siurbti švarų, šaltą vandenį. Šio tipo siurbliai konstruktyviai nepritaikyti siurbti vandens, stipriai užteršto kietosiomis abrazyvinėmis dalelėmis bei pluoštiniais teršalais. Jie naudojami išsiurbti vandenį iš užlietų rūsių, garažų ir kitų patalpų. Taip pat naudojami išsiurbti vandenį iš baseinų, šulinių ar kitų vandens rezervuarų. TP-250 drenažiniai siurbliai numatyti buitiniam naudojimui, todėl nepatariama juos eksploatuoti gamybinėse įmonėse ar statybos objektuose.
TP-250 drenažiniai siurbliai gaminami su plūdiniu jungikliu, apsaugančiu įrenginį nuo darbo "sausu režimu", bei sugadinimo. Dirbant siurbliui ir mažėjant skysčio lygiui vandenvietėje, plūdė leidžiasi iki nustatytos ribos ir išjungia siurblį. Kylant vandens lygiui, plūdinis mechanizmas taip pat kyla ir prie tam tikros ribos automatiškai įjungia siurblį. Šie siurbliai sukonstruoti taip, kad keičiant plūdės laido tvirtinimo vietą, reguliuojame plūdės jungiklio įjungimo ir išjungimo lygius, kitaip tariant, nustatome vandens lygius, kuriems esant siurblys bus automatiškai įjungiamas ir išjungiamas. Gamintojas rekomenduoja, kad plūdės laido ilgis neturėtų būti trumpesnis nei 8 cm. Siekiant apsaugoti įrangą nuo kietųjų frakcijų patekimo ir siurblio užteršimo, reiktų gaminį pakabinti ant lyno virš vandenvietės dugno. Taip išvengsime nepataisomų gedimų ir prailginsime siurblio tarnavimo laiką. 

Pastaba: Negalima eksploatuoti siurblio, kuomet įsiurbimo angos ar sietas yra apsinešę purvu ar nešvarumais, ir trukdomas laisvas vandens tekėjimas į siurblį.

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Prekė
Drenažinis siurblys
Modelis
TP-250
Gamintojas
Omnigena
Kilmės šalis
Lenkija
Maks. vandens kėlimo aukštis
6,5 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis
5 m
Galingumas
0,25 kW
Siurbiamo skysčio temperatūra
iki +35 °C
Siurblio našumas
6,0 m³/val
Kabelio ilgis
10 m
Spalva
Raudona
Komplektacija
Su plūde ir kabeliu
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Smūgiui atsparus plastikas
Svoris kg
6,0 kg
Garantija
2 metai
Kietųjų priemaišų dydis
≤ 5 mm
Žarnos diametras
25/32 mm
Apsaugos klasė
IP68
Tipas
Panardinamas

Write your review

Drenažinis siurblys Omnigena TP 250 švariam vandeniui

Siurblys švariam vandeniui

Write your review

10 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas