Sumažinta kaina! Drenažinis siurblys Omnigena TP 500 INOX švariam vandeniui Padidinti

Drenažinis siurblys Omnigena TP 500 INOX švariam vandeniui

4428505

Nauja

Siurblys švariam vandeniui

Smulkiau

93,93 €

-35%

144,50 €

Charakteristikos

PrekėDrenažinis siurblys
ModelisTP-500 INOX
GamintojasOmnigena
Kilmės šalisLenkija
Maks. vandens kėlimo aukštis7 m
Maksimalus siurblio panardinimo gylis5 m
Galingumas0,5 kW
Siurbiamo skysčio temperatūraiki +35 °C
Siurblio našumas8,4 m³/val
Kabelio ilgis10 m
KomplektacijaSu plūde ir kabeliu
Įtampa230V/50Hz
Korpuso medžiagaNerūdijantis plienas
Svoris kg6,5 kg
Garantija2 metai
Kietųjų priemaišų dydis≤ 5 mm
Žarnos diametras25/32 mm
Apsaugos klasėIP68
TipasPanardinamas

Apie prekę

Siurbliai Omnigena TP 500 INOX - tai didelio našumo drenažiniai siurbliai su nerūdijančio plieno korpusu!

Omnigena - tai Lenkijos įmonė įkurta 1974 metais, siekiant pateikti vartotojams aukštos kokybės, bet nebrangius vandens siurblius. Šiuo metu įmonės gaminamas produkcijos asortimentas pakankamai platus. Jį sudaro siurbliai naudojami buitinių vartotojų, bei didelio galingumo ir našumo siurbliai naudojami pramonės įmonėse. Šios įmonės produktai pasižymi kokybe, konstrukcijos patikimumu, bei neaukšta kaina. Drenažiniai siurbliai Omnigena TP-500 INOX - tai aukštų parametrų, efektyvūs ir atsparūs mechaniniams poveikiams vandens siurbliai, skirti siurbti švarų, šaltą vandenį. Šio tipo siurbliai konstruktyviai nepritaikyti siurbti vandens, stipriai užteršto kietosiomis abrazyvinėmis dalelėmis bei pluoštiniais teršalais. Jie naudojami išsiurbti vandenį iš užlietų rūsių, garažų ir kitų patalpų. Taip pat naudojami išsiurbti vandenį iš baseinų, šulinių ar kitų vandens rezervuarų. TP-350 drenažiniai siurbliai numatyti buitiniam naudojimui, todėl nepatariama juos eksploatuoti gamybinėse įmonėse ar statybos objektuose.
TP-500 INOX drenažiniai siurbliai gaminami su plūdiniu jungikliu, apsaugančiu įrenginį nuo darbo "sausu režimu", bei sugadinimo. Dirbant siurbliui ir mažėjant skysčio lygiui vandenvietėje, plūdė leidžiasi iki nustatytos ribos ir išjungia siurblį. Kylant vandens lygiui, plūdinis mechanizmas taip pat kyla ir prie tam tikros ribos automatiškai įjungia siurblį. Šie siurbliai sukonstruoti taip, kad keičiant plūdės laido tvirtinimo vietą, reguliuojame plūdės jungiklio įjungimo ir išjungimo lygius, kitaip tariant, nustatome vandens lygius, kuriems esant siurblys bus automatiškai įjungiamas ir išjungiamas. Gamintojas rekomenduoja, kad plūdės laido ilgis neturėtų būti trumpesnis nei 8 cm. Siekiant apsaugoti įrangą nuo kietųjų frakcijų patekimo ir siurblio užteršimo, reiktų gaminį pakabinti ant lyno virš vandenvietės dugno. Taip išvengsime nepataisomų gedimų ir prailginsime siurblio tarnavimo laiką. 

Pastaba: Negalima eksploatuoti siurblio, kuomet įsiurbimo angos ar sietas yra apsinešę purvu ar nešvarumais, ir trukdomas laisvas vandens tekėjimas į siurblį.

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Drenažinis siurblys Omnigena TP 500 INOX švariam vandeniui

Drenažinis siurblys Omnigena TP 500 INOX švariam vandeniui

Siurblys švariam vandeniui

Parašyti atsiliepimą

Susijusios prekės

10 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: