Left Banner

Left Banner

  • −35%
Drenažinis siurblys Omnigena SP 550 AUTO užterštam vandeniui

Drenažinis siurblys Omnigena SP 550 AUTO užterštam vandeniui

0 Review(s) 
93,99 € Sutaupote 35%
144,60 €
4428525
Siurblys turi du darbo režimus: automatinį ir rankinį
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Drenažiniai siurbliai Omnigena SP 550 AUTO – tai didelio našumo automatiniai vandens siurbliai!

Omnigena - tai Lenkijos įmonė įkurta 1974 metais, siekiant pateikti vartotojams aukštos kokybės, bet nebrangius vandens siurblius. Šiuo metu įmonė, pagal pagaminamos produkcijos apimtis – lyderė Lenkijoje tarp vandens siurblių gamintojų. Jos gaminamas produkcijos asortimentas pakankamai platus, pradedant siurbliais skirtais buitiniam naudojimui iki didelio galingumo ir našumo siurblių naudojamų pramonės įmonėse. Šios įmonės produktai pasižymi kokybe, konstrukcijos patikimumu, bei neaukšta kaina.
Drenažiniai siurbliai Omnigena SP 550 Auto – tai gerų techninių parametrų, efektyvūs ir atsparūs mechaniniams poveikiams vandens siurbliai, skirti siurbti užterštą vandenį, kuriame kietųjų priemaišų dydis ≤ 25 mm. Siurblių SP 550 Auto išskirtinumai – tai didelis našumas bei galimybė dirbti automatiniu ir rankiniu režimais. Šie siurbliai vietoj tradicinio plūdinio mechanizmo turi slankiklį, nustatantį vandens lygį, kuriam esant įsijungia ir pradeda dirbti siurblys. Dirbdamas automatiniu režimu įrenginys įsijungs tuomet, kai vandens lygis pasieks slankikliu nustatytą aukštį ir dirbs tol, kol skysčio lygis sumažės iki 11cm nuo siurblio pagrindo. Vandens lygiui sumažėjus iki šios ribos siurblys automatiškai išsijungs. Dirbdamas rankiniu režimu, siurblys pradeda dirbti įjungus tinklą ir automatiškai išsijungia vandens lygiui sumažėjus iki 5 cm nuo prietaiso pagrindo. Šie Omnigena siurbliai naudojami išsiurbti vandenį iš baseinų, šulinių ir kitų vandens talpyklų, taip pat iš užlietų rusių, garažų ar kitų patalpų. Drenažiniai siurbliai numatyti buitiniam naudojimui, todėl nepatariama jų eksploatuoti gamybinėse įmonėse ar statybos objektuose.

Pastaba: Negalima eksploatuoti siurblio, kuomet įsiurbimo angos ar sietas yra apsinešę purvu ar nešvarumais, ir trukdomas laisvas vandens tekėjimas į siurblį.

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Prekė
Drenažinis siurblys
Modelis
SP 550 AUTO
Gamintojas
Omnigena
Kilmės šalis
Lenkija
Maks. vandens kėlimo aukštis
7 m
Galingumas
0,55 kW
Siurbiamo skysčio temperatūra
iki +35 °C
Siurblio diametras
230 mm
Siurblio našumas
11,7 m³/val
Kabelio ilgis
10 m
Spalva
Žalia
Komplektacija
Su plūde ir kabeliu
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Smūgiui atsparus plastikas
Svoris kg
3,0 kg
Aukštis
430 mm
Garantija
2 metai
Kietųjų priemaišų dydis
≤ 25 mm
Žarnos diametras
25 mm
Apsaugos klasė
IP68
Tipas
Panardinamas

Write your review

Drenažinis siurblys Omnigena SP 550 AUTO užterštam vandeniui

Siurblys turi du darbo režimus: automatinį ir rankinį

Write your review

10 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas