Drenažinis siurblys Omnigena OMNI GO 400 švariam vandeniui

4428511

Nauja

Siurblys gali dirbti rankiniu ir automatiniu režimais

Smulkiau

85,15 €

-35%

131,00 €

Charakteristikos

PrekėDrenažinis siurblys
ModelisOMNI GO 400
GamintojasOmnigena
Kilmės šalisLenkija
Maks. vandens kėlimo aukštis7 m
Galingumas W400 W
Siurbiamo skysčio temperatūraiki +35 °C
Siurblio našumas7,2 m³/val
Kabelio ilgis10 m
Įtampa230V/50Hz
Korpuso medžiagaSmūgiui atsparus plastikas
Svoris kg8,0 kg
Garantija2 metai
Apsaugos klasėIP68
TipasPanardinamas

Apie prekę

Omnigena OMNI GO 400 - drenažiniai siurbliai, skirti užlietų patalpų nusausinimui!

Omnigena - tai Lenkijos įmonė įkurta 1974 metais, siekiant pateikti vartotojams aukštos kokybės, bet nebrangius vandens siurblius. Šiuo metu įmonės gaminamas produkcijos asortimentas pakankamai platus. Jį sudaro siurbliai naudojami buitinių vartotojų, bei didelio galingumo ir našumo siurbliai naudojami pramonės įmonėse. Šios įmonės produktai pasižymi kokybe, konstrukcijos patikimumu, bei neaukšta kaina.
Drenažiniai siurbliai Omnigena OMNI GO 400 - tai efektyvūs ir atsparūs mechaniniams poveikiams vandens siurbliai, skirti siurbti švarų, šaltą vandenį. Šio tipo siurbliai konstruktyviai nepritaikyti siurbti vandens, stipriai užteršto kietosiomis abrazyvinėmis dalelėmis bei pluoštiniais teršalais. Jie naudojami išsiurbti vandenį iš užlietų rūsių, garažų ir kitų patalpų. Taip pat naudojami išsiurbti vandenį iš baseinų, šulinių ar kitų vandens rezervuarų. Siurblys taip sukonstruotas, kad vanduo iš užlietų patalpų išsiurbiamas pilnai, paliekant tik 1-3 mm vandens lygį nuo grindų paviršiaus. Siurblys turi integruotą šiluminę apsaugą, išjungiančia siurblį ir apsaugančia jį nuo perkaitimo. Siurblių OMNI GO 400 modelio išskirtinumai - tai įmontuotas elektroninis flotacinis jungiklis, leidžiantis siurbliui dirbti automatiniu režimu nedidelėse bei siaurose erdvėse. Drenažiniai siurbliaim OMNI GO 400 gali dirbti dviem darbo režimais Rankiniu ir Automatiniu. Automatinis darbo režimas leidžia valdyti siurblio įjungimą. Siurblio įjungimą galima nustatyti trimis skirtingais lygiais. Kai vandens lygis pakyla iki nustatytos ribos, siurblys automatiškai įsijungia ir išsijungia tik tuomet, kai vandens lieka tik 1 mm nuo patalpų grindų ar siurblio pagrindo. Po kurio laiko kylant vandens lygiui, siurblio įjungimo-išjungimo ciklas kartojasi. Nustačius Rankinį darbo režimą, siurblys pradeda dirbti įjungus maitinimo kabelį į elektros tinklą ir dirba nesustodamas, kol kabelis neištraukiamas iš tinklo.
Pastaba: Negalima eksploatuoti siurblio, kuomet įsiurbimo angos ar sietas yra apsinešę purvu ar nešvarumais, ir trukdomas laisvas vandens tekėjimas į siurblį. 

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Drenažinis siurblys Omnigena OMNI GO 400 švariam vandeniui

Drenažinis siurblys Omnigena OMNI GO 400 švariam vandeniui

Siurblys gali dirbti rankiniu ir automatiniu režimais

Parašyti atsiliepimą

Susijusios prekės

10 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: