Sumažinta kaina! Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 10kW Padidinti

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 10kW

4000660

Nauja

1 808,85 €

-7%

1 945,00 €

Charakteristikos

Gamintojas Kamen
Kilmės šalis Lenkija
Maks. darbinis slėgis 1,5 bar
Plotis 435 mm
Naudingumo koeficientas 82-85%
Reikalinga kamino trauka 20 Pa
Minimalus kamino aukštis 6 m

Apie prekę

Katilas KAMEN DREMAX PREMIUM deginantis kurą viršutinio degimo režimu ir turintis naujo dizaino horizontalaus dvigubo dūmo vertimo technologiją . Katile sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės ir labai padidinta kuro pakrovos kamera (iki 65 cm ilgio).Dėl to katile patogiausia kurenti malkas ir medžio briketus.
Katilo dūmtraukis sumontuotas 45 laipsnių kampu,dėl to katilas užima mažiau vietos katilinėje ir patogiau prijungti prie kamino.
Katilo šilumokaitis ir vandens ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH) ir sumontuotos judančios ketaus grotelės kurių rankena gali būti kairėje arba dešinėje katilo pusėje.
Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui.Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.

Katile KAMEN DREMAX PREMIUM papildomai sumontuotas elektroninis valdiklis ST-28 ir ventiliatorius.Elektroninis valdiklis valdo centrinio šildymo,boilerio siurblius ir kambario termostatą.Elektroninis valdiklis dirba 4 darbo režimais: centrinio šildymo,boilerio prioriteto,lygiagrečių siurblių ir vasaros režime.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 10kW

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 10kW

Parašyti atsiliepimą

5 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

-->