Sumažinta kaina! Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 32kW Padidinti

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 32kW

4000664

Nauja

2 585,40 €

-7%

2 780,00 €

Charakteristikos

GamintojasKamen
Kilmės šalisLenkija
Maks. darbinis slėgis1,5 bar
Aukštis1530 mm
Plotis610 mm
Gylis870 mm
Naudingumo koeficientas82-85%
Reikalinga kamino trauka30 Pa
Minimalus kamino aukštis9 m

Apie prekę

Katilas KAMEN DREMAX PREMIUM deginantis kurą viršutinio degimo režimu ir turintis naujo dizaino horizontalaus dvigubo dūmo vertimo technologiją . Katile sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės ir labai padidinta kuro pakrovos kamera (iki 65 cm ilgio).Dėl to katile patogiausia kurenti malkas ir medžio briketus.
Katilo dūmtraukis sumontuotas 45 laipsnių kampu,dėl to katilas užima mažiau vietos katilinėje ir patogiau prijungti prie kamino.
Katilo šilumokaitis ir vandens ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH) ir sumontuotos judančios ketaus grotelės kurių rankena gali būti kairėje arba dešinėje katilo pusėje.
Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui.Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.

Katile KAMEN DREMAX PREMIUM papildomai sumontuotas elektroninis valdiklis ST-28 ir ventiliatorius.Elektroninis valdiklis valdo centrinio šildymo,boilerio siurblius ir kambario termostatą.Elektroninis valdiklis dirba 4 darbo režimais: centrinio šildymo,boilerio prioriteto,lygiagrečių siurblių ir vasaros režime.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 32kW

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 32kW

Parašyti atsiliepimą

5 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: