Left Banner

Left Banner

  • −7%
Kieto kuro katilas Kamen DREMAX 20kW

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX 20kW

0 Review(s) 
1 711,20 € Sutaupote 7%
1 840,00 €
4000652
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Katilas KAMEN DREMAX deginantis kurą viršutinio degimo režimu ir turintis naujo dizaino horizontalaus dvigubo dūmo vertimo technologiją . Katile sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės ir labai padidinta kuro pakrovos kamera (iki 65 cm ilgio).Dėl to katile patogiausia kurenti malkas ir medžio briketus.
Oras į degimo kamerą papuola per apatinėse durelėse imontuotą oro sklendę kuri reguliuojama rankiniu būdu naudojant traukos reguliatorių. Katilo dūmtraukis sumontuotas 45 laipsnių kampu,dėl to katilas užima mažiau vietos katilinėje ir patogiau prijungti prie kamino.
Katilo šilumokaitis ir vandens ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH) ir sumontuotos judančios ketaus grotelės kurių rankena gali būti kairėje arba dešinėje katilo pusėje.
Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui.Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.

Gamintojas
Kamen
Kilmės šalis
Lenkija
Maks. darbinis slėgis
1,5 bar
Aukštis
1270 mm
Plotis
490 mm
Gylis
820 mm
Naudingumo koeficientas
82-85%
Reikalinga kamino trauka
25 Pa
Minimalus kamino aukštis
8 m

Write your review

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX 20kW

Write your review

5 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas