Left Banner

Left Banner

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 40kW

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 40kW

0 Review(s) 
block Nebeturime
Kiekis

Katilas KAMEN DREMAX PREMIUM deginantis kurą viršutinio degimo režimu ir turintis naujo dizaino horizontalaus dvigubo dūmo vertimo technologiją . Katile sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės ir labai padidinta kuro pakrovos kamera (iki 65 cm ilgio).Dėl to katile patogiausia kurenti malkas ir medžio briketus.
Katilo dūmtraukis sumontuotas 45 laipsnių kampu,dėl to katilas užima mažiau vietos katilinėje ir patogiau prijungti prie kamino.
Katilo šilumokaitis ir vandens ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH) ir sumontuotos judančios ketaus grotelės kurių rankena gali būti kairėje arba dešinėje katilo pusėje.
Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui.Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.

Katile KAMEN DREMAX PREMIUM papildomai sumontuotas elektroninis valdiklis ST-28 ir ventiliatorius.Elektroninis valdiklis valdo centrinio šildymo,boilerio siurblius ir kambario termostatą.Elektroninis valdiklis dirba 4 darbo režimais: centrinio šildymo,boilerio prioriteto,lygiagrečių siurblių ir vasaros režime.

Gamintojas
Kamen
Kilmės šalis
Lenkija
Maks. darbinis slėgis
1,5 bar
Aukštis
1630 mm
Plotis
610 mm
Naudingumo koeficientas
82-85%
Reikalinga kamino trauka
32 Pa
Minimalus kamino aukštis
10 m

Write your review

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX PREMIUM 40kW

Write your review

5 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas