Left Banner

Left Banner

  • −35%
Išsiplėtimo indas Omnigena 24 L

Išsiplėtimo indas Omnigena 24 L

0 Review(s) 
54,93 € Sutaupote 35%
84,50 €
4428401
Horizontalus išsiplėtimo indas
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Išsiplėtimo indai Omnigena 24 L – tai membraniniai indai, naudojami vandentiekio sistemose!


Omnigena išsiplėtimo indai (hidroforai) montuojami vandentiekio sistemose tam, kad reguliuotų visos sistemos darbą - būtų palaikomas nustatytas vandentiekio slėgis. Tai pasiekiama valdant siurblio darbo režimus. Hidroforai taip pat padeda vandentiekyje išvengti hidraulinių smūgių. Išsiplėtimo indo tūrį įtakoja siurblio našumas - kuo didesnis našumas, tuo hidroforo tūris turi būti didesnis. Tinkamai parinktas išsiplėtimo indas, apsaugo vandens tiekimo siurblį nuo per dažno įjungimo ir išjungimo, bei prailgina jo eksploatacijos laiką.
Omnigena gamina membraninius išsiplėtimo indus, sudarytus iš metalinio korpuso ir guminės membranos, esančios viduje indo. Ši membrana skiria indo ertmę į dvi dalis - vienoje yra suspaustas oras, o į kitą patenka siurbiamas vanduo. Oro slėgis hidroforo ertmėje turi būti 0,2-0,3 bar mažesnis už siurblio įsijungimo slėgį. Indo oro slėgis matuojamas ir reguliuojamas vožtuvo pagalba, esančio galinėje bako dalyje. Ši procedūra atliekama išjungus siurblį. Oro slėgį hidrofore patariama tikrinti kas 6 mėnesius. Tai atliekama automobiliniu manometru, naudojamu automobilio padangų oro slėgiui matuoti.
Membraninio išsiplėtimo indo darbo principas labai paprastas - pradėjus vartoti sistemos vandenį, atsukus čiaupą, suspaustas oras stumia vandenį, esantį indo membranoje, į vandentiekio sistemą. Kai slėgis inde nukrenta iki nustatytos ribos, įjungiamas vandentiekio siurblys ir sistema pildosi vandeniu. Užsukus čiaupą, vandens slėgis sistemoje kyla ir pasiekus nustatytą ribą, siurblys išjungiamas. Teisingai dirbančioje sistemoje šis skaičius neturėtų viršyti 15 per valandą, o vandens tūris hidrofore tarp įjungimo- išjungimo ciklų, turėtų sudaryti apie pusę nominalaus indo tūrio.

Omnigena išsiplėtimo indų privalumai:
  • paprasta ir patikima konstrukcija;
  • kompaktiški gabaritai;
  • nesudėtinga priežiūra;
  • ilgas tarnavimo laikas.

Gamintojo tinklalapis:
www.omnigena.pl

Prekė
Išsiplėtimo indas
Gamintojas
Omnigena
Kilmės šalis
Lenkija
Tūris
24 L
Siurbiamo skysčio temperatūra
nuo +1 °C iki +95°C
Maks. darbinis slėgis
8 bar
Spalva
Žalia
Korpuso medžiaga
Plienas
Svoris kg
6,0 kg
Garantija
2 metai
Prijungimo sriegis (-iai)
Išorinis 1"
Tipas
Membraninis

Write your review

Išsiplėtimo indas Omnigena 24 L

Horizontalus išsiplėtimo indas

Write your review

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko

11 prekių toje pačioje kategorijoje :