Granulinis katilas Twin Bio Luxury Compact 16kW

Nauja

5 klasės granulinis katilas

Smulkiau

4 250,00 €

Charakteristikos

PrekėGranulinis katilas
ModelisTwin Bio Luxury Compact
GamintojasKostrzewa
Kilmės šalisLenkija
Energetinio efektyvumo klasėA+
Galingumas16 kW
Maks. darbinis slėgis2 bar
KomplektacijaSu bunkeriu
Įtampa230V/50Hz
Korpuso medžiagaPlienas
Aukštis1383 mm
Plotis1150 mm
Gylis830 mm
Garantija5 metai
DegiklisPlatinum Bio VG
Efektyvumo klasė5 klasė
Apšildomas plotas m², kai namo energetinis efektyvumas B klasėsiki 200 m²
Naudingumo koeficientas92 %
Kuro įkrovos angos matmenys505x270 mm
Dūmtraukio diametras159 mm
Vandens tūris58 L
Katilo vandens temperatūra45/85 °C
Reikalinga kamino trauka15 Pa
Granulių dydis mm6-8 mm
Bunkerio tūris202 L
Pagrindinis kurasMedžio granulės

Apie prekę

Kostrzewa Twin Bio Luxury Compact 16 kW – kompaktiški granuliniai katilai! 

Granuliniai katilai Kostrzewa Twin Bio Luxury Compact 16 kW – naudojami apšildinti įvairios paskirties patalpas nuo 85 m2  iki 200 m2. Dažniausiai jie montuojami individualiuose namuose, kotedžuose, sodybose ar nedidelėse gamybinėse patalpose, kuriose apribotas katilinės plotas. Šie katilai skirti kūrenami granulėmis A1, A2 ir B klasės, kurių peleningumas gali siekti net 2% (B klasė), granulių dydis 6-8 mm. Taip pat gali būti kūrenami grūdais. Konstruojant šiuos Kostrzewa katilus, inžineriai turėjo tikslą pasiūlyti vartotojui nedidelių gabaritų, bet aukštos klasės, atitinkantį Europos Sąjungos standartą EN 303-5 granulinį katilą. Projektuojant ir gaminant Twin Bio Luxury Compact katilus buvo įdiegtos pažangiausios technologijos ir naudojamos tik sertifikuotos medžiagos. Todėl šie modernūs katilai pagal technines charakteristikas pranoksta kitų gamintojų tos pačios klasės katilus. Taip pat galima teigti, kad Kostrzewa Compact sąlyginai nebrangus katilai, bet labai efektyvūs, paprasti ir patogūs granuliniai katilai. 

Bio Luxury Compact katilų pagrindinės dalys:

1. Katilo šilumokaitis pagamintas iš aukštos kokybės katilinio plieno P265GH, jo storis nuo 4 iki 5mm. Jis sukonstruotas ir pagamintas pagal 3xT konsepciją (time, turbular, temperature). Šie šilumokaičiai nors ir nedidelių gabaritų, bet labai efektyviai perduoda šilumą iš degimo kameros į patalpų šildymo sistemą. Jų išskitinumas – mažas jautrumas staigiems temperatūriniams pokyčiams, vandens trūkumui bei kalkėms.
2. Degiklis – Platinum Bio VG komplektuojamas su šio modelio granuliniais katilais. Tai labai modernus ir ekonomiškas granulių degiklis, kuriame įdiegta VG technologija (vartable geometry). Paprastai tariant – degiklis prisitaiko prie šilumos poreikia, mažindamas ar didindamas grotelių ilgį. Prie pažangiausių sprendimų idiegtų į Platinum Bio VG degiklį galima paminėti tai automatinė moduliacija Fuzzy Logic 2 dėka fotoelemento esančio degimo kameroje  turinčio galimybę valdyti liepsną bei temperatūrą. Degiklyje kuro uždegimas susideda iš 3 fazių, kas pilnai eleminuoja dujų sprogimą uždegant kurą degimo kameroje. Keraminis įdėklas esantis degimo kameroje, leidžia poasiekti temperatūrą aukštesnę nei 1000 °C. Kuras degdamas tokioje aukštoje temperatūroje, pilniau sudega ir mažiau į atmosferą išmetama kietųjų dalelių bei išsiskyrusių dujų. Šio modelio degikliai turi automatinę išsivalymo funkciją, automatiškai pašalinančią šlakus ir kitus degimo produktus nuo degiklio, grotelių.   
3. Katilo valdiklis. Katilai Twin Bio Luxury Compact komplektuojami su Platinum Bio valdikliu, turinčiu Fuzzy Logic 2 technologiją, sumažinančia kuro sąnaudas net iki 20% ir elektros energijos suvartojimą. Šiuos valdiklius, taip pat ir viso katilo darą, galima valdyti ir kontruoliuoti interneto pagalba, mobiliuoju telefonu ir SMS žinutėmis. 
4. Kuro bunkeris. Šių katilų katilų konstrukcija suteikia galimybę kuro talpą statyti tiek vienoje tiek kitoje katilo pusėje. Tokia katilo konstrukcija patogi kuomet yra apribotas katilinės plotas. Katilai Twin Bio Luxury Compact komplektuojami su 202 L kuro bunkeriais. 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Granulinis katilas Twin Bio Luxury Compact 16kW

Granulinis katilas Twin Bio Luxury Compact 16kW

5 klasės granulinis katilas

Parašyti atsiliepimą

2 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: