Sumažinta kaina! Išsiplėtimo indas Omnigena 50 L Padidinti

Išsiplėtimo indas Omnigena 50 L

4428402

Nauja

Horizontalus išsiplėtimo indas

Smulkiau

98,80 €

-35%

152,00 €

Charakteristikos

PrekėIšsiplėtimo indas
GamintojasOmnigena
Kilmės šalisLenkija
Tūris50 L
Siurbiamo skysčio temperatūranuo +1 °C iki +95°C
Maks. darbinis slėgis8 bar
SpalvaŽalia
Garantija2 metai
Prijungimo sriegis (-iai)Išorinis 1"
TipasMembraninis

Apie prekę

Hidroforai Omnigena 50 L – tai hidroforai su membrana, skirti vandentiekio sistemoms!


Omnigena išsiplėtimo indai (hidroforai) montuojami vandentiekio sistemose tam, kad reguliuotų visos sistemos darbą - būtų palaikomas nustatytas vandentiekio slėgis. Tai pasiekiama valdant siurblio darbo režimus. Hidroforai taip pat padeda vandentiekyje išvengti hidraulinių smūgių. Išsiplėtimo indo tūrį įtakoja siurblio našumas - kuo didesnis našumas, tuo hidroforo tūris turi būti didesnis. Tinkamai parinktas išsiplėtimo indas, apsaugo vandens tiekimo siurblį nuo per dažno įjungimo ir išjungimo, bei prailgina jo eksploatacijos laiką.
Omnigena gamina membraninius išsiplėtimo indus, sudarytus iš metalinio korpuso ir guminės membranos, esančios viduje indo. Ši membrana skiria indo ertmę į dvi dalis - vienoje yra suspaustas oras, o į kitą patenka siurbiamas vanduo. Oro slėgis hidroforo ertmėje turi būti 0,2-0,3 bar mažesnis už siurblio įsijungimo slėgį. Indo oro slėgis matuojamas ir reguliuojamas vožtuvo pagalba, esančio galinėje bako dalyje. Ši procedūra atliekama išjungus siurblį. Oro slėgį hidrofore patariama tikrinti kas 6 mėnesius. Tai atliekama automobiliniu manometru, naudojamu automobilio padangų oro slėgiui matuoti.
Membraninio išsiplėtimo indo darbo principas labai paprastas - pradėjus vartoti sistemos vandenį, atsukus čiaupą, suspaustas oras stumia vandenį, esantį indo membranoje, į vandentiekio sistemą. Kai slėgis inde nukrenta iki nustatytos ribos, įjungiamas vandentiekio siurblys ir sistema pildosi vandeniu. Užsukus čiaupą, vandens slėgis sistemoje kyla ir pasiekus nustatytą ribą, siurblys išjungiamas. Teisingai dirbančioje sistemoje šis skaičius neturėtų viršyti 15 per valandą, o vandens tūris hidrofore tarp įjungimo- išjungimo ciklų, turėtų sudaryti apie pusę nominalaus indo tūrio.

Omnigena išsiplėtimo indų privalumai:
  • paprasta ir patikima konstrukcija;
  • kompaktiški gabaritai;
  • nesudėtinga priežiūra;
  • ilgas tarnavimo laikas.

Gamintojo tinklalapis:
www.omnigena.pl

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Išsiplėtimo indas Omnigena 50 L

Išsiplėtimo indas Omnigena 50 L

Horizontalus išsiplėtimo indas

Parašyti atsiliepimą

7 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: