Left Banner

Left Banner

 • −35%
Vandens tiekimo sistema Omnigena MH1300 1,45kW

Vandens tiekimo sistema Omnigena MH1300 1,45kW

1 Review(s) 
340,60 € Sutaupote 35%
524,00 €
4428222
Tyliaeigis siurblys
Išsiplėtimo indo tūris pasirenkamas.
Išsiplėtimo indas : 24L
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Vandens tiekimo sistema MH1300 - tai didelio našumo tyliai dirbanti sistema! 

Vandens tiekimo sistema Omnigena MH1300, vadinama hidroforu, skirta siurbti šaltą, švarų vandenį iš vandenviečių ne gilesnių nei 8m ir tiekti jį vartotojams. Šios sistemos pilnai aprūpins vandeniu individualius namus, kotedžus nedideles gamybines įmones. Šios konstrukcijos hidroforai plačiai naudojami žemės ūkyje, tiekiant vandenį sodų ir daržų laistymo sistemoms, taip pat vandens tiekimui priešgaisrinėms sistemoms. Komunalinio aptarnavimo įmonės Omnigena MH sistemas naudoja vandens slėgio pakėlimui magistraliniuose vandentiekiuose. Šių sistemų siurbliai MH1300 išsiskiria savo konstrukcija. Tai daugiapakopiai siurbliai pasižymintys tyliu darbu ir dideliu našumu. Omnigena MH1300 sistemos įsiurbto vandens slėgį pakelia iki 5,5 barų, tai yra iškelia vandens stulpą net iki 55 metrų. Įvertinant šios sistemos charakteristikas reikia pažymėti našumą - maksimalus tiekiamo vandens debitas siekia net 100 l/min arba 6,0 m³/val. Tai aukštos charakteristikos, lyginant su kitų gamintojų tokio pačio tipo sistemomis. Automatinė vandens tiekimo sistema (hidroforas) sudaryta iš keletos komponentų, sujungtų tarpusavyje ir užtikrinančių nustatyto slėgio vandentiekyje palaikymą. Pagrindiniai elementai - siurblys, išsiplėtimo indas, slėgio relė, manometras, antivibracinė žarna jungianti siurblį su išsiplėtimo baku. Vartojant vandenį ir mažėjant vandentiekyje slėgiui, automatinė slėgio relė įjungia siurblį. Siurblys pripildo sistemą ir pakelia vandens slėgį sistemoje. Slėgiui pasiekus nustatytą viršutinę reikšmę, relė išjungia siurblį. Tokiu principu dirbdama vandens tiekimo sistema palaiko nustatytus vandentiekio slėgio parametrus. Slėgio relės veikimo principas pagrįstas kontaktų susijungimu, tuomet siurblys įjungiamas arba pakilus slėgiui, kontaktai atsijungia išjungdami siurblį. Dažniausiai sistemoje naudojamas nuo 1,5 iki 3,0 barų slėgis. Slėgio reikšmės nustatomos ir reguliuojamos dviejų varžtų, esančių po relės dangteliu pagalba. Sukdami varžtus pagal laikrodžio rodyklę slėgį didinsime, prieš laikrodžio rodyklę - mažinsime. Apatinė slėgio reikšmė nustatoma didesniu varžtu, viršutinė - mažesniu. Sistemoje labai svarbų vaidmenį atlieka išsiplėtimo indas, į kurio membraną patenka siurbiamas vanduo. Išsiplėtimo bakelio paskirtis - užtikrinti teisingą siurblio darbą, bei apsaugoti visą vandentiekio sistemą nuo hidraulinių smūgių. Indo ertmė yra pripildyta suspausto oro, kurio slėgis turi būti 0,2-0,3 bar mažesnis už nustatytą siurblio įjungimo reikšmę. Rekomenduojamas išsiplėtimo bako oro slėgis 1,4-2,0 bar. Oro slėgis nustatomas ir reguliuojamas oro vožtuvo pagalba, sumontuoto užpakalinėje bako dalyje. Vandens tiekimo sistemos (hidroforo) reguliavimą galime išskirti į du etapus: oro slėgio reguliavimas išsiplėtimo inde ir sistemos siurblio įjungimo-išjungimo slėgių nustatymas. Teisingai sukomplektuotos ir sureguliuotos sistemos siurblio įjungimo-išjungimo ciklų skaičius neturi viršyti 15 per valandą. 

Gamintojas draudžia ir nesuteikia garantijos naudojant sistemą ne pagal paskirtį, siurbiant:
 •  jūros vandenį;
 •  vandenį užterštą smėliu ar kitomis abrazyvinėmis dalelėmis;
 •  vandenį užterštą rūdimis ar pluošiniais teršalais;
 •  siurbiant agresyvius skysčius pramonės įmonėse;
 •  naudojant sistemą greit užsidegančių, sprogstamų ar kitų pavojingų skysčių siurbimui.  
Vandens tiekimo stotelės (hidroforo) Omnigena MH 1300 išskirtinumai:
 •   paprastas ir greitas prijungimas prie vandentiekio sistemos,
 •   patikima konstrukcija, ilgas eksploatacijos laikas;
 •   didelis siurblio debitas siekiantis net 100 l/min;
 •   didelis siurblio galingumas 1,45kW;  
 •   nesudėtingai mechaniniu būdu nustatomas ir keičiamas sistemos slėgis;
 •   eksploatacija nereikalaujanti daug laiko ir įrangos priežiūros;
 •   sistema pritaikyta komplektuoti su įvairaus tūrio išsiplėtimo indais;
 •   tylus darbo režimas;  
 •   neaukšta kaina. 

Pastabos
Aeliekant 
pirmą vandens tiekimo sistemos paleidimą, vandens įsiurbimo vamzdį būtina pilnai užpildyti vandeniu tam, kad įjungus siurblį jis nedirbtų tuščia eiga, kol jį pasieks siurbiamas vanduo iš vandenvietės. Jei sistema tvarkinga, eksploatuojant siurblį šių veiksmų kartoti nereikia, nes įsiurbimo vamzdis nuolatos yra užpildytas vandeniu.
Eksploatuojant vandens tiekimo sistemą šaltuoju metų laikotarpiu privaloma apsaugoti ją nuo šalčio. Jei ši sistema nenaudojama žiemos metu ar yra galimybė, kad ji užšals, būtina pilnai išleisti vandenį iš sistemos.   

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Prekė
Vandens tiekimo sistema
Modelis
MH 1300
Gamintojas
Omnigena
Kilmės šalis
Lenkija
Maksimalus siurbimo gylis
8 m
Maks. vandens kėlimo aukštis
55 m
Galingumas
1,45 kW
Siurbiamo skysčio temperatūra
iki +35 °C
Maksimalus debitas
6,0 m³/val
Maks. darbinis slėgis
5,5 bar
Išsiplėtimo indo tipas
Membraninis
Išsiplėtimo indo tūris
Pasirenkamas
Srovės stiprumas
5 A
Įtampa
230V/50Hz
Korpuso medžiaga
Nerūdijantis plienas
Svoris kg
24.0 kg
Garantija
2 metai
Apsaugos klasė
IP44
Triukšmo lygis
≤ 70 db
Prijungimo sriegis (-iai)
Vidiniai 1"
Tipas
Daugiapakopis
Izoliacijos klasė
F
Grade 
Quality


2022-07-16

Tylus hidroforas

dekui. hidroforas dirba l. tyliai jo beveik negirdeti. aš nežinojau, kad yra tai tyliai dirbančiu hidroforu. patiko aptarnavimas.

Write your review

Vandens tiekimo sistema Omnigena MH1300 1,45kW

Tyliaeigis siurblys
Išsiplėtimo indo tūris pasirenkamas.

Write your review

14 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas