Sumažinta kaina! Vandens tiekimo sistema Jet 100A 1,1kW Padidinti

Vandens tiekimo sistema Jet 100A 1,1kW

Nauja

Sistemos išsiplėtimo indo tūris pasirenkamas

Smulkiau

195,65 €

-35%

301,00 €

Charakteristikos

PrekėVandens tiekimo sistema
ModelisJet 100A
GamintojasOmnigena
Kilmės šalisLenkija
Maksimalus siurbimo gylis8 m
Maks. vandens kėlimo aukštis50 m
Galingumas1,1 kW
Siurbiamo skysčio temperatūraiki +35 °C
Siurblio našumas3,6 m³/val
Maks. darbinis slėgis5 bar
Išsiplėtimo indo tipasMembraninis
Išsiplėtimo indo tūrisPasirenkamas
Srovės stiprumas3,5 A
SpalvaŽalia
Įtampa230V/50Hz
Korpuso medžiagaKetus
Svoris kg22,0 kg
Garantija2 metai
Apsaugos klasėIP44
Triukšmo lygis≤ 80 db
Prijungimo sriegis (-iai)Vidiniai 1"
Izoliacijos klasėF

Apie prekę

Vandens tiekimo sistema Jet 100A - tai efektyvus ir patikimas vandens tiekimo sprendimas!

Vandens tiekimo sistema Omnigena Jet 100A skirta siurbti ir tiekti šaltą, švarų vandenį buitiniam vartojimui ir nedidelėms įmonėms. Siurbiamo vandens temperatūra neturi būti aukštesnė už +35 °C. Ši sistema (hidroforas) pritaikyta siurbti vandenį iš įvairių vandenviečių, kurios siurblio atžvilgiu nėra gilesnės nei 8 metrai. Tai gali būti šuliniai, vandens rezervuarai ar atviri vandens telkiniai. Jet 100A konstrukcijos hidroforai dažniausiai naudojami vandens tiekimui individualiems namams, sodyboms bei įvairioms laistymo sistemoms. Kalbant apie šiuos gaminius, reiktų paminėti jų geras technines charakteristikas bei neaukštą kainą. Tai ekonomiškas ir efektyvus vandens tiekimo įrenginys namams ir sodui.
Automatinė vandens tiekimo sistema (hidroforas) sudaryta iš keletos komponentų, sujungtų tarpusavyje ir užtikrinančių nustatyto slėgio vandentiekyje palaikymą. Pagrindiniai elementai - siurblys, išsiplėtimo indas, slėgio relė, manometras, antivibracinė žarna jungianti siurblį su išsiplėtimo baku. Vartojant vandenį ir mažėjant vandentiekyje slėgiui, automatinė slėgio relė įjungia siurblį. Siurblys pripildo sistemą vandeniu ir pakelia slėgį. Slėgiui pasiekus nustatytą viršutinę reikšmę, relė išjungia siurblį. Tokiu principu dirbdama vandens tiekimo sistema palaiko nustatytus vandentiekio slėgio parametrus. Slegio relės veikimo principas pagrįstas kontaktų susijungimu, tuomet siurblys įjungiamas arba pakilus slėgiui, kontaktai atsijungia išjungdami siurblį. Dažniausiai sistemoje nustatomas nuo 1,5 iki 3,0 barų slėgis. Sistemos vandens slėgio reikšmės nustatomos ir reguliuojamos dviejų varžtų, esančių po relės dangteliu pagalba. Sukdami varžtus pagal laikrodžio rodyklę slėgį didinsime, prieš laikrodžio rodyklę - mažinsime. Apatinė slėgio reikšmė nustatoma didesniu varžtu, viršutinė - mažesniu. Sistemoje labai svarbų vaidmenį atlieka išsiplėtimo indas, į kurio membraną patenka siurbiamas vanduo. Išsiplėtimo bakelio paskirtis - užtikrinti teisingą siurblio darbą, bei apsaugoti visą vandentiekio sistemą nuo hidraulinių smūgių. Indo ertmė yra pripildyta suspausto oro, kurio slėgis turi būti 0,2-0,3 bar mažesnis už nustatytą siurblio įjungimo reikšmę. Rekomenduojamas išsiplėtimo bako oro slėgis 1,4-2,0 bar. Oro slėgis nustatomas ir reguliuojamas oro vožtuvo pagalba, sumontuoto užpakalinėje bako dalyje. Vandens tiekimo sistemos (hidroforo) reguliavimą galime išskirti į du etapus: oro slėgio reguliavimas išsiplėtimo inde ir sistemos siurblio įjungimo-išjungimo slėgių nustatymas. Teisingai sukomplektuotos ir sureguliuotos sistemos siurblio įjungimo-išjungimo ciklų skaičius neturi viršyti 15 per valandąGamintojas nesuteikia garantijos ir draudžia sistemą naudoti siurbiant:

 •      jūros vandenį, bei druskos prisotintus vandens tirpalus;
 •      vandenį užterštą smėliu, žvirgždu, rūdimis ar kitomis kietosiomis dalelėmis;
 •      vandenį turintį gruntinių ar pluoštinių teršalų;
 •      chemiškai agresyvius skysčius gamybinėse įmonėse;
 •      greitai užsidegančius, sprogstamus ar kitus pavojingus skysčius. 

Sistemos Omnigena Jet 100A išskirtinumai:

 •       greitas prijungimas prie vandentiekio sistemos ir paruošimas darbui;
 •       paprasta ir patikima konstrukcija, ilgas eksploatacijos periodas;
 •       geros techninės charakteristikos;     
 •       relės pagalba, nesudėtingai nustatomas ir keičiamas sistemos slėgis, bei siurblio darbo režimas;
 •       eksploatacija nereikalauja išskirtinės sistemos priežiūros;
 •       sistemą galima komplektuoti su įvairių tūrių išsiplėtimo indais; 
 •       neaukšta įrenginio kaina. 
Pastabos:
Atliekant pirmą vandens tiekimo sistemos paleidimą, vandens įsiurbimo vamzdį būtina pilnai užpildyti vandeniu tam, kad įjungus siurblį jis nedirbtų tuščia eiga, kol jį pasieks siurbiamas vanduo iš vandenvietės. Jei sistema tvarkinga, eksploatuojant siurblį šių veiksmų kartoti nereikia, nes įsiurbimo vamzdis nuolatos yra užpildytas vandeniu.
Eksploatuojant vandens tiekimo sistemą šaltuoju metų laikotarpiu privaloma apsaugoti ją nuo šalčio. Jei ši sistema nenaudojama žiemos metu ar yra galimybė, kad ji užšals, būtina pilnai išleisti vandenį iš sistemos.    

Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Atsiliepimai

Įvertinimas 
Remigijus 2022-07-16

Geras hidroforas

Esu patenkintas įsigytos sistemos darbu. Pardavėjai supranta ką parduoda ir gali pirkėjus konsultuoti. Galiu drąsiai pasiūlyti kreiptis į parduotuvės konsultantus, padės išsirinkti prekę ir sutaupyti. dėkui.

  Įvertinimas 
  remigijus 2022-07-16

  Geras hidroforas

  Esu patenkintas įsigytos sistemos darbu. Pardavėjai supranta ką parduoda ir gali pirkėjus konsultuoti. Galiu drąsiai pasiūlyti kreiptis į parduotuvės konsultantus, padės išsirinkti prekę ir sutaupyti. dėkui.

   Parašykite savo atsiliepimą !

   Parašyti atsiliepimą

   Vandens tiekimo sistema Jet 100A 1,1kW

   Vandens tiekimo sistema Jet 100A 1,1kW

   Sistemos išsiplėtimo indo tūris pasirenkamas

   Parašyti atsiliepimą

   Susijusios prekės

   14 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: