Sumažinta kaina! Nenardinamas išcentrinis siurblys Omnigena WZ 750 0,75kW Padidinti

Nenardinamas išcentrinis siurblys Omnigena WZ 750 0,75kW

4428303

Nauja

126,75 €

-35%

195,00 €

Charakteristikos

PrekėNenardinamas išcentrinis siurblys
ModelisWZ 750
GamintojasOmnigena
Kilmės šalisLenkija
Maksimalus siurbimo gylis8 m
Maks. vandens kėlimo aukštis78 m
Galingumas0,75 kW
Maksimalus debitas2,9 m³/val
Maks. darbinis slėgis7,8 bar
Maksimali darbinė temperatūra+35 °C
Prijungimo diametrai1"-1"
Kabelio ilgis0,5 m
Srovės stiprumas5,8 A
SpalvaŽalia
Įtampa230V/50Hz
Korpuso medžiagaKetus
Svoris kg11,0 kg
Garantija2 metai
Apsaugos klasėIP44
Prijungimo sriegis (-iai)Vidiniai 1"
TipasNenardinamas

Apie prekę

Išcentriniai siurbliai Omnigena WZ 750 - tai nenardinami siurbliai, sukeliantys net 7,8 bar slėgį!

Lenkų įmonė Omnigena savo veiklą pradėjo beveik prieš 50 metų, siekiant pateikti vartotojams vietinės gamybos atitinkančius laikmečio reikalavimus ir tuo pačiu nebrangius vandens siurblius. Bėgant metams įmonės gaminamų siurblių paklausa didėjo, taip pat plėtėsi ir produkcijos asortimentas. Įmonė pastoviai įvertindama besikeičiančius vartotojų poreikius bei atnaujindama produkcijos asortimentą, pasiekė, kad jos gaminami siurbliai tapo populiarūs ne vien tik Lenkijoje, bet ir visoje Europoje. Kompaniją šiuo metu gamina įvairios paskirties, įvairios konstrukcijos bei skirtingų galingumų siurblius, naudojamus tiek individualiuose namuose, tiek gamybos įmonėse, tiek komerciniuose objektuose.
Omnigena prekės ženklo nenardinami siurbliai iš kitų gamintojų išsiskiria geromis techninėmis charakteristikomis ir, svarbiausia, neaukšta kaina. Vertinant įmonės gaminamus nenardinamus išcentrinius vandens siurblius reikia paminėti, kad jie skiriasi savo konstrukcija, paskirtimi ir techniniais parametrais. Tačiau visi jie pritaikyti siurbti švarų vandenį, kuriame nėra kietų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių) taip pat gruntinių ar pluoštinių teršalų. Siurbiamo vandens temperatūra neturi viršyti +35 °C. Įvertinant konstrukciją, nenardinamus siurblius galima skirstyti į keletą grupių - WZ, Jet, JY, DP bei MH siurbliai. 

WZ 750 nenardinami išcentriniai siurbliai dažniausiai naudojami sodų bei daržų laistymui, taip pat aprūpinant vandeniu nedidelius individualius namus ar sodybas. Šio tipo siurblius galima naudoti ir be išsiplėtimo indo (hidroforo). Be indo galima eksploatuoti siurblius tuomet, kai jie naudojami sodų, daržų ar vejos laistymui. WZ 750 modelio siurbliai yra sąlyginai nedidelio galingumo, bet sukelia net 7,8 bar slėgį ir jų maksimalus debitas siekia 2,9 m³/val. Įvertinant neaukštą gaminio kainą, galima teigti, kad tai efektyvus ir ekonomiškas siurblys Jūsų vandens tiekimo ar laistymo sistemai.


Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Nenardinamas išcentrinis siurblys Omnigena WZ 750 0,75kW

Nenardinamas išcentrinis siurblys Omnigena WZ 750 0,75kW

Parašyti atsiliepimą

Susijusios prekės

8 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: