Sumažinta kaina! Nenardinamas išcentrinis siurblys Omnigena WZ 250 0,25kW Padidinti

Nenardinamas išcentrinis siurblys Omnigena WZ 250 0,25kW

4428301

Nauja

79,95 €

-35%

123,00 €

Charakteristikos

PrekėNenardinamas išcentrinis siurblys
ModelisWZ 250
GamintojasOmnigena
Kilmės šalisLenkija
Maksimalus siurbimo gylis8 m
Maks. vandens kėlimo aukštis39 m
Galingumas0,25 kW
Siurbiamo skysčio temperatūraiki +35 °C
Siurblio našumas2,1 m³/val
Maks. darbinis slėgis3,9 bar
Kabelio ilgis0,5 m
Srovės stiprumas2,8 A
SpalvaŽalia
Įtampa230V/50Hz
Korpuso medžiagaKetus
Svoris kg6,5 kg
Garantija2 metai
Apsaugos klasėIP44
Prijungimo sriegis (-iai)Vidiniai 1"
TipasNenardinamas

Apie prekę

Siurbliai Omnigena WZ 250 - tai efektyvūs ir nebrangūs išcentriniai siurbliai!

Lenkų įmonė Omnigena savo veiklą pradėjo beveik prieš 50 metų, siekiant pateikti vartotojams vietinės gamybos atitinkančius laikmečio reikalavimus ir tuo pačiu nebrangius vandens siurblius. Bėgant metams įmonės gaminamų siurblių paklausa didėjo, taip pat plėtėsi ir produkcijos asortimentas. Įmonė pastoviai įvertindama besikeičiančius vartotojų poreikius bei atnaujindama produkcijos asortimentą, pasiekė, kad jos gaminami siurbliai tapo populiarūs ne vien tik Lenkijoje, bet ir visoje Europoje. Kompaniją šiuo metu gamina įvairios paskirties, įvairios konstrukcijos bei skirtingų galingumų siurblius, naudojamus tiek individualiuose namuose, tiek gamybos įmonėse, tiek komerciniuose objektuose.
Omnigena prekės ženklo nenardinami siurbliai iš kitų gamintojų išsiskiria geromis techninėmis charakteristikomis ir, svarbiausia, neaukšta kaina. Vertinant įmonės gaminamus nenardinamus išcentrinius vandens siurblius reikia paminėti, kad jie skiriasi savo konstrukcija, paskirtimi ir techniniais parametrais. Tačiau visi jie pritaikyti siurbti švarų vandenį, kuriame nėra kietų abrazyvinių dalelių (smėlio, žvirgždo, rūdžių) taip pat gruntinių ar pluoštinių teršalų. Siurbiamo vandens temperatūra neturi viršyti +35 °C. Įvertinant konstrukciją, nenardinamus siurblius galima skirstyti į keletą grupių - WZ, Jet, JY, DP bei MH siurbliai. 

WZ 250 nenardinami išcentriniai siurbliai dažniausiai naudojami sodų bei daržų laistymui, taip pat aprūpinant vandeniu nedidelius individualius namus ar sodybas. Šio tipo siurblius galima naudoti ir be išsiplėtimo indo (hidroforo). Be indo galima eksploatuoti siurblius tuomet, kai jie naudojami sodų, daržų ar vejos laistymui. WZ 250 modelio siurblys yra sąlyginai nedidelio galingumo, bet sukelia net 3,9 bar slėgį ir jų maksimalus debitas siekia 2,1 m³/val. Įvertinant neaukštą gaminio kainą, galima teigti, kad tai efektyvus ir ekonomiškas siurblys Jūsų vandens tiekimo sistemai.


Gamintojo tinklalapis: www.omnigena.pl

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Nenardinamas išcentrinis siurblys Omnigena WZ 250 0,25kW

Nenardinamas išcentrinis siurblys Omnigena WZ 250 0,25kW

Parašyti atsiliepimą

Susijusios prekės

8 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: