Left Banner

Left Banner

  • −12%
Nugeležinimo filtras vienos kolonos CLACK FM-WS1-12MX

Nugeležinimo filtras vienos kolonos CLACK FM-WS1-12MX

0 Review(s) 
707,52 € Sutaupote 12%
804,00 €
Regeneracija pagal suvartotą vandens kiekį
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

Automatiniai vienos kolonos nugeležinimo filtrai CLACK FM-WS1-12MX - skirti pagerinti vandens kokybę ir pašalinti nemalonų kvapą! 

Vandens nugeležinimo filtrai CLACK naudojami pašalinti iš vandens geležies junginius, manganą, sieros vandenilį bei mechanines priemaišas. Fitruojant vandenį tuo pačiu pašalinamas nemalonus kvapas, vanduo tampa skaidresniu, pagerėja skonis. Šie filtrai naudojami tiek individuliame sektoriuje, tiek gamybos įmonėse, ruošiant vandenį įvairiems technologiniams procesams. Filtrų veikimas paremtas chemine reakcija, kai vandenyje ištirpusios dvivalentės geležies molekulės, reaguodamos su ore esančiu deguonimi, pavirsta į netirpias trivalentes molekules, sudarydamos geležies hidroksido junginius. Vykstant procesui taip pat oksiduojasi ir vandenyje ištirpęs manganas. Netirpios nuosėdos iš filtro pašalinamos į nuotekų sistemą regeneracijos (prasiplovimo) metu.
Nugeležinimo filtras susideda iš vienos kolonos filtro, oro pasiurbimo mazgo, automatinio valdymo vožtuvo CLACK ir filtruojančios įkrovos. Vandenyje esančios ištirpusios dvivalentės geležies molekulės oksiduojasi virsdamos trivalentėmis netirpiomis molekulėmis, kurios nuosėdų pavidalu iškrinta ant filtravimo įkrovos. Kita dalis trivalentės geležies sugerima filtravimo įkrovoje, vandeniui tekant įkrova. Filtro regeneracijos metu vanduo paduodamas į apatinę filtro dalį, tam kad supurentų įkrovą ir pašalintų joje susikaupusias kietąsias daleles. Visi regeneracijos produktai išplaunami į nuotekų sistemą. Filtro prasiplovimas užprogramuojamas  valdymo vožtuvu CLACK pagal suvartotą vandens kiekį ir procesas vyksta automatiškai, nereikalinga papildoma priežiūra ar kontrolė. Prasiplovimo intervalai nustatomi priklausomai nuo suvartojamo vandens kiekio ir filtro našumo. Prasiplovęs filtras toliau dirba serviso režimu.
Prieš gerinant vandens kokybę ir parenkant filtrus būtina atlikti pilnus vandens tyrimus. Tik įvertinus laboratorijos vandens tyrimų rezultatus, galima rinkti filtrus ar jų sistemas. Reikia atkreipti dėmesį, kad vanduo patenkantis į nugeležinimo filtrą turi atitikti gamintojo nustatytus parametru ir slėgis vandentiekyje negali būti mažesnis nei 2 bar. Jei vandens užterštumas didesnis, būtina sumontuoti pirminę filtravimo įrangą – mechaninį filtrą, dechlorizacijos filtrą ar kitus vandens filtravimo įrenginius.

Gamintojo puslapis: www.clackcorp.com


Prekė
Vandens nugeležinimo filtras
Modelis
FM-WS1-12MX
Gamintojas
CLACK
Kilmės šalis
JAV
Darbinė temperatūra
nuo +4 °C iki +38 °C
Darbinis slėgis
2-10 bar
Komplektacija
Su automatiniu valdymo vožtuvu
Įtampa
230V/50Hz
Garantija
2 metai
Prijungimo sriegis (-iai)
Vidiniai 1"
Užpildo kiekis
50 L
Nominalus našumas
1,5 m³/val
Maksimalus našumas
1,8 m³/val
Filtro korpuso dydis (coliais)
12"x52"
Filtro regeneracija
Pagal sunaudotą vandens kiekį
Filtravimo sistemos matmenys
1550x300x300 mm

Write your review

Nugeležinimo filtras vienos kolonos CLACK FM-WS1-12MX

Regeneracija pagal suvartotą vandens kiekį

Write your review

15 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas