Left Banner

Left Banner

  • Išparduota
Nugeležinimo filtras CLACK FM-WS1-08MXO

Nugeležinimo filtras CLACK FM-WS1-08MXO

0 Review(s) 
Regeneracija pagal suvartotą vandens kiekį.
Komplektuojamas su kompresoriumi ir oksidacine talpa.
block Nebeturime
Kiekis

Nugeležinimo filtras su valdymo vožtuvu CLACK FM-WS1 - tai moderni ir patikima vandens filtravimo įranga regeneruojanti pagal suvartotą vandens kiekį!

Vandens nugeležinimo filtrai CLACK naudojami pašalinti iš vandens geležies junginius, manganą, sieros vandenilį bei mechanines priemaišas. Fitruojant vandenį tuo pačiu pašalinamas nemalonus kvapas, vanduo tampa skaidresniu, pagerėja skonis. Šie filtrai naudojami tiek individuliame sektoriuje, tiek gamybos įmonėse, ruošiant vandenį įvairiems technologiniams procesams. Filtrų veikimas paremtas chemine reakcija, kai vandenyje ištirpusios dvivalentės geležies molekulės, reaguodamos su ore esančiu deguonimi, pavirsta į netirpias trivalentes molekules, sudarydamos geležies hidroksido junginius. Vykstant procesui taip pat oksiduojasi ir vandenyje ištirpęs manganas. Netirpios nuosėdos iš filtro pašalinamos į nuotekų sistemą regeneracijos (prasiplovimo) metu.
Nugeležinimo filtras susideda iš filtro korpuso, filtruojančios įkrovos, automatinio valdymo vožtuvo CLACK, oksidacinės talpos, oro įpūtimo mazgo (kompresoriaus). Filtro korpusas užpildomas specialia filtruojančia įkrova. Oksidacinėje talpoje kompresoriumi į filtruojamą vandenį įpučiamas oras, prieš jam patenkant į filtrą. Dalis vandenyje esančios dvivalentės geležies oksiduojasi ir nuosėdų pavidalu iškrinta oksidacinėje talpoje. Kita dalis ištirpusios geležies patenka į filtrą kur toliau vyksta oksidacijos procesas, o susidariusios nuosėdos sulaikomos filtro įkrovoje. Filtro regeneracijos metu vanduo paduodamas į apatinę filtro dalį, tam kad supurentų įkrovą ir pašalintų joje susikaupusias kietąsias daleles. Visi regeneracijos produktai išplaunami į nuotekų sistemą. Filtro prasiplovimas užprogramuojamas valdymo vožtuvu CLACK pagal suvartotą vandens kiekį ir procesas vyksta automatiškai, nereikalinga papildoma priežiūra ar kontrolė. Prasiplovimo intervalai nustatomi priklausomai nuo suvartojamo vandens kiekio ir filtro našumo. Prasiplovęs filtras toliau dirba serviso režimu.
Prieš gerinant vandens kokybę ir parenkant filtrus būtina atlikti pilnus vandens tyrimus. Tik įvertinus laboratorijos vandens tyrimų rezultatus, galima rinkti filtrus ar jų sistemas. Reikia atkreipti dėmesį, kad vanduo patenkantis į nugeležinimo filtrą turi atitikti gamintojo nustatytus parametru ir slėgis vandentiekyje negali būti mažesnis nei 2 bar. Jei vandens užterštumas didesnis, būtina sumontuoti pirminę filtravimo įrangą – mechaninį filtrą, dechlorizacijos filtrą ar kitus vandens filtravimo įrenginius.

Gamintojo puslapis: www.clackcorp.com


Prekė
Vandens nugeležinimo filtras
Modelis
FM-WS1-08MXO
Gamintojas
CLACK
Kilmės šalis
JAV
Darbinė temperatūra
nuo +4 °C iki +38 °C
Darbinis slėgis
2-10 bar
Komplektacija
Su kompresoriumi ir oksidacine talpa
Įtampa
230V/50Hz
Garantija
2 metai
Prijungimo sriegis (-iai)
Vidiniai 1"
Užpildo kiekis
22 L
Nominalus našumas
0,6 m³/val
Maksimalus našumas
0,9 m³/val
Filtro korpuso dydis (coliais)
8"x44"
Filtro regeneracija
Pagal sunaudotą vandens kiekį
Filtravimo sistemos matmenys
1300x600x200 mm

Write your review

Nugeležinimo filtras CLACK FM-WS1-08MXO

Regeneracija pagal suvartotą vandens kiekį.
Komplektuojamas su kompresoriumi ir oksidacine talpa.

Write your review

15 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas