Left Banner

Left Banner

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX 40kW

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX 40kW

0 Review(s) 
block Nebeturime
Kiekis

Katilas KAMEN DREMAX deginantis kurą viršutinio degimo režimu ir turintis naujo dizaino horizontalaus dvigubo dūmo vertimo technologiją . Katile sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės ir labai padidinta kuro pakrovos kamera (iki 65 cm ilgio).Dėl to katile patogiausia kurenti malkas ir medžio briketus.
Oras į degimo kamerą papuola per apatinėse durelėse imontuotą oro sklendę kuri reguliuojama rankiniu būdu naudojant traukos reguliatorių. Katilo dūmtraukis sumontuotas 45 laipsnių kampu,dėl to katilas užima mažiau vietos katilinėje ir patogiau prijungti prie kamino.
Katilo šilumokaitis ir vandens ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH) ir sumontuotos judančios ketaus grotelės kurių rankena gali būti kairėje arba dešinėje katilo pusėje.
Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui.Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.

Gamintojas
Kamen
Kilmės šalis
Lenkija
Maks. darbinis slėgis
1,5 bar
Plotis
610 mm
Naudingumo koeficientas
82-85%
Reikalinga kamino trauka
32 Pa
Minimalus kamino aukštis
10 m

Write your review

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX 40kW

Write your review

5 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas