Sumažinta kaina! Kieto kuro katilas Kamen DREMAX 40kW Padidinti

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX 40kW

4000655

Nauja

Charakteristikos

GamintojasKamen
Kilmės šalisLenkija
Maks. darbinis slėgis1,5 bar
Plotis610 mm
Naudingumo koeficientas82-85%
Reikalinga kamino trauka32 Pa
Minimalus kamino aukštis10 m

Apie prekę

Katilas KAMEN DREMAX deginantis kurą viršutinio degimo režimu ir turintis naujo dizaino horizontalaus dvigubo dūmo vertimo technologiją . Katile sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės ir labai padidinta kuro pakrovos kamera (iki 65 cm ilgio).Dėl to katile patogiausia kurenti malkas ir medžio briketus.
Oras į degimo kamerą papuola per apatinėse durelėse imontuotą oro sklendę kuri reguliuojama rankiniu būdu naudojant traukos reguliatorių. Katilo dūmtraukis sumontuotas 45 laipsnių kampu,dėl to katilas užima mažiau vietos katilinėje ir patogiau prijungti prie kamino.
Katilo šilumokaitis ir vandens ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH) ir sumontuotos judančios ketaus grotelės kurių rankena gali būti kairėje arba dešinėje katilo pusėje.
Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui.Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX 40kW

Kieto kuro katilas Kamen DREMAX 40kW

Parašyti atsiliepimą

5 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: