Left Banner

Left Banner

Išsiplėtimo indas GWS PWB 80V

Išsiplėtimo indas GWS PWB 80V

0 Review(s) 
232,00 €
Diafragminis išsiplėtimo indas
Pristatome per 2-7 d.d.
Kiekis

GWS išsiplėtimo indai PWB 80V - tai pastatomi diafragminiai indai, naudojami vandentiekio sistemose!

Kompanijos Global Water Solutions gaminami išsiplėtimo indai (hidroforai) PWB 60V - tai naujos kartos indai, kuriuose nėra įprastos keičiamos guminės membranos, o jos funkcijas atlieka viduje įmontuota standri butilo diafragma, atskirianti indą į dvi dalis. Į vieną patenka siurbiamas sistemos vanduo, o kitoje - suspaustas oras. Vanduo į hidroforą patenka per antgalį pagamintą iš nerūdijančio plieno. Kitoje bako pusėje sumontuotas oro ventilis su hermetišku dangteliu, kurio pagalba matuojamas ir reguliuojamas bako oro slėgis. Oro slėgis bake turėtų būti 0,2 bar mažesnis už slėgį, prie kurio įsijungia vandentiekio siurblys. Oro slėgį išsiplėtimo bake patariama tikrinti kartą į pusę metų. Sumažėjus hidroforo oro slėgiui, jį būtina padidinti, nes slėgis įtakoja siurblio ir visos sistemos darbo režimus. Slėgis išsiplėtimo bake didinamas naudojant kompresorių arba automobilinę padangų pompą. Tai atliekama išjungus siurblį. 
Vandentiekio sistemų, kuriose sumontuoti GWS išsiplėtimo indai, veikimo principas labai paprastas. Atsukus čiaupą ir pradėjus naudoti vandenį, suslėgtas oras esantis hidrofore, diafragmos pagalba, stumia vandenį į vandentiekio sistemą. Pradeda mažėti hidrofore esančio vandens kiekis ir slėgis. Sumažėjus slėgiui iki numatytos ribos, įjungiamas siurblys, kuris pildo sistemą vandeniu. Nutraukus vandens vartojimą ir užsukus čiaupą, slėgis sistemoje staigiai kyla kol pasiekiama kita nustatyta riba - slėgis, prie kurio išjungiamas siurblys. Šie įjungimo-išjungimo ciklai vandentiekio sistemoje kartojasi nuolatos. Teisingai parinkus įrangą ir sureguliavus sistemą, siurblio įjungimų-išjungimų ciklų skaičius neturėtų viršyti 15 per valandą. Tuomet tausojamas siurblys ir ilgėja jo eksploatavimo laikas. Parenkant išsiplėtimo indą, reikia įvertinti vartojamo vandens kiekį ir siurblio našumą. Kuo didesnis siurblio našumas, tuo didesnį išsiplėtimo indą reiktų montuoti sistemoje.     

   

Global Water Solutions PWB 80V hidroforų privalumai:

  •     nereikia keisti diafragmos visą indo eksploatacijos periodą;
  •     eksploatuojant reikia tik patikrinti ir papildyti oro slėgį;
  •     išsiplėtimo indai gaminami įvairių talpų;
  •     ilgas eksploatavimo laikas;
  •     produktams suteikiama net 5 metų garantiją.

Pastaba: Oro slėgis išsiplėtimo inde turi būti 0,2 bar mažesnis už siurblio įjungimo slėgį. Skirtumas tarp siurblio įjungimo ir išjungimo slėgių negali būti didesnis nei 2 bar. 


Gamintojo tinklalapis: www.globalwatersolutions.com

Prekė
Išsiplėtimo indas
Modelis
PWB 80V
Gamintojas
Global Water Solution
Kilmės šalis
Taivanas
Maks. darbinis slėgis
10 bar
Oro slėgis inde
1,9 bar
Maksimali darbinė temperatūra
90 °C
Išsiplėtimo indo tūris
80 L
Montavimas
Pastatomas vertikalus
Korpuso medžiaga
Šaltai valcuotas anglinis plienas
Svoris kg
16.2 kg
Garantija
5 metai
Prijungimo sriegis (-iai)
Išorinis 1"
Tipas
Diafragminis
Matmenys mm
388x790

Write your review

Išsiplėtimo indas GWS PWB 80V

Diafragminis išsiplėtimo indas

Write your review

16 prekių toje pačioje kategorijoje :

 
cookie Slapukų sutikimas