Išsiplėtimo indas GWS GC 450LV

Nauja

Challenger™ serija

Smulkiau

1 105,00 €

Charakteristikos

PrekėIšsiplėtimo indas
ModelisGC 450LV
GamintojasGlobal Water Solution
Kilmės šalisTaivanas
Maks. darbinis slėgis10 bar
Oro slėgis inde1,9 bar
Maksimali darbinė temperatūra90 °C
Išsiplėtimo indo tūris450 L
MontavimasPastatomas vertikalus
Korpuso medžiagaŠaltai valcuotas anglinis plienas
Svoris kg69.30 kg
Garantija5 metai
Prijungimo sriegis (-iai)Išorinis 1"
TipasDiafragminis
Matmenys mm661x1539

Apie prekę

Global Water Solutions Challenger™ serijos hidroforai - tai labai efektyvi ir ilgaamžė įranga!

Global Water Solutions Challenger™ serijos išsiplėtimo indai (hidroforai) skirti vandentiekio sistemose slėgio kėlimui, siurblio darbo režimo reguliavimui, bei apsaugoti sistemą nuo hidraulinių smūgių. Challenger GC 300LV - tai naujos kartos indai, kuriuose nėra įprastos keičiamos guminės membranos, o jos funkcijas atlieka viduje įmontuota standri dviguba diafragma CAD2. Šios diafragmos paskirtis atskirti suspausto oro kamerą nuo indo erdvės į kurią patenka sistemos vanduo. CAD2 technologijos diafragma, ne tik atskiria dvi indo kameras, bet taip pat sukuria "oro pagalvę" apsaugančią vandens kamerą nuo tiesioginio kontakto su indo sienelėmis ir padedančio išvengti kondensato susidarymo. Dėka naudojamos aukštos kokybės butilo gumos ir specialaus maistinio polipropileno, šios konstrukcijos išsiplėtimo induose susidaro nepralaidi vandens kamera, apsauganti indo sieneles nuo kondensato susidarymo. 
Vanduo į GWS Challenger™ hidroforą patenka per antgalį pagamintą iš nerūdijančio plieno. Viršutinėje bako dalyje sumontuotas oro ventilis su hermetišku dangteliu, kurio pagalba matuojamas ir reguliuojamas bako oro slėgis. Oro slėgis bake turėtų būti 0,2 bar mažesnis už slėgį, prie kurio įsijungia vandentiekio siurblys. Oro slėgį išsiplėtimo bake patariama tikrinti kartą į pusę metų. Sumažėjus hidroforo oro slėgiui, jį būtina padidinti, nes slėgis įtakoja siurblio ir visos sistemos darbo režimus. Slėgis išsiplėtimo bake didinamas naudojant kompresorių arba automobilinę padangų pompą. Tai atliekama išjungus siurblį. 
Vandentiekio sistemų, kuriose sumontuoti GWS išsiplėtimo indai, veikimo principas labai paprastas. Atsukus čiaupą ir pradėjus naudoti vandenį, suslėgtas oras esantis hidrofore, diafragmos pagalba, stumia vandenį į vandentiekio sistemą. Pradeda mažėti hidrofore esančio vandens kiekis ir slėgis. Sumažėjus slėgiui iki numatytos ribos, įjungiamas siurblys, kuris pildo sistemą vandeniu. Nutraukus vandens vartojimą ir užsukus čiaupą, slėgis sistemoje staigiai kyla kol pasiekiama kita nustatyta riba - slėgis, prie kurio išjungiamas siurblys. Šie įjungimo-išjungimo ciklai vandentiekio sistemoje kartojasi nuolatos. Teisingai parinkus įrangą ir sureguliavus sistemą, siurblio įjungimų-išjungimų ciklų skaičius neturėtų viršyti 15 per valandą. Tuomet tausojamas siurblys ir ilgėja jo eksploatavimo laikas. Parenkant išsiplėtimo indą, reikia įvertinti vartojamo vandens kiekį ir siurblio našumą. Kuo didesnis siurblio našumas, tuo didesnį išsiplėtimo indą reiktų montuoti sistemoje. 
   

GWS Challenger serijos hidroforų privalumai:

  •     nereikia keisti diafragmos visą indo eksploatacijos periodą;
  •     patentuota dviguba diafragma CAD2;
  •     indas prie vandentiekio sistemos prijungiamas nerūdijančio plieno antgaliu;
  •     eksploatuojant reikia tik patikrinti ir papildyti oro slėgį;
  •     išsiplėtimo indai gaminami įvairių talpų;
  •     ilgas eksploatavimo laikas;
  •     produktų kokybė tikrinami kelis kartus gamybos proceso metu; 
  •     produktams suteikiama net 5 metų garantiją.


Gamintojo tinklalapis: www.globalwatersolutions.com

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Išsiplėtimo indas GWS GC 450LV

Išsiplėtimo indas GWS GC 450LV

Challenger™ serija

Parašyti atsiliepimą

16 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: